Assassin's Creed III

Автор Spy, 15 Лютий 2012, 20:09:56

Попередня тема - Наступна тема

Оцените игру, если играли:

Шедевр
0 (0%)
Отлично
6 (31.6%)
Хорошо
5 (26.3%)
Средне
0 (0%)
Плохо
1 (5.3%)
Ужасно
1 (5.3%)
Не играл/не буду играть
6 (31.6%)

Всього голосів: 19

Phantom of the Opera

Цитата: LoRDEP від 10 Березень 2012, 16:42:28
Для мене - сюжет!
Ну тут не знаю, перша була найкраща. Поки нема достатньої к-ті фактів, щоб хвилюватись :)
"Мыслящий ум - тот, который постоянно учится, никогда не делая заключений; стили и шаблоны уже приведены к заключениям, и, таким образом, они не могут способствовать мышлению." Брюс Лі

SilverK

#51
Цитата: LoRDEP від 10 Березень 2012, 16:42:28
Для мене - сюжет!
Не знаю як кому, але в мене претензій до сюжету за всі частини Assassin's Creed немає. Прорахунки в графіці - є, однакові місії - є, але сюжет СУПЕР!

Історія Дезмонда має закінчитися

SilverK

#52
Desmond Miles Хто хоче дізнатися про головного героя серії Assassin's Creed, почитайте... правда все англійською... але можна дізнатися і про Дезмонда і про всіх інших :)

До речі в нього сьогодні "днюха" Сподіваюся тебе, Дезмонд, не завалять в наступній частині Вбивці ;D

SilverK


Spy


Ubisoft Annecy работает над мультиплеером Assassin's Creed III
На прошлой неделе стало известно, что над Assassin's Creed III работает не только Монреальское  подразделение Ubisoft, но и несколько других студий Ubi разбросанных по всему миру. Сегодня, путем логических рассуждений выяснилось, что над мультиплеерным компонентом третей части франчайза трудится Ubisoft в городке Анси, Франция. Как раз эта команда создавала сетевой компонент Brotherhood и Revelations.

Сообщение появилось от Тима Брауни – он недавно присоединился к студии, что на берегу одноименного озера – Анси. В своем твиттере Тим опубликовал запись, что теперь занимает пост Ведущего Гейм-дизайнера Мультиплеера Assassin's Creed III.

Думаю фанатам будет приятно знать, что мультиплеер делает не какая-то новая команда, а уже проверенные временем разработчики. Хотя с другой сторон, сетевому режиму явно требуется что-то новое. Будем надеяться, что как и в случае с основной игрой, команда подойдет к своим обязанностям не только ответственно, но и креативно.

Напомню, что есть информация будто в AC3 появится кооперативный режим до 4 человек, однако эта информация пока не подтверждена официально. Может быть разработчики поиграв в бету ME3 решили и у себя сделать что-то подобное?


Источник

dezmond


SilverK

Цитата: dezmond від 23 Березень 2012, 09:45:49Новые скриншоты Assassin's Creed III
Реально круто! 8)
Цитата: dezmond від 23 Березень 2012, 09:45:49Ubisoft подумывает о сеттинге новой Assassin's Creed
Хай собі думають, головне, щоб гру не зіпсували ;)

SilverK

#57

Кажуть, що хочуть зробити повністю новий тип вбивці... Подивимося, що в них вийде. ;)

Assassin's Creed 3 Connor Teaser Trailer

dezmond


SilverK

Assassin - жінка? будуть чи ні?
Assassin's Creed III - про контролер та жінок (за орфографію відповідальності не несу :D) Схоже на те, що любителям зіграти на клавіатурі грати важко або взагалі неможливо ;) >:(


SilverK

Цитата: dezmond від 30 Березень 2012, 13:03:40
Assassin's Creed III побила все рекорды объемов предварительных заказов за всю историю компании
Ех... ну як вони напартачать.... це буде провал, але, думаю, навіть, якщо ця частина накриється мідним тазом на нову буде ще більше передзамовлень ;)


SilverK

  ;D Весело ж буде "стрибок віри" робити :D

LoRDEP

Цитата: Катарина Сергій від 01 Квітень 2012, 21:14:30
  ;D Весело ж буде "стрибок віри" робити :D
Після 30 хв такої гри будеш витиснутий як помідор з банки  :D Але я б зіграв.

SilverK

Цитата: LoRDEP від 01 Квітень 2012, 21:24:24
Після 30 хв такої гри будеш витиснутий як помідор з банки  :D Але я б зіграв.
Тут треба жити або на першому поверсі або у власному будинку... а то коли будеш стрибати по підлозі сусіди знизу не оцінять. ;D Але хоч рухаєшся коли граєш гру.. ;)

dezmond

Цитата: Катарина Сергій від 01 Квітень 2012, 21:14:30Assassin's Creed for Kinect Announced!
Перебір, нема вже куди бюджет проекту витрачати.

ToRnAd0

Цитата: LoRDEP від 01 Квітень 2012, 21:24:24
Після 30 хв такої гри будеш витиснутий як помідор з банки  :D Але я б зіграв.
Я бы тоже не против, а если feedback добавить так вообще  ;)
Люблю этот день, редко такие идеи бредовые бывают, что в них прямо верить хочется  ;D

dezmond

Новые детали Assassin's Creed 3 из журнала PSX Extreme
Вибачте, але ви не маєте права на перегляд спойлерів.


Джерело

SilverK

На офіційній сторінці facebook з'явилися фотографії з PAX East 2012.
Мені одному нижченаведена фотографія нагадала фільм Капітан Америка ??? :D

dezmond


SilverK

Цитата: dezmond від 07 Квітень 2012, 11:25:54Нові скріншоти
Цікаво... графіка ніби краща, але наскільки вона буде вимогливою до ПК? ;)

dezmond

Мінімапа не інформативна, цікаво, що означають 3 смужки під нею. :-\

SilverK

Цитата: dezmond від 07 Квітень 2012, 11:46:48
Мінімапа не інформативна, цікаво, що означають 3 смужки під нею. :-\
Я не помітив рівень здоров'я... можливо це рівень синхронізації чи того ж здоров'я?

Guru of 3D

Лучше графика стала?  :o Та она на этих скринах в два раза хуже чем во второй части , видно что движок абсолютно тот же... Что то трёпа много было о новом движке... единственное о чем не соврали это 100500 персонажей в кадре , но ничего что они с детализацией  total war 2  :D

LoRDEP

Цитата: Guru of 3D від 08 Квітень 2012, 00:19:54единственное о чем не соврали это 100500 персонажей в кадре , но ничего что они с детализацией  total war 2  :D
А що ти хочеш в іншому разі (підняття якості НПС) на консолях гра не запуститься   ;)

ToRnAd0

Цитата: LoRDEP від 08 Квітень 2012, 07:41:20
А що ти хочеш в іншому разі (підняття якості НПС) на консолях гра не запуститься   ;)
В этом и проблема, или коридор с терпимой графикой, или нормальные локации с графикой 2003 года... Как эти консоли уже поднадоели, когда уже модернизация... Хотя мне кажется что игру испортит не это, а время и место, может и будет интересной, но уже не той что раньше, это просто шутер наверняка...

RIPLEY

#77
Цитата: ToRnAd0 від 08 Квітень 2012, 08:46:48
Как эти консоли уже поднадоели, когда уже модернизация...

Опять, двадцать пять...  ???

ToRnAd0, пруфлінк в студію на те, що Microsoft i Sony умисно примушують Ubisoft робити PC-версію Assasins Creed 3 з графікою консольного рівня!?


Пора вже нарешті включати мозок, а не звинувачувати теперішнє покоління приставок, яке і так доживає свої останні дні. В тому, що графіка на ПК не прогресує консолі зовсім не винні. Проблема в тому, що розробники ігор не вбачають потреби проектувати на ПК спеціальну версію відповідно до можливостей сучасних CPU i GPU, тому що ПК геймінг для них не є пріоритетним. Ось основна причина чому ви не можете задіяти на всю катушку свої ГТХси і Квади. Якщо станеться чудо і ПК ігри почнуть приносити видавцям доходи, хоча б на рівні 40-50% від всього обєму проданих дисків на свіх платформах, ось тоді і будуть виходити спецверсії із крутою графікою for PC only. Для прикладу, останній Mass effect 3 продався в кількості 3, 5 млн. копій з яких 75 % прийшлось на консоль Xbox360, решта розійшлась на PS3 і PC. То тепер скажіть мені чи буде Bioware витрачати матеріальні і фізичні ресурси на облагородження версіцї ME для ПК, щоб потім її придбало якихось жалких 50 тисяч фанатів, а інша мільйонна братія "придбала" гру на Торрент-Маркетах...?
Intel Core i5 4670 @3,8GHz, MSI Z87 G45 Gaming, Kingston HyperX Savage DDR3 1600 16Gb, MSI RTX3060 VENTUS 12G OC, HDD Samsung 502IJ F1, SeaSonic-X650 (650 Вт), Asus Vento A8, Xbox360 Controller // NES, Sega MasterSystem, Sega MegaDrive 2, Sony PlayStation, Sega Dreamcast, Sony PlayStation 2 // Sony Xperia 10 IV

LoRDEP

Цитата: RIPLEY від 08 Квітень 2012, 15:33:40пруфлінк в студію на те, що Microsoft i Sony умисно примушують Ubisoft робити PC-версію Assasins Creed 3 з графікою консольного рівня!?

Ти знаєш що таке безструктурне управління ? Так от ніхто, нікого не примушує але умисно створює такі умови, що нічого іншого не зробив крім того що задовольняє Microsoft i Sony. Ubisoft - не буде створювати свою консоль а буде працювати тільки з тим що дають виробники консолей. Для ПК вони окрему версію створювати не будуть, бо дуже дорого. 

ToRnAd0

Цитата: RIPLEY від 08 Квітень 2012, 15:33:40
Проблема в тому, що розробники ігор не вбачають потреби проектувати на ПК спеціальну версію відповідно до можливостей сучасних CPU i GPU, тому що ПК геймінг для них не є пріоритетним.
Ну так это и есть то что я имею ввиду, никто не собирается делать эксклюзивно для ПК, поэтому игру просто переносят практически не изменяя, и мы имеем то же что на консолях, ну как бонус - сглаживание и чуть лучше текстуры. Еще нюанс - невозможно сделать ИИ, локации, физику игры разной на разных платформах (ну исключения как автоприцел не в счет), для игрока все должно выглядеть одинаково и по сюжету - значит ресурсы необходимые для всего этого берутся по самому слабому.
При обновлении консолей на них не будет таких ограничений ни в графике, ни в размере локаций, ни в остальных аспектах - соответственно на ПК будет то-же, это логично?
И то что у консолей последние дни - не похоже, новые кто-то видел? Я нет, только слухи из источников близких к экстрасенсам.
Наоффтопили пол темы, все, ухожу в silent mode...

SilverK


dezmond

Цитата: Катарина Сергій від 08 Квітень 2012, 22:51:09
Assassin's Creed III нові скріни та досить файна шпалера :)
Графіка ніби в Empire Total War, жахіття одним словом. Думаю це поки що альфа версія, тому так сиро виглядає.

dezmond


SilverK

Цитата: dezmond від 13 Квітень 2012, 13:53:57
Нові скріни
Хахах... весело... тепер будуть гонки не з точки А в точку В, "Дожени оленя, Олень" ;D

Guru of 3D

та это вообще не скрины , а кадры из трейлера.

S!N

High tech. Low life.

dezmond

Хтось в курсі, які будуть ціни на Індепенденс едішн? А то я бачив лише для коробки і зі знижкою ~ 1000 грн.

SilverK

#87
Assassin's Creed III PAX East Reactions
Ну якщо вірити америкосам, то це буде бомба... Хоча для них ця історія близька, тож вони можуть накинути певну кількість балів... Чекаємо... :%)


Знайшов відео, в якому один "штріх" розказує, що буде в новому Вбивці... по його словам - гра дійсно буде найкраща з усіх частин. :)

SilverK

#88
Assassin's Creed 3 - E3 2012 - Are you ready ?!. Інтрига наростає.

А я вже почав тішитися... виявляється фрагменти вищенаведеного відео з Revelation всі відео. Якість так собі, але якщо за нею женетеся, то краще дивитися кожну частину окремо.

dezmond



SilverK

#91
Assassin's Creed III - Unite to Unlock the World Gameplay Premiere


Народ, заходимо сюди і ділимося посиланням в твітері, якщо такий є. Дуже вже хочеться геймплейне відео побачити :%)

Ви вже зацінили його новий прихований клинок?

Замок вже димиться... ще трішки :)

Assassin's Creed III -- World Gameplay Premiere

Guru of 3D

какая же стремная картинка,  только пару дней прошел Revelation и графика там явно круче! Порезали все что только можно ради ненужных 100500 человек в кадре  :o Вот нафига?

omg_wtf

Цитата: Катарина Сергій від 07 Травень 2012, 19:46:20Assassin's Creed III -- World Gameplay Premiere
Уныло. Хотя что ожидать от этой серии.

Вкрапления Тотал Вара позабавили.

Serj_013

Цитата: Катарина Сергій від 01 Квітень 2012, 21:14:30
  ;D Весело ж буде "стрибок віри" робити :D
Так, вже уявляю: підстрибуєш- і обличчям, торсом, мудями об підлогу- ЛЯП!  ;D В мене колись було схоже об воду з 1,5 метрів- не хочу такого :D

SilverK


SilverK

Assassin's Creed 3 - Speed Painting (Nolli Prev)
Дуже люблю такі роботи... як реальним олівцем, такі і електронними засобами :%)

dezmond


Guru of 3D

кто смотрел геймплей с Е3 ? тонюсенькие ветки не прогибаются под весом ГГ который как обезьяна по ним скачет  :D Вообще нового движка не видно, графон только хуже стал... Зато зверьки бегают  :D

pohgejib

ця частина пов'язана з попередніми?)
Село неначе погоріло, Неначе люди подуріли, Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.