Шукаю відгуки власників Lenovo, Asus -13'', 14''

Автор IIvan, 04 Березень 2013, 02:27:10

Попередня тема - Наступна тема

IIvan

Планую купляти ноутбук 13'' або 14''...конкретно який ще не оприділився..в неті не так багато відгуків про такі ноутбути, та і сам такиим ще не користувався...хотів би побачити короткі відгуки тих хто має моделі з таким розміром екрану...
Зараз поки що думаю за вибір Asus :
Asus X301A (X301A-RX150H) White -  Экран 13.3" (1366x768) HD LED, глянцевый / Intel Core i3-3110M (2.4 ГГц) / RAM 4 ГБ / HDD 500 ГБ / Intel HD Graphics 4000 / Без ОД / LAN / Wi-Fi / Bluetooth 4.0 / веб-камера / Windows 8 64bit / 1.7 кг

або:
Lenovo ThinkPad Edge E330
Экран 13.3" (1366x768) HD LED, матовый / Intel Core i3-3110M (2.4 ГГц) / RAM 4 ГБ / HDD 500 ГБ / nVidia GeForce GT 610M, 1 ГБ / без ОД / LAN / Wi-Fi / Bluetooth 4.0 / веб-камера / без ОС / 1.77 кг / черный
Подробнее: http://rozetka.com.ua/lenovo_thinkpad_edge_e330_3354af7/p242082/

за Асус зустіраються відгуки, хоча замічав шо в цієї моделі бувають проблеми з ХДД - звуки і потріскування...
за Леново майже нічого немає...та і сам ніколи не користувався цією фірмою
важливо для мене шоб майбутній ноут не грівся, принаймі при роботі з док, музика, фільми...бо теперішній НР - просто пічка..сидіти можна на вулиці на морозі - не замерзнеш...
також шоб батарея досить довгий час тримала, хоча як бачу для такої діагоналі вони всі переважно тягнуть до 3-4 год роботи...
ігри..також непогано було б шоб сучасні на сер чи мін настройках йшли...але думаю що i3-3 + Intel HD 4000 це забезпечить...
чекаю ваші відгуки...

Volan

экран получше матовый, фирма сборщик роли большой не играет, смотря что больше по виду нравится.
по поводу игр и Интел ХД - это вещи несовместимые
я взял бы леново

IIvan

а матовий не буде тьмяний - чи можна буде норм читати на ньому чи працювати з док?
ну на рахунок  Intel HD Graphics 4000 - досить таки можна пограти....на сер настройках сучасні ігри йдуть норм...в Youtube повно відео....
також є моделі з nVidia GeForce GT 610M, хоча за потужністю вона приблизно така ж як інтел...
чому фірма ролі не грає? я наприклад вибираю з асус і леново, HP не брав би, бо зараз маю - гріється ппц та і ці нові також, відгуків багато про те шо горячі...

Volan

Цитата: IIvan від 04 Березень 2013, 18:48:09а матовий не буде тьмяний - чи можна буде норм читати на ньому чи працювати з док?
по яркости не замечал что он темнее :-\
Цитата: IIvan від 04 Березень 2013, 18:48:09ну на рахунок  Intel HD Graphics 4000 - досить таки можна пограти...
на вкус и цвет все фломастеры разные...
Цитата: IIvan від 04 Березень 2013, 18:48:09ому фірма ролі не грає? я наприклад вибираю з асус і леново, HP не брав би, бо зараз маю - гріється ппц та і ці нові також, відгуків багато про те шо горячі...
есть горячие и в Асусь/Леново, тут скорее играет тип ЦП, если он горячий, то он горячий у всех

IIvan

"есть горячие и в Асусь/Леново, тут скорее играет тип ЦП, если он горячий, то он горячий у всех"

ну..в мене HP - і проц не дуж то ігорячий....але відеокарта і вінчестер...2-3 год мінімальної роботи і все... ХДД - 55 градусів. хоча мож то  іне від нього..бо коли розбирав то там була ше 1 "типа плата" тільки закрита залізною кришкою..може бути шо це вона так гріється і тому і він горячий..попробую якось розібраний включити...
але - чекаю відгуки вдласників і далі....

Marex

Можу відписатись по Lenovo ThinkPad Edge E330, купив два місяці тому. Від описаного конфігу мій відрізняється тільки процесором i5.
Під час роботи гріється дуже слабо, правда іграми я не захоплююсь, тому як там під великим навантаженням поводить себе відеокарта, я сказати однозначно не можу. А от в якості робочої машинки я ним дуже задоволений - шустрий, тихий і холодний.
Зрештою, представники такого класу і цінового діапазону мало чим різняться. Зізнаюсь, мій вибір у великій мірі був продиктований приналежністю до легендарної серії ThinkPad. Зокрема, я знайшов фірмовий трекпоінт в комбінації з мультитач-падом надзвичайно зручним інструментом навігації. Приємним сюрпризом була надзвичайно ергономічна острівна клавіатура (практично миттєво звик навіть до неприпустимої раніше для мене в інших моделях кнопки функцій в лівому нижньому куті).
Розмір і вага для мене якраз досконалі для носіння в наплічній сумці. Мажорні дівчата казали, що важкий в порівнянні з їхніми макбуками, але на те вони мажорні і дівчата, щоб не напрягатись ні через зайвий кілограм, ні через зайвий кілобакс :)
З недоліків, які я можу назвати - це малий кут огляду екрана і незрозумілий матеріал корпусу. Якщо ноут припіднімати за один кут, він реально відчутно прогинається. Я от до кінця так і не зрозумів, чи це фіча підвищеної ударостійкості лінійки, чи баг дешевизни матеріалу. Хоча, зрештою, для мене це ніякого дискомвоорту поки не приносило, просто цікаво. Власне, як і екран. Так, треба чітко підстроїти кут на початку роботи, але особисто мені більшого і не потрібно. В інтернетах є індивіди, які сильно хвилюються про відбитки пальців на матовій кришці, але мені це якось навіть фактором назвати важко. Ну тут вже кожному своє.
В порівнянні з попереднім Асусом, упаковка просто-таки спартанська. З мануалів тільки убогий вкладиш з інструкцією про правильне приєднання батареї. Але це нюанси.
Трохи заморочився з дровами на 7 - ніяк не ставав Bluetooth модуль. Не міг нічого розумного знайти навіть по коду вендора. Правда пізніше (хвала Google) знайшов сервісний софт Think Vantage, який підказав, що замість заявленого на саті Qualcomm, там встановлений Intel, що швидко вирішило проблему.
Загалом, для себе я знайшов те, що мені було потрібно - в міру компактна і продуктивна машинка для всіх робочих процесів і трішки розваг за адекватну ціну.
...моржі ревуть, птахи кричать, море шумить...

IIvan

напевно моделі з 13" і 14" дуже непопулярні, бо з 235 переглянувших тільки 1 відгук...