помогите, пожалуйста с выбором смартфона на андроиде

Автор Студент 2, 02 Жовтень 2012, 10:29:15

Попередня тема - Наступна тема

Студент 2

добрый день народ помогите, пожалуйста с выбором смартфона на андроиде в такой ценовой категории 1800-2600грн. вот остановился на таких моделях- Samsung S7500 Galaxy Ace Plus Dark Blue, Samsung S5830 Ceramic White, Samsung i8160 Galaxy Ace II Black, HTC A320e Desire C Black, HTC A510e Wildfire S Black, HTC T320e One V, HUAWEI U8860 Honor,  Motorola DEFY. но самсунги скорее для сравнения, хуавей и моторола, серые тоесть сервиса в украине нет.
инересует-
1. камера- желательно с автофокусом, и вспышкой.
2. диаганаль экрана- 3,5- 4 дюйма, так как нужен просмотр документов, и чтоб поддерживал адоде флеш плеер.
3. чтоб мог работать с файлами типа doc, jpg, pdf, png, txt, zip, xml, 3gp, 3g2, mp4, wmv, avi. и
4. возможность работы с программами по оработке видео и аудио файлов.

pohgejib

бери сіру Sony Sola за 2200 і навіть не думай над іншими варіантами. вчора обновився до 4.0. радий як слон
Село неначе погоріло, Неначе люди подуріли, Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.

Студент 2


White Cat

Цитата: pohgejib від 02 Жовтень 2012, 22:40:37
бери сіру Sony Sola за 2200 і навіть не думай над іншими варіантами. вчора обновився до 4.0. радий як слон
а что это за цена такая? А то я захотел её девушке подарить, но что-то цены везде другие :(

Цитата: Студент 2 від 04 Жовтень 2012, 21:56:15
просьба к админам удалить данную тему
не надо этого делать


S!N

High tech. Low life.

Hryak

Цитата: рelik911 від 07 Жовтень 2012, 12:43:59а что это за цена такая? А то я захотел её девушке подарить, но что-то цены везде другие
Какие другие? Всё в рамках-http://hotline.ua/mobile-mobilnye-telefony-i-smartfony/sony-xperia-sola-red/?tab=2 :-\ :D
Поменьше свинства - побольше свинины

White Cat

Цитата: Hryak від 07 Жовтень 2012, 12:51:07
Какие другие? Всё в рамках-http://hotline.ua/mobile-mobilnye-telefony-i-smartfony/sony-xperia-sola-red/?tab=2 :-\ :D
Нет, ну это просто дикость. Приложенеи от хотлайна выдало три результата при средней цене около 3200. Это, мягко сказать, многовато. Спасибо большое, раз я сам до компа не могу добраться и нормально поискать

pohgejib

рelik911, перед покупкою раджу перевірити брак сенсора при заряджанні, пропадання мережі, наявність НФС-міток і проблем із зв'язком (коли тебе чути через слово). я свій на Новій Пошті мучив 30хв, щоб не брати кота в мішку.
Село неначе погоріло, Неначе люди подуріли, Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.

White Cat

Цитата: pohgejib від 08 Жовтень 2012, 21:40:50
рelik911, перед покупкою раджу перевірити брак сенсора при заряджанні, пропадання мережі, наявність НФС-міток і проблем із зв'язком (коли тебе чути через слово). я свій на Новій Пошті мучив 30хв, щоб не брати кота в мішку.
Спасибо! Это естественно, я в курсе :) Кстати, а в каком конкретно магазине ты покупал? Правда, я ещё не особо тороплюсь - полтора месяца впереди

YuGa-92

#9
Цитата: pohgejib від 08 Жовтень 2012, 21:40:50перед покупкою раджу перевірити брак сенсора при заряджанні, пропадання мережі, наявність НФС-міток і проблем із зв'язком (коли тебе чути через слово). я свій на Новій Пошті мучив 30хв, щоб не брати кота в мішку.
Також цікавить декілька питань.
рelik911 вже питався в якому магазині ти брав. І цікавить чи ти сірий брав чи офіційний. Ще якість обслуговування в магазині (перше хотів брати в стилусі, але потім прочитав багато негативних відгуків про права покупця) .І як зразу перевірити пропадання мережі?
Бо теж поглядаю на цю модель(або ray). Дуже сподобалась.
Якщо в голову прийшла ідея - головне щоб вона знайшла дорогу до мозку між цими банками та склянками...

pohgejib

#10
звичайно що брав "сіру". переплачувати 1200грн дурний не захоче) стосовно магазину то я дивився на ціну в першу чергу, можливості накладного платежу і як не банально - якості сайту магазину,  бо решта - лотерея на наявність браку... зараз я б брав у електроді, бо мобілайну (чи як він там) вже немає у списку хотлайна)
ну і само-собою кажіть щоб давали чек...
Село неначе погоріло, Неначе люди подуріли, Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.

YuGa-92

Теж дивився в сторну електрода. Ніби солідно виглядає.
Так все таки, пропадання мережі можна буде перевірити зразу при огляді телефону в пів години? Напевно ні. Бо на одному форумі популярному начитався що дуже багато браку якраз з мережею та сенсором.
Якщо в голову прийшла ідея - головне щоб вона знайшла дорогу до мозку між цими банками та склянками...

pohgejib

Цитата: YuGa-92 від 13 Жовтень 2012, 18:07:16дуже багато браку якраз з мережею та сенсором.
брак є в будь-якої моделі будь-якої марки. твоя справа перевірити конкретний екземпляр на його наявність. на новій пошті немає обмеження по часу. хоч півдня провіряй. щось не сподобалося - рушником дорога. замовляєш інший.
Село неначе погоріло, Неначе люди подуріли, Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.