Сериал "Игра престолов"/"Game of thrones"

Автор BigShark, 03 Липень 2011, 20:23:16

Попередня тема - Наступна тема

Как вам сериал?

Шедевр
Отлично
Хорошо
Средне
Так себе
Плохо
Ужасно
Не смотрел/не буду смотреть

BigShark



  • Год: 2011
  • Страна: США
  • Жанр: Фэнтези, драма, приключения
  • Режиссер: Брайан Кирк, Даниэль Минахан, Алан Тейлор
  • Композитор: Рамин Джавади
  • В главных ролях: Шон Бин, Николай Костер-Вальдау, Лина Хиди, Айэйн Глен и т.д.
  • Премьера (мир) - 17 апреля 2011

Описание:
К концу подходит время благоденствия, и лето, длившееся несколько десятилетий, угасает. Вокруг средоточия власти Семи королевств, Железного трона, зреет заговор, и в это непростое время король решает искать поддержки у друга юности Эддарда Старка (Шон Бин). В мире, где все — от короля до наемника — рвутся к власти, плетут интриги и готовы вонзить нож в спину, есть место и благородству, состраданию и любви. Между тем, никто не замечает пробуждение тьмы из легенд далеко на Севере — и лишь Стена защищает живых к югу от нее.

Между древней ледяной Стеной и пламенем навсегда ушедших из мира драконов разворачивается «Игра престолов» — долгожданная экранизация культовой саги Джорджа Р. Р. Мартина «Песнь льда и пламени».

Кинопоиск; IMDB.

На данный момент вышел полностью первый сезон, включающий в себя 10 серий.
Вибачте, але ви не маєте права на перегляд спойлерів.

Второй сезон запланирован на весну 2012 года.

Сам я совершенно случайно наткнулся на этот сериал, и успел посмотреть всего лишь несколько серий, но, черт побери, это что-то невероятное! Настоятельно рекомендую не только поклонникам творчества Д. Мартина, любителям фентези, но и просто тем, кто любит качественные сериалы с захватывающим сюжетом.

Делимся впечатлениями, обсуждаем сериал ;)

LoRDEP

Шедевр
Зазвичай я таку оцінку серіалу не ставлю але цей заслуговує  ;) Хочу відмітити відмінну гру акторів (крім Эмилия Кларк - явно не вистачає досвіду). Все не міг згадати де я бачив Лина Хиди а потім прочитав на сайті, що це ж вона знімалась в "300 спартанцев"  ;)  Проте в серіалу є великий мінус - показ другого сезону розпочнеться тільки з 15 квітня 2012 року  :'(

Prol

Цитата: LoRDEP від 03 Липень 2011, 20:34:14Проте в серіалу є великий мінус - показ другого сезону розпочнеться тільки з 15 квітня 2012 року
Я вже захотів купити книжки та прочитати але комплект з чотирьох книжок коштує 630грн  :o

dezmond

Подивився пілотну як тільки вийшов серіал, не сподобалось. Може далі цікавіші буде :-\

BigShark

Цитата: Prol від 04 Липень 2011, 12:15:46
Я вже захотів купити книжки та прочитати але комплект з чотирьох книжок коштує 630грн  :o
Да, книги Мартина сейчас очень дорогие. Хотя вообще книги сейчас не дешевые, но 160 - это, как по мне, перебор.

Цитата: dezmond від 08 Липень 2011, 00:31:59
Подивився пілотну як тільки вийшов серіал, не сподобалось. Може далі цікавіші буде :-\
Я не могу сказать что начал обалдевать с первой серии, но чем дальше, тем больше сериал вовлекает в развитие сюжета и все больше держит в напряжении. Именно в этом его прелесть.

giena

Поставлен в очередь "к просмотру"...  :)
Серп в жатве сеч - Сек жадно меч, Был ран резец Клинка конец И стали рдяны От стали льдяной Доспехи в рьяной Потехе бранной

omg_wtf

Цитата: LoRDEP від 03 Липень 2011, 20:34:14крім Эмилия Кларк - явно не вистачає досвіду
Ты очень не прав. Она отлично играет. Жаль не показали сцену секса перед всем табором и не сделали ее лысой в конце.  :D

Цитата: LoRDEP від 03 Липень 2011, 20:34:14Хочу відмітити відмінну гру акторів
Отмечу не так игру, как то, что актеры подобраны хорошо в 90% случаев. Да, есть нестыковки, например Робб будучи с Джофри примерно одного возраста в сериале совсем разного.  Дрого какой-то детский и не такой суровый как в книге, Визерис наоборот - в книге он противный и злой, а в сериале прямо няшка.

Цитата: dezmond від 08 Липень 2011, 00:31:59Подивився пілотну як тільки вийшов серіал, не сподобалось. Може далі цікавіші буде
Да, это тебе не какой-то стандартно-шаблонный Лост, тут есть на что посмотреть и о чем задуматься. А если не читал книги, то удивишься некоторым сюжетным поворотам. Но я согласен, первая серия мне тоже не очень понравилась, а дальше пошло поехало.

Цитата: Prol від 04 Липень 2011, 12:15:46
Я вже захотів купити книжки та прочитати але комплект з чотирьох книжок коштує 630грн
Есть издание 2 по 2 в сумме что-то около 400-500 грн.

Цитата: BigShark від 03 Липень 2011, 20:23:16Сам я совершенно случайно наткнулся на этот сериал, и успел посмотреть всего лишь несколько серий, но, черт побери, это что-то невероятное! Настоятельно рекомендую не только поклонникам творчества Д. Мартина, любителям фентези, но и просто тем, кто любит качественные сериалы с захватывающим сюжетом.
:o Как можно было наткнуться случайно? Я сериал ждал почти с анонса и с восторгом смотрел тизеры.

dezmond

Цитата: omg_wtf від 13 Липень 2011, 10:15:24стандартно-шаблонный Лост
Убив на повал :D
Соррі за оффтоп
Цитата: giena від 13 Липень 2011, 09:56:07Поставлен в очередь "к просмотру"...  :)
Аналогічно, заінтригували мене.

Prol

#8
Цитата: giena від 13 Липень 2011, 09:56:07Поставлен в очередь "к просмотру"...
Я бы остальные задвинул  :D Уже невмоготу второй сезон посмотреть  ;D Даже не знаю что интереснее "Рим" или этот. Скорее этот.
Хотя лучше, действительно, в очередь. Потому что после него другие сериалы будут казаться не такими интересными. Вот смотрю "Борджиа" так не понимаю за что его хвалят. Даже "Тюдоры" мне были интереснее.
Цитата: omg_wtf від 13 Липень 2011, 10:15:24Жаль не показали сцену секса перед всем табором
Та ну на... Этого там и так более чем достаточно.  Никакого дополнительного смысла такие сцены не несут, только привлекают специфическую аудиторию, для которых если есть сиськи и трах, значит фильм классный  :P
Цитата: omg_wtf від 13 Липень 2011, 10:15:24тут есть на что посмотреть и о чем задуматься
Та не о чем тут задумываться, просто интересно и все  :)
Цитата: omg_wtf від 13 Липень 2011, 10:15:24Есть издание 2 по 2 в сумме что-то около 400-500 грн.
:o Т.е. не четыре книги за 630, а две за 400-500? Я правильно понимаю "2 по 2"(две книги по два тома в каждом, а всего ведь четыре книги)?

nebbian

Сериал отличный, во многом благодаря потрясающей истории Джорджа Мартина.
Сериал ждал, как только услышал о планах его снять. :) До него была прочтена первая книга из серии ПЛИО. Да что там прочтена, буквально проглочена за короткое время. А дальше всё, книг у меня не было, времени тоже, пришлось отложить любопытство подальше. :( Сериал как раз вовремя вышел, просмотрев его, вспомнил, как говорится, всё и готов к продолжению. Второй сезон могу и не ждать (хотя при выходе, конечно же, посмотрю), так как у друга отобраны следующие две книги цикла.  :D Теперь бы только выкроить время и можно окунуться в захватывающий мир Вестероса.
О сериале же. В целом понравилось переложение первого тома на экран. Герои подобраны если не идеально, то близко к этому. Тирион же так и вовсе такой, каким я его и представлял. Также такими же в моей фантазии выглядели Варис, Джейме. Никто из актеров не отталкивает неправильной подачей персонажа, некоторые нюансы есть, как, например, леди Старк не тянет на красивую женщину, ради которой всем известные персонажи устроили поединок, но это не критично. Несомненным плюсом есть то, что даже при закрытии сериала (надеюсь, что такого не станется ни при каких обстоятельствам) можно будет не переживать, что останется незавершенный сюжет, книга всегда будет под рукой. Хотя цикл еще не закончен, а, учитывая то, что Мартин не особо то и спешит писать... Вобщем это лучше чем полагаться только на сценаристов сериалов.
Единственное, что могу посоветовать тем, кто уже пересмотрел сериал или еще не начинал, но не читал книгу - обязательно исправьте это. Хоть сериал и хорош, но не передал всего того, что подарила книга. О, сколько диалогов и нерассказанных историй недодал вам сериал. Завидую тем, кто еще не читал "Игру престолов", хотя впереди у меня еще немало страниц, так что и я не буду расстраиваться.

LoRDEP


dezmond

#11
Відмінно
Вибачте, але ви не маєте права на перегляд спойлерів.

А OST чудовий, завжди після того як перемикав серію ніколи не прогортав головну тему. Ramin Djawadi постарався.

Станнис Баратеон и Мелисандра
Тартская Дева, наследница Ивенфолл Хола

nebbian

Цитата: dezmond від 25 Липень 2011, 18:42:31
Відмінно
Вибачте, але ви не маєте права на перегляд спойлерів.

Вибачте, але ви не маєте права на перегляд спойлерів.

dobriyvecher

Как для сериала очень прилично, но видно, что бюджет как для сериала огромный, но размах взяли слишком крутой, масштабных битв нет, экшена тоже очень мало, сюжет иногда происходит вяло и декорации выглядят неестественно. А так очень пристойно как для сериала, но на шедевр не тянет, я бы поставил 8 из 10 по первому сезону. Правда 2-й сезон ждать еще хрен знает сколько.

Ну и просто взбесило и на ржач проперло после момента, тут сюжетный спойлер:
Вибачте, але ви не маєте права на перегляд спойлерів.

dezmond

Ось тільки що шукав книги і наткнувся на пріквели: Межевой Рыцарь, Присяжный рыцарь (Верный меч), Таинственный рыцарь їх хтось читав?
Може комусь буде треба
http://7kingdoms.ru/2009/v-kakom-izdanii-pokupit-plio/

dezmond

Game of Thrones - Season 1 Visual Effects
Цитата: dezmond від 25 Липень 2011, 21:11:29Межевой Рыцарь, Присяжный рыцарь (Верный меч), Таинственный рыцарь
В усіх трьох оповіданнях розповідається про лицаря Дунка і його зброєносця Ега який є спадкоємцем залізного трону.

BigShark

Цитата: dobriyvecher від 25 Липень 2011, 20:02:05
Ну и просто взбесило и на ржач проперло после момента, тут сюжетный спойлер:
Вибачте, але ви не маєте права на перегляд спойлерів.
Здесь есть вполне логичное объяснение, стоит лишь обратиться к книге Мартина:
Вибачте, але ви не маєте права на перегляд спойлерів.

Ну и так далее.

[Raymond]

Кто с каким переводом смотрел? Какой лучше?

RobinZone


Prol

Цитата: RaymonD 88 від 15 Вересень 2011, 08:21:02Кто с каким переводом смотрел? Какой лучше?
Смотрел с AlexFilm. Там озвучивали человек шесть, если правильно помню. Мне понравилось.

dezmond

Прочитав вже 3 книги "ПЛиО" там таке робиться... Кожна нова книга цікавіша за попередню, ніяк не можу відірватися.
Из всех номинантов «Игры престолов» Эмми получил только Питер Динклейдж
За сценой Игры престолов (сезон 2)

До речі 29 вересня виходить RTS Games of Thrones.

[Raymond]

#21
Цитата: dezmond від 23 Вересень 2011, 21:25:44До речі 29 вересня виходить RTS Games of Thrones.
Скрины не внушают оптимизма.
Также, когда-то должна выйти РПГ, но про неё почти ничего не известно, кроме 2-х скринов. Они тут

Цитата: Prol від 15 Вересень 2011, 13:34:39Смотрел с AlexFilm. Там озвучивали человек шесть, если правильно помню. Мне понравилось.
Начал смотреть с этим переводом, но там была нецензурная лексика, а её не выловить так как эротику, когда соседские ребёнок летает по квартире. Так что продолжил смотреть лостфильм. Оба перевода равнозначные по качеству.

Prol

Зацепил меня этот цикл "Песнь льда и пламени". Читаю третью книгу, а так как еще и интересует сериал, рассматривал результаты кастинга на второй сезон, а так же разные арты по теме.
В общем, если читаете книгу, не смотрите ни то, ни другое. Я уже два жырных спойлера поймал : первый просто удивил* (хотя и расстоился, что не вовремя о нем узнал), второй сильно расстроил  :(
Вибачте, але ви не маєте права на перегляд спойлерів.

dezmond

Я зараз читаю "Бенкет для стерв'ятників" - мабуть найнецікавіша книга саги, прочитав близько 70%, може кінець буде цікавіший :-\

Prol

Читаю "Буря мечей". Подобається ненше за перші дві. Подій мало але багато описується переживань та думок персонажів.
Цитата: dezmond від 16 Жовтень 2011, 23:54:08Я зараз читаю "Бенкет для стерв'ятників" - мабуть найнецікавіша книга саги, прочитав близько 70%, може кінець буде цікавіший
Судячи по оцінкам на Амазоні, п'ята книжка не краща.

Prol

#25
Цитата: dezmond від 16 Жовтень 2011, 23:54:08Я зараз читаю "Бенкет для стерв'ятників"
Теж читаю офіційний переклад, наразі прочитав 3/4. Тепер жалкую. Виявляється там є відчутна різниця з остаточним варіантом книжки "Пир для воронов" (офіційний переклад робився по чорновикам, у пізніших виданнях ці недоліки віправлені але важкувати дізнатися на основі якого видання зроблена електронна яверсія. Наприклад, у першому немає цілої глави про Брієнну. Може є ще які-небуть пропуски, поки що не знаю.

dezmond

Я вже читаю Dance with a Dragons, це не продовження "Бенкет для стерв'ятників" а його доповнення. Сам Мартін на початку книги сказав, що спочатку він планув випустити одну книгу, але вона виявилася занадто великою для видавництва. тому щоб не обрізати книгу навпіл він розділив їїна 2 різні оповіді зі своїми героями.

Prol

#27
Цитата: dezmond від 02 Листопад 2011, 20:37:57Сам Мартін на початку книги сказав, що спочатку він планув випустити одну книгу, але вона виявилася занадто великою для видавництва. тому щоб не обрізати книгу навпіл він розділив їїна 2 різні оповіді зі своїми героями.
Так як у 5-й книжці є герої з 4-ї, то як на мене, воно якось все одно - чи ділити на дві послідовні книжки, чи на дві паралельні.

Сьогодні о 23:00 стартує показ по ТЕТ

dezmond

Цитата: Prol від 19 Грудень 2011, 15:25:14Сьогодні о 23:00 стартує показ по ТЕТ
Такого дубляжу не було ще з часів Загублених. Дуже якісно, голосів десь 10. Єдине, що не сподобалось, то це "Білі монстри" можна було б і по оригінальніше придумати :P

Prol

#29
Цитата: dezmond від 27 Грудень 2011, 21:29:58Єдине, що не сподобалось, то це "Білі монстри" можна було б і по оригінальніше придумати
А також "зима вже скоро" та "права рука" замість "правиця".
Цитата: dezmond від 27 Грудень 2011, 21:29:58Такого дубляжу не було ще з часів Загублених.
:D Мені дубляж "Загублених", як раз, дуже не сподобався. Як тоді подивився пару перших серій і не зрозумів чому народу так подобається цей серіал. А почав дивитися у войсовері "Лост" - так, дійсно цікаво. До дубляжу "Гри..." ставлюся не настільки критично але так звана "атмосферність" повністю втрачається. Через те, що фонові звуки повністю переозвучується (я не впевнений але складається таке враження), голоси, що у великій залі, маленькій кімнаті чи у відкритому полі звучать однаково - так, як вони звучать у маленькій заглушеній кімнаті студії озвучки  :'( Тобто не проводиться корекція.

dezmond

Цитата: Prol від 28 Грудень 2011, 09:51:41"зима вже скоро"
Ага.
Цитата: Prol від 28 Грудень 2011, 09:51:41"права рука" замість "правиця".
О! А я думав як перекласти слово "Десница".
Цитата: Prol від 28 Грудень 2011, 09:51:41Тобто не проводиться корекція.
Он воно що. Хм... ось чому дубляж Спартака вийшов, хоч і не поганий, але суховатий.
Цитата: Prol від 28 Грудень 2011, 09:51:41почав дивитися у войсовері "Лост" - так, дійсно цікаво.
Перші 3 сезони дивився з дубляжем від ICTV, решту 3 додивлювався від LostFilm, а потім коли передивлювався вдруге з озвучкою від Нового кналу, то зійшовся на думці, що ICTV адаптували найкраще. До речі 6 сезон по вітчизняному ТБ так і не показували.

omg_wtf

Цитата: dezmond від 27 Грудень 2011, 21:29:58"Білі монстри"
Это над чем так извартились? Others  что ли?

Цитата: Prol від 28 Грудень 2011, 09:51:41"правиця".
Хорошо хоть не как "десницу" перевели. 

Смотрел в оригинале, первые три книги читал на русском, четвертую в оригинале, перевод жесть.  :(

Prol

Цитата: omg_wtf від 28 Грудень 2011, 13:28:26Это над чем так извартились?
White walkers.
Цитата: dezmond від 28 Грудень 2011, 12:16:57Он воно що. Хм... ось чому дубляж Спартака вийшов, хоч і не поганий, але суховатий.
Мною всі наші телевізійні дубляжі саме так сприймаються. Дивився їх лише по телевізору у аналоговому мовленні. А зкачав одну серію "Гри" (так розумію, там звук записаний з цифри), так подивився епізод у лісі і, хоча звук через простенькі колонки, дубляж не поступається оригінальному. Тобто лісові звуки на місці. Відміна лише у значно гучшіших, у порівнянні з оригіналом, голосах озвучки. Треба буде вдома подивитися. Може й дійсно справа у аналоговому мовленні, що глушить частину звуків.

dezmond


dezmond


dezmond

Game Of Thrones Season 2: "Power And Grace" Trailer
В Росії 1 сезон буде транслювати РЕН ТВ, а я думав, що вони вже показали.

Prol

Цитата: dezmond від 27 Лютий 2012, 15:30:47В Росії 1 сезон буде транслювати РЕН ТВ
В нашій трансляції мені сподобалося, що серії показували без рекламних пауз. Але це означає, що доходу від реклами майже не було, що в майбутньому ставить під питання озвучку наступного сезону.


dezmond


Prol

#39
Цитата: dezmond від 02 Квітень 2012, 12:11:441-А СЕРІЯ ВЖЕ ВИЙШЛА
Залишився розчарованим  :(
Ввесь епізод на дні народження Джофрі - хто зна що. Зрозуміти, що Донтос п'яний можна лише по словам Джофрі та зізнанню Донтоса. А шолом :o Бляшанка. Не знайшли нічого соліднішого? Або хоча б той Донтос не крутив його на пальцях перед камерою так, що видно дуже малу вагу "шолому". Скільки разів показували Джона, а Привида немає, хоча той завжди був поряд. Мабудь весь час на полуванні  :D
І взагалі всія серія неінформативна, нічого цікавого не відбулося.
Вже друга серія вийшла  :D
Песик у Джона класний. Тільки виликий занадто. Такого розміру повинен досягнути до 4-5ї книги.


dezmond

Цитата: Prol від 03 Квітень 2012, 08:22:06Ввесь епізод на дні народження Джофрі - хто зна що.
Та не перебільшуй, нормальний епізод.
Цитата: Prol від 03 Квітень 2012, 08:22:06І взагалі всія серія неінформативна
Ти ж і так прекрасно знаєш, що відбудеться далі.
Цитата: Prol від 03 Квітень 2012, 08:22:06нічого цікавого не відбулося.
Ще не вечір.
Цитата: Prol від 03 Квітень 2012, 08:22:06Донтос
А Крастер, не дуже він схожий на здичавілого.
Серсея схожа на Сумську, Давос на Жана Рено, чомусь я думав, що Мелісандра буде брюнеткою (саме з таким кольором волосся я її уявляв).
В UA Team голос Тіріона точнісенький як в перекладі від ТеТ.

Prol

Цитата: dezmond від 04 Квітень 2012, 18:11:28Ти ж і так прекрасно знаєш, що відбудеться далі.
Я оцінював з точки зору простого глядача  :D По-друге, дивлячись (у другій серії), скільки сценаристи навигадували,  не впевнений, що знаю, що буде далі  ???

dezmond

Щось я не пам'ятаю, що Ренлі Баратеон був разом з лицарем троянд. Проте Маргері - це Анна Болейн (Наталі Дормер) :%)
Налітай http://www.yakaboo.ua/ru/catalog/all/a-song-of-ice-and-fire-280267 1349 грн

Prol

#43
Цитата: dezmond від 18 Квітень 2012, 19:38:13Щось я не пам'ятаю, що Ренлі Баратеон був разом з лицарем троянд.
Забув перший сезон?  :D
Цитата: dezmond від 18 Квітень 2012, 19:38:13Налітай http://www.yakaboo.ua/ru/catalog/all/a-song-of-ice-and-fire-280267 1349 грн
Ціна... ціна... Саме через це я і купив читалку.


dezmond

Цитата: Prol від 19 Квітень 2012, 08:13:37Забув перший сезон?
та щось не пригадую.
Цитата: Prol від 19 Квітень 2012, 08:13:37Ціна... ціна... Саме через це я і купив читалку.
+100, я купив читалку заради Гри, але від книжкової версії не відмовився б.

Prol

#45
Цитата: dezmond від 19 Квітень 2012, 08:20:31та щось не пригадую.
:o Ти що, як таке знущання можна забути?  ;D  Здається, п'ята серія.
P.S. Мартін підтвердив, що так воно і є. Зараз перечитую другу книжку - у перемовинах Станніса та Ренлі, перший натякає, про неправильну орієнтацію брата.
Вибачте, але ви не маєте права на перегляд спойлерів.


Prol

Мем на тему "Гри"
Вибачте, але ви не маєте права на перегляд спойлерів.



omg_wtf

Запостю и я всякого:
Вибачте, але ви не маєте права на перегляд спойлерів.


Вибачте, але ви не маєте права на перегляд спойлерів.


А вообще мне как-то не интересно смотреть сериал, знаю что дальше будет. =(( Оно конечно видеть, что некоторые вещи сделали прямо как ты их и представлял, но все-равно. А еще мало Дейнерис и Арьи.  :'(

Prol

#48
Цитата: omg_wtf від 25 Квітень 2012, 17:39:36А вообще мне как-то не интересно смотреть сериал, знаю что дальше будет
В другому сезоні є досить помітні розбіжності з книгою. Так що для прочитавших книги теж є інтрига ;)
Цитата: omg_wtf від 25 Квітень 2012, 17:39:36Запостю и я всякого:
Перше не зрозумів
Цитата: omg_wtf від 25 Квітень 2012, 17:39:36А еще мало Дейнерис и Арьи.
Те, що мало Денеріс - це добре, коли читав - її глави були найменш цікавими. За винятком
Вибачте, але ви не маєте права на перегляд спойлерів.


omg_wtf

#49
Цитата: Prol від 26 Квітень 2012, 08:48:50Перше не зрозумів
Э, игра слов, с пошлым смыслом.

Цитата: Prol від 26 Квітень 2012, 08:48:50Те, що мало Денеріс - це добре, коли читав - її глави були найменш цікавими. За винятком
5ю книгу не читал пока еще. Главы Дейни были одни из лучших. Ну в общем-то это весь Мартин, кому-то нравятся одни персоонажи и собтия, кому-то другие. Для кого-то одни "плохие", для кого-то другие, хотя на самом деле все "серые".


Цитата: Prol від 26 Квітень 2012, 08:48:50В другому сезоні є досить помітні розбіжності з книгою. Так що для прочитавших книги теж є інтрига
Та все-равно.
---
Вибачте, але ви не маєте права на перегляд спойлерів.