Мыльница до 2000грн

Автор lj88, 10 Листопад 2009, 20:15:11

Попередня тема - Наступна тема

lj88

Помогите выбрать цифровой фотик - мыльницу по цене до 2000 грн.
Всё можно, а нужно?

pelik911™

Некоторое время пользовался фотиком Sony T100. Покупал бы себе - без раздумий взял бы Sony T200. Вот ещё описание.
В Т100 нравилось исключительно всё: дизайн, экран, управление, качество фотографий, особенно ночью. В Т200 есть всё то же, только теперь появился огромный сенсорный экран и другие усовершенствования.

lj88

Спасибо, но сенсорный экран ни к чему, я считаю. Да и цена высоковата. Может есть что-то хорошее, но дешевле?
Всё можно, а нужно?

pohgejib

#3
lj88, ціна 2000 грн стоїть на межі переходу дешевих мильниць і напівпрофесіональних (знаю по-дурному звучить але все ж). так що раджу докласти якихось 200 грн і взяти компактний фотік із задатками професіонала. тиждень назад взяв Canon Ixus 100 IS. він настільки компактний, що в упаковці я його спутав із зарядкою) екран не такий вже великий щоб сильно садити акумулятор, з включеним монітором робить 210 знімків, з виключеним(є видошукач) - 500! в ручному режимі доступно маса настройок, багато пресетів (бл 14),  ручний вибір витримки до 15 сек(!), ручна фіксація фокуса та експозиції, якісне шумоподавлення, серво АФ (камера динамічно фокусується на рухомому обєкті), особливо подобаються операції із кольором в реальному часі, три режима визначення експозиції, "замедленная синхронизация" (коли фоткаєш людину на фоні нічного міста спрацьовує вспишка, робиться захоплення людини, після чого даються долі секунди для захоплення заднього плану з вищою чутливістю), фокус на обличчі та детектор моргання. окремим пунктом відніс би розумний авто режим, який практично безпомилково визначає сцену в якій проводиться зйомка. і накінець заради чого і брав даний фотік це запис відео 1280x720, просто шикарні ролики получаються! все вищеперечислене здійснюється передовою розробкою Canon'a - процесором DIGIC4!
також дам тобі САЙТ який дасть змогу точно визначитися з покупкою.
знайшов дві фотки з витримкою 15 сек практично в повній темноті з чутливістю 80 і 200 (на 200 є такі деталі що людське око їх взагалі не розпізнавало):

Село неначе погоріло, Неначе люди подуріли, Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.

pelik911™

Цитата: pohgejib від 11 Листопад 2009, 12:07:18lj88, ціна 2000 грн стоїть на межі переходу дешевих мильниць і напівпрофесіональних (знаю по-дурному звучить але все ж)
Согласен. lj88, если не хочешь немного переплатить, то выбор, скорее всего, придётся делать по принципу "понравилось - купил". Конечно, список кандидатов на покупку ограничить только лучшими и известными производителями, желаемыми характеристиками. Просто разнообразие немалое, и определённо сказать что этот лучше того практически невозможно

lj88

Спасибо всем большое, буду думать!
Всё можно, а нужно?