Transformers War for Cybertron

Автор dezmond, 10 Квітень 2010, 20:02:19

Попередня тема - Наступна тема

Як вам гра?

Шедевр
3 (12%)
Відмінно
10 (40%)
Добре
3 (12%)
Середняк
5 (20%)
Погано
0 (0%)
Жахливо
0 (0%)
Не грав / Не буду грати
4 (16%)

Всього голосів: 25

dezmond


Все йде до того, що в середині 2010 року ігрову серію Трансформерів чекає переродження. Принаймні, на даний момент є всі підстави того, щоб це сталося. А справа ось в чому — розробкою чергової відеогри по мотивах протистояння Автоботів і Десептиконів зайнялася High Moon Studios – невелика компанія, що базується в сонячній Каліфорнії. Досить молода команда, що заснована в 2002 році і має на своєму рахунку декілька не дуже значимих проектів, таких як Robert Ludlum's The Bourne Conspiracy і Darkwatch, проте сповна може розраховувати на успіх. Проте, на даний момент, всі багаточисельні надії фанатів серії направлені на новий проект, в першу чергу, із-за розповідей самих розробників. Вони з великим задоволенням діляться інформацією про свій наступний проект і покладають на нього дуже значні надії. Взагалі серія Трансформерів якось не дуже прижилася на комп'ютерах і ігрових приставках. Не дивлячись на те, що оригінальний світ був придуманий досить давно – на початку 80-х років, він обходився стороною ігровою індустрією. Поштовхом до появи роботів, що перетворюються на транспортні засоби, на екранах і моніторах став вихід в прокат однойменного фільму. Але, як це часто буває, гра по мотивах кіно виявилася досить примітивною і, через прихильність до сюжету фільму, не дуже цікавою. А ось хлопці з High Moon Studios вирішили піти по іншій дорозі і, звільнившись від всякого зв'язку з фільмом, вирішили освітити події, які передували всьому, що ми бачили на екрані. Дія в Transformers: War for Cybertron відбуватиметься, як це не складно здогадатися з назви, на рідній планеті роботів – Кібертроні. Як відомо, війна між Автоботами і Десептиконами тривала за людськими мірками мільйони років, і у нас з'явиться відмінний шанс опинитися під час одного з її етапів ще до вторгнення на Землю. Розробники черпають своє натхнення, в першу чергу, з найпершого мультфільму, що з'явився в 80-х роках Generation One, так що найвідданіші фанати серії можуть тріумфувати – їх чекає зустріч із старими улюбленими героями.      Цікавим моментом є бажання розробників показати нам події з третього боку, позбавившись від понять «злий» і «добрий». У грі буде передбачено дві кампанії, по одній за кожну з протиборчих сторін. Причому кампанії значно відрізнятимуться один від одного і вестимуть до різних кінцівок. Кожна сторона в своїй кампанії буде показана зсередини, стануть зрозумілі мотиви кожного з головних героїв, цілком можливо і у гравця зміниться думка про деяких персонажів, принаймні, розробники на це сильно розраховують. Геймплей в грі буде досить лінійним, проте щільно наповненим цікавими подіями. Розробники пояснюють своє бажання лінійності ігрового процесу тим, що в грі буде представлена дуже цікава сюжетна лінія і будь-яке відхилення від неї може вплинути на гостроту подій. Кампанії за протиборчі сторони будуть традиційно поділені на місії, перед початком кожної з яких, гравцеві буде наданий вибір з декількох трансформерів. Це додасть в гру різноманітності. Проте вибір все-таки знаходитиметься в певних рамках. Наприклад, якщо буде етап, на якому доведеться політати, то на вибір будуть представлені лише ті роботи з команди, які володіють такою здатністю. Через це, до речі, розробникам піти на небезпечний крок і змінити трансформацію деяких персонажів. Отже фанатам Трансформерів варто бути готовим до того, що знайомі персонажі зазнають деякі зміни. На даний момент є у вільному доступі лише парку роликів демонструючих геймплей. Гра здорово нагадує сучасні шутери від третьої особи, проте відрізняється динамічністю і масштабністю. Це пояснюється, перш за все, можливістю роботів перетворюватися на транспортні засоби у будь-який момент. Крім того, як і багато сучасні шутери, Transformers: War for Cybertron активно підштовхуватиме гравця до використання укриттів під час бою. Крім того, у всіх роботів буде здатність до регенерації, яку дуже зручно використовувати, відсиджуючись за барикадою. Швидше за все, рівень здоров'я буде представлений у вигляді декількох боксів. Рівень здоров'я в межах одного боксу регенерується автоматично у вільний від стрілянини час, але якщо один з них повністю спустує, то доведеться шукати джерело енергії або механіка для відновлення. Графічно гра повинна вийти на дуже пристойним рівні. Transformers: War for Cybertron заявлена одночасно на три платформи: Xbox360, Ps3 і РС. Представлені в загальний доступ скріншоти і ролики, звичайно, не можуть свідчити про якість картинки кінцевого продукту, але виглядають дуже принадно. Особливо вражають, представлені в роликах, боси, що сильно переважають за розміром звичайних трансформерів. Баталії з ними можуть стати дуже видовищами і цікавими. Не дивлячись на те, що розробники так багато часу приділяють розрахованому на одного користувача режиму і сюжету кампаній, вони заявляють, що не менш цікавим буде і мультиплєєр. Було б злочином не дати фанатам серії можливості битися друг з другом від імені улюбленого героя. Щодо режимів розрахованої на багато користувачів гри немає яких-небудь подробиць. Відомо лише, що їх буде декілька. При хорошому збігу обставин ми ризикуємо отримати дуже серйозний проект по мотивах цікавого всесвіту. Звичайно ті факти, які є на даний момент, не дозволяють записати Transformers: War for Cybertron у вдалі проекти, але набудуй розробників, а так само їх бажання догодити фанатам серії, налаштовують на позитивний лад. Деякі ігрові аспекти залишаються поки що зовсім незасвіченими. Але, не дивлячись ні на що, зі всіх проектів, які вже були в розробці, творіння High Moon Studios виглядає найперспективніше. З нетерпінням чекаємо нової інформації про цю гру.

Розробник: High Moon Studios
Видавець: Activision
Платформа: PS3, XBox360, PC
Дата виходу: 2010

dezmond


kot Multfilm

Йома-йо,а читать скока :o

GQuake

Не думаю что получится какая нить хорошая игра. :-X

dezmond

А я навпаки дуже чекаю, адже те що виходило по фільму м'яко кажучи не дуже. О, забув нагадати гра вийде 22 червня цього року.

VD

Трейлер не вразив. Оптімус сам на себе непохожий, але по трейлеру судити важко. Поживем-побачим.

dezmond

Цитата: VD від 16 Квітень 2010, 20:20:45
Трейлер не вразив. Оптімус сам на себе непохожий, але по трейлеру судити важко. Поживем-побачим.
Я б сказав би навпаки, це у фільмі він не схожий
Цитата: dezmond від 10 Квітень 2010, 20:02:19
А ось хлопці з High Moon Studios вирішили піти по іншій дорозі і, звільнившись від всякого зв'язку з фільмом, вирішили освітити події, які передували всьому, що ми бачили на екрані.  Розробники черпають своє натхнення, в першу чергу, з найпершого мультфільму, що з'явився в 80-х роках Generation One, так що найвідданіші фанати серії можуть тріумфувати – їх чекає зустріч із старими улюбленими героями.
, для тих хто пам'ятає буремні 90 - ті Трансформери був перший мультфільм перекладений на українську, і в нашій країні вони мали великий успіх, навіть коли я ходив в кіно на першу частину в кінотеатрі було досить багато дорослих людей, так сказати ностальгія, у фільмі й мультики багато відмінностей, справжнім фанам сподобається.

Drizid

Судя по трейлерам, ничего интересного не получится.

LoRDEP

Побачимо  ;) дуже чекаю на якісний ігровий проект(щось таких не пам'ятаю) по всесвіту Трансформерів.
P.S. В фільмі Оптімус мені сподобався більше ніж в трейлері та в мультсеріалі  ;)

dezmond


LoRDEP


dezmond


dezmond


GQuake

Второй ролик отличнейший, надеюсь наконец то хоть сделают что то интересное про трансформеров.

Tranceliker

#14
Таак, Оптімуса я не впізнав у фільмі, а от у грі він вже кращий.. якби ще гра була якісно Українізована..
Надіюсь, все буде не менш цікавим, як в дитинстві при перегляді мультфільмів)))

Добавлено: 07 Червень 2010, 12:14:08

Якщо гра буде настільки динамічна, як у трейлерах, то їй ціни не буде!!! )))
Господь не помиляється

dezmond

Цитата: Tranceliker від 07 Червень 2010, 12:11:30
якби ще гра була якісно Українізована..
Тут вже фільми починають знову російською транслювати:
Цитата: Prol від 09 Червень 2010, 17:19:19
В суботу 5.06 в Києві у комплексі Мегаплекс були сеанси цього фільму російською мовою (здається 8й зал). Не знаю чи на всіх сеансах але той, що почався о 10:40 точно був з російським дубляжем. Цікаво, це напівлегальний сеанс  :D чи вже можна показувати дубльовані не лише українською?
Цитата: dobriyvecher від 09 Червень 2010, 18:31:07
При нашій теперішній владі скоро потрібно буде лише російською ;D :'(
А ти хочеш ігри...

[Raymond]

Я и в японскую версию играл бы. Главное - чтоб игра про трансформеров была наконец-то оказалась играбельной. 
P.S. Хотя, когда вспоминаю "бджілку", аж страшно становится.

GQuake

#17
Цитата: RaymonD 88 від 09 Червень 2010, 21:01:43
Я и в японскую версию играл бы. Главное - чтоб игра про трансформеров была наконец-то оказалась играбельной. 
P.S. Хотя, когда вспоминаю "бджілку", аж страшно становится.
Согласен на каком языке это не особо важно, главное что б игра хорошая получилась. И ещё надеюсь на хорошую оптимизацию под ПК.

sashka8100

Цитата: RaymonD 88 від 09 Червень 2010, 21:01:43
Я и в японскую версию играл бы. Главное - чтоб игра про трансформеров была наконец-то оказалась играбельной. 
P.S. Хотя, когда вспоминаю "бджілку", аж страшно становится.
А где ты видел "бджілку"? Я смотрел обе части в кинотеатре, с украинским дубляжом (который все равно лучше русского) и никаких бджілок не было - только "бамблби"

dezmond

Цитата: sashka8100 від 09 Червень 2010, 23:24:13
А где ты видел "бджілку"? Я смотрел обе части в кинотеатре, с украинским дубляжом (который все равно лучше русского) и никаких бджілок не было - только "бамблби"
Уважно подивись першу частину.

S!N

Оффтоп удален. Трансликеру предупреждение.
High tech. Low life.

GQuake

Видео из демо версии для Xbox 360
Что ж выглядит всё довольно интересно, вот только еффект дождя(воды) отстаёт лет эдак на пять-десять. Хотя мне как то фиолетово какая там графика будет, жду хорошего геймплея.

dezmond


Миха

#23
Цитата: dezmond від 12 Червень 2010, 14:51:10
Перевір правильність посилання, воно про ретро ГТА.
а чуть-чуть вниз прокрутить страницу?  :-[
Мультиплеер судя по видео вполне неплох, по крайней мере такого крысинга и игры в прятки по нычках как в КоДах в игре не будет, что несомненно радует. Чем-то ТФ2 и местами AvP напоминает.
В случае атаки ботов - три красных свистка вверх.

dezmond


S!N

Оу, неужели будет первая нормальная игра про трансформеров. Правда что-то очень напомнило Unreal Tournament 3 ))
High tech. Low life.

dezmond

Цитата: S!N від 13 Червень 2010, 21:53:19
очень напомнило Unreal Tournament 3 ))
Ага і ще на COD смахує.

LoRDEP

Гра на "золоті", російськомовна версія 25 червня 2010 року  ;)

aNGeL

Демки не предвещается?
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

GQuake

Цитата: LoRDEP від 15 Червень 2010, 20:53:58
Гра на "золоті", російськомовна версія 25 червня 2010 року  ;)
:o Так скоро, я думал она где то осенью выйдет.
Ну что будет ещё одна причина для радости.

dezmond

Цитата: GQuake від 16 Червень 2010, 16:43:31
:o Так скоро, я думал она где то осенью выйдет.
Ну что будет ещё одна причина для радости.
Раніше писав
Цитата: dezmond від 16 Квітень 2010, 20:18:17гра вийде 22 червня цього року.

S!N

Не знаю как там по сети, но сингл хрень полная, пострелушка для детей..
High tech. Low life.

LoRDEP

Відмінно
Всім хто знає і любить мультсеріал "Transformers G1" гра має сподобатись  ;)
P.S. Дубляж можна оцінити на "5-", шкода лише що не україномовний  :)

[Raymond]

А продолжительность какая?

543

Как игра? Сносно? Или не стоит и время тратить?
C2D E8400 @3,6 Ghz, Asus P5QD Turbo, 4x1Gb Team Xtreem Dark DDR2 1066, Sapphire Radeon 4870 512Mb, Samsung HD753LJ, Chieftec CFT-650-14CS, ViewSonic VX2240W-2 (22")

S!N

Цитата: 543 від 27 Червень 2010, 21:35:16
Как игра? Сносно? Или не стоит и время тратить?
Если большой поклонник фильма - попробуй, а так проходняк.
High tech. Low life.

Fear

При чём тут фильм? Это игра по комиксам и мультсериалу.

S!N

Цитата: Fear від 28 Червень 2010, 17:02:57
При чём тут фильм? Это игра по комиксам и мультсериалу.
Сильно сомневаюсь, что кто-то здесь смотрел те комиксы и мультсериалы..
High tech. Low life.

sashka8100

Цитата: S!N від 28 Червень 2010, 17:16:12
Сильно сомневаюсь, что кто-то здесь смотрел те комиксы и мультсериалы..
Почему? Тут-же не одна школота. Я даже наклейки из жвачек собирал :)

Donblas

Цитата: S!N від 28 Червень 2010, 17:16:12
Сильно сомневаюсь, что кто-то здесь смотрел те комиксы и мультсериалы..
Не сомневайся ;)

dezmond

Цитата: sashka8100 від 28 Червень 2010, 17:31:40
Почему? Тут-же не одна школота. Я даже наклейки из жвачек собирал :)
Колись ще пам'ятаю танк трансформер в мене був і ще купа наклейок.

Fear

У меня наклеек не было, но мультик смотрел раньше  :%)
Да и трансформеров у меня было штук 5 ;)

aNGeL

Цитата: S!N від 28 Червень 2010, 17:16:12
Сильно сомневаюсь, что кто-то здесь смотрел те комиксы и мультсериалы..
Я вот ярый фанат.
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

LoRDEP

Цитата: RaymonD 88 від 27 Червень 2010, 21:48:55А продолжительность какая?
В залежності як граєш але не більше 10 годин.
Цитата: 543 від 27 Червень 2010, 21:35:16
Как игра? Сносно? Или не стоит и время тратить?
Відмінна!!! Тільки що пройшов  ;) якщо дивився і любив мультсеріал від гри отримаєш масу позитивних емоцій !!!


dezmond

Цитата: LoRDEP від 28 Червень 2010, 20:33:29
Тільки що пройшов  ;)
Ого ну ти і швидкий, а за кого проходив, якщо не секрет?

LoRDEP

Цитата: dezmond від 28 Червень 2010, 20:34:27
Ого ну ти і швидкий, а за кого проходив, якщо не секрет?
"Обманоїди" - Мегатрон та Зорекрик, "Кібери" - Оптимус Найкращий та Сільверболт  :) (як в серіалі звали не пам'ятаю).

Tranceliker

Блін, ну ви швидкі.. Піду сам хавати.. За тиждень може й пройду))
Господь не помиляється

543

Цитата: S!N від 28 Червень 2010, 17:00:59
Если большой поклонник фильма - попробуй, а так проходняк.
Понял, пройду мимо...
C2D E8400 @3,6 Ghz, Asus P5QD Turbo, 4x1Gb Team Xtreem Dark DDR2 1066, Sapphire Radeon 4870 512Mb, Samsung HD753LJ, Chieftec CFT-650-14CS, ViewSonic VX2240W-2 (22")

dezmond

Огляд від gameguru.ru Оцінка дуже висока. А я ще не грав :(

Луций

Классная игра, предыдущие игры о трансформерах не играл, но эта игра мне очень понравилась, приятная графика. Прошел компанию за десептиконов, мне понравилась, сейчас прохожу за автоботов . Конечно игра иногда напоминает тир, тупое мочилово, как в крутом семе .

Tranceliker

Ой, гра просто затягує у світ трансформерів.. Давно такого не гамав.. Відмінно.. Я ще все не пройшов, але гру зацінив..Зважаючи на те, що проходжу за десептиконів яких відверто ненавиджу)))
Господь не помиляється

Гордон

Только начал играть за Автоботов. Играл минут 15, очень нравится анимация, графика, спецэффекты, звуки, русская озвучка... Вообщем, гораздо круче, чем Трансформеры по 1-му фильму...
i7-10700-32Gb-RTX3060Ti

Fear

Да, анимация прикольная, когда оружие перестраивается, и на теле детали двигаются, постарались разрабы. А в купе с хорошей графикой - доставляет.

Гордон

Пока прошел 2 уровня за Наших...
Впечатления двойные...
Игра примитивна, линейна, уналая серая гамма, на среднем легко победить всех, кроме разве что боссов, уровни чересчур длинные и затянутые.
Игра пропитана атмосферой "того самого Сталкера" "тех самых Трансформеров", тех самых мультиков 1984-1992гг. американского производства, сюжеты как в мультсериале, озвучка русская как в фильмах недавних, тоже на высоте, анимация и спецэффекты классные, вроде и всё из плюсов...
i7-10700-32Gb-RTX3060Ti

RIP21

О! Я этой теме не пеарил свою рецензию на эту игру )
Собственно сабж  :)

dezmond

Пройшов 3 місії, поки що Відмінно. Побачимо, що буде далі.

Гордон

Помогите, 2 миссия за Старскрима, прилетел в какую-то "трубу", там короче по бокам 2 спицы грузят контейнеры из воды в спец. ворота, но туда залететь невозможно, вылетел я туда из коридора, там есть еще один, но дверь-ворота намертво закрыты...Мож, кто помнит?
i7-10700-32Gb-RTX3060Ti

dezmond

Перейду на російську
Гордон как КТ называется?

Гордон

Контрольная точка?
За десептиконов, 2 глава "Топливо войны", пару битв уже было, ну почти самое начало.

П.С. Дякую, за то, шо перешел на россiйскую мову!
i7-10700-32Gb-RTX3060Ti

dezmond

Гордон ты этот корабль уничтожал?

Гордон

i7-10700-32Gb-RTX3060Ti

dezmond

И как тебя угораздило раньше застрять? Можеш кинуть свой скрин с твоим местом?

Гордон

А всё, прошел, там глюк вчера был, ворота не открывались!!!
Щас долетел ло голограммы Зета ПРайма...
i7-10700-32Gb-RTX3060Ti

dezmond

Думаю  что что то не то. Спасибо за +, с корабликом еще помучиться придется ;)

Гордон

КАК по тебе, за кого кампания интереснее?
За Автоботов уже прошел.
i7-10700-32Gb-RTX3060Ti

dezmond

Ну лучше б ты за Обманоїдів Десептиконов начал, сюжет не так идет, а в общем и та и другая очень интересные в Десептиконов битвы более масштабные, прям эпические :%)

Гордон

А ты играл в Трансформерс: the Game и 2-ю часть?
i7-10700-32Gb-RTX3060Ti

dezmond

Да и не вижу смысла выпускать такие игры. Очень уныло, прошел 3 миссии у удалил.

Гордон

Я 1-ю, ЗЕ ГЭЙМ прошел, а вот 2-ю начал, но там беда какая-то с упралением...
ТЫ какую прошел?
i7-10700-32Gb-RTX3060Ti

dezmond

Ты будеш удивлен но ни одну. В первой части за десептиконов начал играть, но надоело в пустыне бегать, а за автоботов не мог вторую миссию пройти, уж очень сложная как по мне :)

Гордон

В 1-й части за Автоботов интереснее, игра не сложная, только пару миссий в середине.
i7-10700-32Gb-RTX3060Ti

dezmond

Кстати изменил свою оценку на Шедевр уж очень хорошая игра про Трансформеров, и лучше наверное и не будет :(

Гордон

Цитата: dezmond від 15 Серпень 2010, 17:08:00
Кстати изменил свою оценку на Шедевр уж очень хорошая игра про Трансформеров, и лучше наверное и не будет :(
Поиграй на ПС2/Эмулятором на ПК в Трансформерс: Армада.
i7-10700-32Gb-RTX3060Ti

dezmond

Спасибо, но мне лень искать эмулятор и игру, к тому же у меня лимит по трафику и инет 3G с ним накачаешся ;)

Spy

Пройшов, відмінно. В зрівнянні з попередніми "Трансформерами"- шедевр. Сподобалось те, що дії проходять на Кібертроні і трансформери мають звичайний вигляд.

RIPLEY

Дуже хороша гра з красивою графікою. Одна з найкращіх про Трансформери з часів Transformers Armada на PS2! Мені чомусь сценарій за Аутоботів більше спродобався, ніж за Дісептіконів. 9/10
Intel Core i5 4670 @3,8GHz, MSI Z87 G45 Gaming, Kingston HyperX Savage DDR3 1600 16Gb, MSI RTX3060 VENTUS 12G OC, HDD Samsung 502IJ F1, SeaSonic-X650 (650 Вт), Asus Vento A8, Xbox360 Controller // NES, Sega MasterSystem, Sega MegaDrive 2, Sony PlayStation, Sega Dreamcast, Sony PlayStation 2 // Sony Xperia 10 IV

dezmond


Гордон

i7-10700-32Gb-RTX3060Ti

dezmond


Гордон

Отличный трейлер, жду!
i7-10700-32Gb-RTX3060Ti

dezmond