Чим відрізняються DVD-R від DVD+R?

Автор WEBLegolas, 18 Листопад 2011, 16:30:55

Попередня тема - Наступна тема

WEBLegolas

Чим відрізняються DVD-R від DVD+R?Яких фірм краще диски купляти?Як досяхти максималь можливу якість і надійність збереженої інформації,в домашніх умовах?

vetos

Цитата: WEBLegolas від 18 Листопад 2011, 16:30:55Чим відрізняються DVD-R від DVD+R?
DVD
Цитата: WEBLegolas від 18 Листопад 2011, 16:30:55Яких фірм краще диски купляти?
Verbatium, TDK, HP, Philips, Sony, Traxdata, Pleomax... Из недорогих можно X-Digital, Datex.
Цитата: WEBLegolas від 18 Листопад 2011, 16:30:55Як досяхти максималь можливу якість і надійність збереженої інформації,в домашніх умовах?
Купить внешний HDD.  :)
Так же, самые важные файлы хранить не только на внешнем HDD но и записывать на оптические диски... Только нужно помнить, что у оптических дисков (DVD) тоже ограниченный срок службы и составляет он приблизительно около пяти лет... С годами (даже если диск тупо лежит в коробке и никто его не трогает) поверхность диска может медленно но уверенно разрушится... а вместе с ней и информация на них.  ;)

WEBLegolas

Дякую за розяснення,а чим надійніше записувати диски і як перевірити якість запису?На якій швидкості краще записувати?

Factiosus

Цитата: WEBLegolas від 18 Листопад 2011, 17:49:06а чим надійніше записувати диски і як перевірити якість запису?
Я пишу с помощью Ashampoo Burning Studio Free,лучше программы не нашел,хотя перепробовал немало.Удобная,бесплатная и ни разу не испортила диски. Ей же и качество проверить можно.
Насчёт скорости-всегда писал на максимуме,разрешенном для конкретного типа диска.Проблем не было.
i7-7700K\Zalman CNPS10X Optima\MSI Z270 Krait Gaming\MSI GTX 1080 Ti GAMING X\2X8 Patriot Viper 4\SSD Kingston SUV400\HDD Seagate Barracuda ST1000+Toshiba HDWD110\Razer BlackWidow Ultimate\Razer Abyssus Mirror\LG 24UD58 24"\Be Quite Pure Power L8 CM 730 W

vetos

Цитата: WEBLegolas від 18 Листопад 2011, 17:49:06а чим надійніше записувати диски і як перевірити якість запису?
Чем писать - без разницы... Хоть стандартными возможностями Windows...  :D Просто, у сторонних программ поболее возможностей, они удобны. Посмотри на диске ДПК... там всегда есть несколько программ для прожига...
Цитата: WEBLegolas від 18 Листопад 2011, 17:49:06На якій швидкості краще записувати?
Обычно скорость выставляется автоматически: "Программа учитывает возможности болванки и выбирает максимальную". Однако двухслойные болванки DVD-R DL лучше писать на минимальной или средней скорости (х2, х4)... потому как во время записи на макс. скорости (х8) как правило возникают ошибки и болванка попросту "порется". Хотя, это в некоторой степени зависит от качества самой болванки...

WEBLegolas

Я правильно зрозумів що чим нижча швидкість тим надійніше?В неро бурнінг ром можна поставити галочку ''перевірити зап дані''то це і є перевірка запису їй можна овіряти?Є різниця для надійності чи весь диск заповнювати чи залишати 10-20% вільного простору?

aNGeL

Цитата: WEBLegolas від 18 Листопад 2011, 20:17:29Я правильно зрозумів що чим нижча швидкість тим надійніше?
да
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

vetos

Цитата: WEBLegolas від 18 Листопад 2011, 20:17:29В неро бурнінг ром можна поставити галочку ''перевірити зап дані''то це і є перевірка запису їй можна овіряти?
Ти мав на увазі довіряти? Так, можна. Але перевірка займе деякий час після запису...
Я взагалі не користуюсь перевіркою - марна трата часу... Якщо під час запису виникне помилка - запис зупиниться і на екрані буде відповідне повідомлення. У разі успішного закінчення процесу - буде повідомлення про успіх запису... на нього і розраховую.  :) Ще жодного разу не підводило.  :D
Цитата: WEBLegolas від 18 Листопад 2011, 20:17:29Є різниця для надійності чи весь диск заповнювати чи залишати 10-20% вільного простору?
Абсолютно ніякої різниці. З міркувань економії коштів, я б заповнював диски що називається під зав'язку.  ;)

WEBLegolas

А на диски DVD-R/DVD+R можна дописувати файли до тих що вже є на них,якщо так то як і чи це надійно?Що таке мультисесія,її потрібно включати чи виключати?

vetos

Цитата: WEBLegolas від 19 Листопад 2011, 17:38:14А на диски DVD-R/DVD+R можна дописувати файли до тих що вже є на них,якщо так то як і чи це надійно?
Можна дописувати... Так, надійно... Але цілком можливо, що такий диск не можна буде прочитати на другому ПК або другому оптичному приводі... оскільки програмно створюється особливий спосіб запису.
Цитата: WEBLegolas від 19 Листопад 2011, 17:38:14Що таке мультисесія
У двох словах - це коли сесія попереднього запису не закриває диск і у майбутньому його можна дописати, якщо залишилось місце на диску. Це свого роду як флешка... Зрозумів?
Цитата: WEBLegolas від 19 Листопад 2011, 17:38:14її потрібно включати чи виключати?
Не обов'язково. Якщо збираєшся повністю за один раз заповнити диск... або, якщо необхідно щоб диск гарантовано читався у любому другому оптичному приладі... Наприклад, автомагнітола, DVD-програвач, другий ПК.

GA-EV3

Цитата: WEBLegolas від 19 Листопад 2011, 17:38:14А на диски DVD-R/DVD+R можна дописувати файли до тих що вже є на них,якщо так то як і чи це надійно?Що таке мультисесія,її потрібно включати чи виключати?
http://otvet.mail.ru/question/43406621/
http://necus.us/article/cd092dvd/2546-chto-takoe-multisessiya.html
http://blog.i.ua/community/405/83897/
http://wdvd.biz/nero/Index16.htm
http://ukrfaq.narod.ru/hardware/storage/cdr.htm
http://www.tehnari.ru/f73/t26571/
http://62.75.181.172/?question=53209232&ord=2&sourse=0
Цитата: vetos від 19 Листопад 2011, 18:27:32Це свого роду як флешка...
Только в случае, если диск RW, а так бы я его с флэшкой не сравнивал.
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

WEBLegolas

Тобто якщо я записував диски без мультисесіїї то його може не прочитати інший комп?Якщо так то як це виправити вже на записаному диску?

GA-EV3

Если ты записываешь диск с мультисессией, то его может не прочесть DVD/CD бытовой проигрыватель, но не комп. Мультисессия нужна, когда тебе на диск с перерывами надо записать данные. Для этого сейчас есть флэшка. ИМХО, мультиссесия - уже вчерашний день. Что мы пишем на диски? Фильмы, музыку, игры. На зачем нам та мультисессия?
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

WEBLegolas

Тобто,те що я пишу без мультисесії це-я правильно роблю?

GA-EV3

Цитата: WEBLegolas від 19 Листопад 2011, 19:55:08Тобто,те що я пишу без мультисесії це-я правильно роблю?
Так точно! :)
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

Phantom of the Opera

Цитата: WEBLegolas від 19 Листопад 2011, 19:55:08
Тобто,те що я пишу без мультисесії це-я правильно роблю?
Якщо те, що пишеш, будеш відкривати не тільки на комп'ютері, то правильно.

Якщо на диску залишиться багато вільного місця і використовуватись диск буде тільки на комп'ютері, то краще вмикати мультисесію, щоб була можливість дописати щось до диску при потребі.

Вирішуй сам, ніхто не знає що ти записуєш на диски і де відкриваєш :)
"Мыслящий ум - тот, который постоянно учится, никогда не делая заключений; стили и шаблоны уже приведены к заключениям, и, таким образом, они не могут способствовать мышлению." Брюс Лі

GA-EV3

Цитата: Phantom of the Opera від 19 Листопад 2011, 20:17:30Якщо на диску залишиться багато вільного місця і використовуватись диск буде тільки на комп'ютері, то краще вмикати мультисесію, щоб була можливість дописати щось до диску при потребі.
Всё правильно, но вероятность этого сейчас уже мала, как для простого пользователя ПК. :)
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

WEBLegolas

Всім дякую за відповіді! І ще питаня,якщо я купляю dvd-r/dvd+r що краще з того вибрати,я про це читав у вікіпедії,але на жаль не зрозумів:(

GA-EV3

Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

Phantom of the Opera

На практиці з
Цитата: WEBLegolas від 19 Листопад 2011, 20:36:37dvd+r
менше проблем, хоча різниця невелика, бери доступніші :)
"Мыслящий ум - тот, который постоянно учится, никогда не делая заключений; стили и шаблоны уже приведены к заключениям, и, таким образом, они не могут способствовать мышлению." Брюс Лі

Gael

Насколько я помню, DVD-R лучше читались старыми (до 2005 года выпуска) DVD-плеерами. Но сейчас данное замечание уже не актуально, все плееры справляются хорошо с обеими типами дисков.
Pentium G 860, Asrock Z77 Pro3, Zotac 450 GTS 1 Gb DDR3@840/1680, 8 Gb Ram, 1000 Gb Toshiba + 60 Gb SSD Intel 330
+ Acer eMachines E630 notebook

WEBLegolas

#21
Може хтось знає що таке Бук Тайп установлен?Колись такого при записувані диску не було!

GA-EV3

Цитата: WEBLegolas від 21 Листопад 2011, 17:29:58Може хтось знає що таке Бук Тайп установлен?Колись такого при записувані диску не було!
http://forum.ixbt.com/topic.cgi?id=31:19347
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!