Assassin's Creed III

Автор Spy, 15 Лютий 2012, 20:09:56

Попередня тема - Наступна тема

Оцените игру, если играли:

Шедевр
0 (0%)
Отлично
6 (31.6%)
Хорошо
5 (26.3%)
Средне
0 (0%)
Плохо
1 (5.3%)
Ужасно
1 (5.3%)
Не играл/не буду играть
6 (31.6%)

Всього голосів: 19

dezmond

Цитата: dezmond від 23 Листопад 2012, 18:15:07Фігово, що фпс просідає в Бостоні аж до 10 кадрів! Не реально грати.
Такі проблеми у власників Radeon при чому будь якого покоління, треьа чекати патча. :(

Daimos

поменяйте голосовалку
до этого играл в 1 и 2 часть(до Brotherhood и Revelations руки не дошли), как по мне это лучшая часть сериала. не без недостатков, но играть интересно. понравилось необычное начало и плавать на кораблике :D главный минус, имхо, не высокая сложность, ну смешно же ей богу, когда один человек залетает в форт и выносит 20-30 вооруженных противников :D
з.ы. а еще здесь можно грабить корованы ;D 

Serj_013

Цитата: dezmond від 23 Листопад 2012, 18:15:07
Дивись тут
Фігово, що фпс просідає в Бостоні аж до 10 кадрів! Не реально грати.
Танцы с бубном настройками спасают, нет?

dezmond

Цитата: Serj_013 від 23 Листопад 2012, 19:44:51Танцы с бубном настройками спасают, нет?
Що на мін що на макс, байдуже. В приміщеннях та на кораблі 40-60 кадрів, в Бостоні на вулиці 10-15.

Serj_013

Цитата: dezmond від 23 Листопад 2012, 19:49:38
Що на мін що на макс, байдуже. В приміщеннях та на кораблі 40-60 кадрів, в Бостоні на вулиці 10-15.
Бостон- больше\меньше народу на улицах? Детализация?
Нагрузка больше на проц или видеокарту?

dezmond

та діло в кривій оптимізації. Мій комп повністю відповідає мін вимогам, навіть більше. Повторюю
Цитата: dezmond від 23 Листопад 2012, 18:52:20Такі проблеми у власників Radeon

S!N

#156
Цитата: dezmond від 23 Листопад 2012, 19:49:38
Що на мін що на макс, байдуже. В приміщеннях та на кораблі 40-60 кадрів, в Бостоні на вулиці 10-15.
это норм, на моей 560Ti в Бостоне 20-25 ))
а между нашими картами как раз разница примерное вдвое в производительности

Цитата: dezmond від 23 Листопад 2012, 20:20:31Мій комп повністю відповідає мін вимогам, навіть більше. Повторюю
мин. требования для игры на минимальных настройках и то не всегда с хорошим ФПС, так было всегда
High tech. Low life.

dezmond

Цитата: S!N від 24 Листопад 2012, 11:27:51это норм, на моей 560Ti в Бостоне 20-25 ))
Це ненормально. На днях повинен вийти патч "день подяки", який фіксить багато багів, але про цей нічого не кажуть.
До речі S!N постав бета драйвери на відео, кажуть кількість кадрів піднімається на 18%.

Ще й сервери Ubisoft на профілактиці, не в сингл не в мп не пограєш  :(

S!N

Цитата: dezmond від 24 Листопад 2012, 11:33:12До речі S!N постав бета драйвери на відео, кажуть кількість кадрів піднімається на 18%.
Ага, поставил. В тестовой сцене с 25 поднялось до 30. Мелочь, а приятно)
Хотя, когда кадров так мало, то ни такая уж и мелочь))

Графика хоть и лучшая в серии, но требования явно завышены.
High tech. Low life.

Луций

сколько глав  ( частей )  в игре ?

scandron

Я так понял у всех с производительностью проблемы?
На ноуте радик 7670, на улицах тупит конкретно.
INTEL Core-i7-860 BOX, ASUS P7P55D E, 8Gb DDR3,Gainward GTX770 2Gb Phantom,WD WD10EALS,Внешний ЖД Transcend SJ25D3(640Gb),Chieftec APS 500S,Cooler Master Elite 335 Black,Dell U2410. Windows se7en x64 Notebook: Dell Inspiron 5520( I5-3210, 4Gb RAM, SG 500 HDD, Radeon 7670M, Win7X64)

Daimos

Цитата: scandron від 24 Листопад 2012, 22:12:42Я так понял у всех с производительностью проблемы?
не, походу только у владельцев радиков, у меня на 560ti в среднем 40-45 fps, временами бывают просадки до 30, самое жесткое торможение было в каком-то ролике до 8 fps

dezmond

Цитата: Daimos від 24 Листопад 2012, 22:18:02не, походу только у владельцев радиков
Не тільки.
Цитата: scandron від 24 Листопад 2012, 22:12:42на улицах тупит конкретно.
Зате в Фронтірі 30-60 fps, хоча в деяких моментах також буває жорстко тупить.

боюся доходити до місій з масовкою  :(

S!N

Цитата: Daimos від 24 Листопад 2012, 22:18:02
не, походу только у владельцев радиков, у меня на 560ti в среднем 40-45 fps, временами бывают просадки до 30, самое жесткое торможение было в каком-то ролике до 8 fps
какой проц и дрова на видео?
ну и настройки
High tech. Low life.

Guru of 3D

производительность у меня на уровне других частей... в основном стабильно 60 фпс при загрузке видика 50-70% , бывают просадки до 40 фпс в определенных местах, но загрузка видика при этом остается на тех же 50% , такое же было и в других частях. С такой графикой и количеством персонажей в кадре , просто отличная оптимизация!

Daimos

Цитата: S!N від 24 Листопад 2012, 22:47:41
какой проц и дрова на видео?
ну и настройки
i5 760, дрова 306.97, настройки - все на макс.

SilverK

А, ну то значить я на своїй HD2500 буду мати приблизно такий же фреймрейт, як і в людей з потужнішою графікою.... прикольно... :D ;D

dezmond

Вибачте, але ви не маєте права на перегляд спойлерів.
Отже з наступними драйверами повинно все вирішитись. Вимкнув v-sync прибавив трішки кадрів, поки бігаю по Фронтиру. МП не працює лише для країн СНД  >:(

scandron

Спасибо за инфу. Неприятен такой поворот.Бум ждать.
INTEL Core-i7-860 BOX, ASUS P7P55D E, 8Gb DDR3,Gainward GTX770 2Gb Phantom,WD WD10EALS,Внешний ЖД Transcend SJ25D3(640Gb),Chieftec APS 500S,Cooler Master Elite 335 Black,Dell U2410. Windows se7en x64 Notebook: Dell Inspiron 5520( I5-3210, 4Gb RAM, SG 500 HDD, Radeon 7670M, Win7X64)

Луций

Дак сколько глав в игре Я прошел 7, начал 8 ?!!

dezmond

Цитата: Луций від 27 Листопад 2012, 22:21:38
Дак сколько глав в игре Я прошел 7, начал 8 ?!!
13, я на 6 награв десь 11 годин, закінчилися всі місії поза Бостоном, тепер тиняюся в лаг-сіті.

dezmond

Цитата: dezmond від 24 Листопад 2012, 22:40:08боюся доходити до місій з масовкою
На диво приємно, битва при Банкер Хілл пройшла нормально, треба тепер йти до Великого Яблука, думаю там буде аналогічна ситуація з Бостоном  :(

S!N

Концовка опять тупая, после эпика и казалось бы логичного завершения начинается получасовое нудное брожение в нашем времени. Я забил. И так считаю, что прошел  :D
High tech. Low life.

Гордон

Цитата: S!N від 03 Грудень 2012, 12:52:01
Концовка опять тупая, после эпика и казалось бы логичного завершения начинается получасовое нудное брожение в нашем времени. Я забил. И так считаю, что прошел  :D
Син, если по часику-полтора в день играть, я сумею осилить за сколько времени?
i7-10700-32Gb-RTX3060Ti

SilverK

Цитата: Гордон від 03 Грудень 2012, 18:46:47
Син, если по часику-полтора в день играть, я сумею осилить за сколько времени?
Це питання по яких місіях будеш проходити... якщо по головних, то думаю за тиждень по 1-2 години можна пройти всю головну кампанію + деякі додаткові місії... А, звісно, якщо бавитися зі усім решта, то гра затягнеться... я якщо чесно дойшов лише до Нью-Йорку з тими квестами, що я проходжу і в мене біля 60%. І це по суті головних місій я дуже мало пройшов. ;)

dezmond

Гордон прохожу все задания: (перья уже собраны) авантюристов, морские сражения, траперов, задания поместья и тд. и тп. Итог: 8 глава, 55% пройдено, почти 20 часов игры, думаю уложусь за 35 - 38 часов.

S!N

Цитата: Гордон від 03 Грудень 2012, 18:46:47
Син, если по часику-полтора в день играть, я сумею осилить за сколько времени?
Если идти по сюжету, то за дней 5-7 или ~10 часов
High tech. Low life.

dezmond

Прикольно, антология АС коштує 799₴ http://www.petrovka.ua/product.php?code=140535
А я от думаю купувати season pass чи ні :-\

SilverK

Цитата: dezmond від 04 Грудень 2012, 22:15:40А я от думаю купувати season pass чи ні
ти ж ніби максимальну версію взяв... хіба там цього не було?

dezmond

По-перше максимальна це Freedom, який в нас не продається.
По-друге в кожної версії свої фішки.
По-третє сезонний пропуск дає ранній доступ до DLC Тиранія Короля Вашингтона, а от чи буде це доповнення безкоштовне для власників season pass, чи лише дає знижку на нього 25% мені не відомо.

SilverK

Цитата: dezmond від 05 Грудень 2012, 00:10:47доступ до DLC Тиранія Короля Вашингтона
знаючи, що це доповнення ніяк не буде стикуватися з історією як такою, то для мене він цінності не має.. я якось зразу не сприйняв новини, що Юбіки будуть випускати доповнення, які взагалі крім імен і часу дії не пов'язані з грою.. ;)

aNGeL

Вышло DLC The Hidden Secrets для Assassin's Creed 3


Первое дополнение к Assassin's Creed 3 под названием The Hidden Secrets добралось до релиза. Доступно оно на платформах PC, PS3 и Xbox 360, правда, только для владельцев абонементов Season Pass. Все остальные получат загружаемый контент 11 декабря, за исключением пользователей Wii U – дата выхода на этой платформе будет объявлена позже.

Напомним, что дополнение привнесет в игру три новые миссии («Затерянные руины Майя», «Призрак войны» и «Опасный секрет»), несколько персонажей для мультиплеера и два костюма.
Если же у вас нет Season Pass и вы не в состоянии вынести мучительную неделю ожидания, то это можно исправить, приобретя данный «пропуск» по цене 2400 MS Points/479 р. для PC-версии.


Источник
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

dezmond

Нові Beta дрова не вирішили проблему з падінням fps, треба чекати патч 1.2.
Я таки придбав Season Pass.

SilverK

Ну що... пройшов я гру... Такої кількості не 100% синхронізацій в мене ще не було :o В деяких місіях настільки дибільні додаткові умови ставлять, що навіть не знаєш що про це все думати і як зробити так, щоб їх задовольнити >:(
По суті в грі мені сподобалося багато чого, але те, що вони перенесли управління усіх частин тіла на одну клавішу мене бісить і досі, коли заходжу "походити". Я розумію, що систему управління вони повинні були повністю переробляти, але такого я не чекав.
Що ще... а так... "як бачить пряму Конор?" - це в нього не пряма, а такі спроби... "як би це пройти вулицю, щоб жодного разу не стати ногою на землю, коли "мене" просять йти по дорозі" Ось такі враження виникають, коли ти жмеш одну (дві) клавіші, щоб ГГ йшов прямо, а він шукає куди б це залізти, щоб тільки не йти прямо >:(
Також засмутив короткий сюжет... Багато різного відео, але по суті, якщо пробігтися по головних місіях, то "зранку сів, ввечері запустив нову гру, бо цю вже завершив".
Більше таких недоліків ніби не знайшов, якщо будуть, то ще скажу...
А так, деякі можливості/місії з'являються тільки після повного проходження гри (не обов'язково зі 100% синхронізацією)
Щодо плюсів
Та їх тут СИЛА СИЛЕННА!
- великий ігровий світ
- полювання
- торгівля
- економіка
- графіка (на інтегрованій HD2500 показує 10-25 кадрів/сек, при тому, що Revelations ледь до 15 дотягує)
- та і багато іншого.
- не можу не згадати за морські битви... порівняно з командуванням вбивцями і обороні бази в третій частині історії Ецио це навіть не небо і земля - це підземелля і сонце! Як сказали в огляді на : "Морським баталіям в АС3 можуть позаздрити ігри, які були спеціально випущені для морських боїв."

Рука не дає поставити нижче 10/10, навіть враховуючи усі мінуси, які мені добре попсували нерви. ;)

dezmond

Пройшов за 33 години, Відмінно, до шедевру не дотягує.

Миха

ЦитатаВы ждете игру?

Да, очень жду
    7 (20%)
Да, жду
    10 (28.6%)
Мне все равно
    7 (20%)
Нет, не жду
    11 (31.4%)
В случае атаки ботов - три красных свистка вверх.

SilverK

Як я вже казав:
Цитата: Катарина Сергій від 08 Грудень 2012, 00:54:17Рука не дає поставити нижче 10/10, навіть враховуючи усі мінуси, які мені добре попсували нерви.
Люблю цю серію ігор, добре, що є куди рости, але бажано без різноманітних спрощень керування і т.п. ;)

dezmond

І таке буває  ;D

Цитата: dezmond від 22 Листопад 2012, 19:35:17І читайте мою статтю на серію Assassin's Creed, поки що без третьої частини
http://playua.in.ua/blog/entry/--assassins-creed-1
Продовження
http://playua.in.ua/blog/entry/--assassins-creed--#comments

Guru of 3D

#188
Assassin Creed 3 - спорная игра. С одной стороны потрясающий графический движок , детализация , кол-во объектов и персонажей в кадре зашкаливает, шикарно сделан лес , снег, мир выглядит живым , животные в лесах, в городах , великолепные морские сражения! С другой стороны самый неудачный антураж в серии , все города на одно лицо , точки обзоров в 80% одинаковые на вид церквушки, нет ни одного величественного произведения архитектуры как в прошлых частях.
Возможностей куча , караваны , охоты , поиск сокровищ , а деньги девать не куда... нет параметров брони, оружие начальное вполне нормальное. Не понятно зачем так разрослись социальные возможности, но при этом урезали "прокачку". Так что я понял что это все бесполезно , прошел пару сторонних заданий и переключился на сюжет который начинал и закончил с 25$ в кармане   
Сюжет маразматичен, концовка фейл года... Этот Коннор легко убивает отца который по сути ничего плохого ему не зделал, но продолжает воевать за Вашингтона
Вибачте, але ви не маєте права на перегляд спойлерів.

Сама концовка о спасении человечества от солнца... ну это нужно видеть. Обещали ответ на вопросы , получили не пойми что.
Я бы поставил 7\10 и то за то что часто любовался картинкой , а не за сюжет)

aNGeL

Ну зачем столько спойлеров?
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

Guru of 3D

Цитата: aNGeL від 23 Грудень 2012, 15:17:52
Ну зачем столько спойлеров?
сколько? один разве что , извиняюсь , спрятал... Хотя в таком сюжете и спойлерить нечего , самый крутой поворот это концовка пролога!

SilverK

Цитата: Guru of 3D від 23 Грудень 2012, 16:25:02самый крутой поворот это концовка пролога!
Ти маєш на увазі: "Щооооо??? Ви це теж чули?" :)

Guru of 3D

Цитата: Катарина Сергій від 23 Грудень 2012, 16:34:47Ти маєш на увазі
да) а потом всё и так понятно... никаких поворотов и даже постановка на много хуже предыдущих частей.

SilverK

Цитата: Guru of 3D від 23 Грудень 2012, 16:50:21
да) а потом всё и так понятно... никаких поворотов и даже постановка на много хуже предыдущих частей.
Вони мають постаратися, щоб зробити гру з історією, кращою ніж Ецио Аудіторе да Фіренце. ;) 8)

rge

Что-то я запутался в DLC для этой игры, в разных магазинах названия даются по разному. Меня интересует какие миссии для одиночной игры вышли на ПК? И еще я сомневаюсь брать ли Join or Die Edition+DLC 1 или Jewel Edition+DLC 1? Что выгодней?
Core i3 540 3.07 Hz, 4Gb DDR-3 , Palit GTX 650 1 Gb, Biostar H55, 3 HDD: 320 Gb, 500 Gb, 1 tb.

dezmond

JoD edition містить окрім додаткової місії ще артбук та медальйон, якщо тебе ці речі не цікавлять, то бери коаще jewel + 1 DLC в якому міститься УВЕСЬ додатковий контент випущений на даний момент.

rge

Просто в Join or Die есть миссия "Призрак войны", а в DLC 1 его нет. Хотя переплачивать 200 грн за медальон и блокнот тоже не хочется.
Core i3 540 3.07 Hz, 4Gb DDR-3 , Palit GTX 650 1 Gb, Biostar H55, 3 HDD: 320 Gb, 500 Gb, 1 tb.

dezmond

Цитата: rge від 07 Січень 2013, 12:32:10Просто в Join or Die есть миссия "Призрак войны", а в DLC 1 его нет.
Брехня
ЦитатаThe Hidden Secrets DLC добавляет в Assassin's Creed 3 три дополнительных миссии общей продолжительностью около часа, которые ранее были доступны только по предзаказу: "Затерянные руины Майя", "Опасный секрет" и "Призрак войны". Успешное выполнение миссий будет вознаграждено новым оружием.
Кроме того, пакет DLC включает в себя два скина для синглплеера: "Капитан Аквилы" и "Колониальный Ассасин", а также два мультиплеерных персонажа: "Меткий Стрелок" и "Красный Мундир".

rge

Может мы разные DLC смотрим. Я в интернет магазине Gama видел такое содержание DLC 1:
В состав издания входят: Потерянные руины майя (миссия для одиночной игры); Незримая война (миссия для одиночной игры); Опасная тайна (миссия для одиночной игры); Капитан «Орла» (набор для одиночной игры); Колониальный ассасин (набор для одиночной игры); Меткий Стрелок (набор для многопользовательской игры); Красный Мундир (набор для многопользовательской игры).
Core i3 540 3.07 Hz, 4Gb DDR-3 , Palit GTX 650 1 Gb, Biostar H55, 3 HDD: 320 Gb, 500 Gb, 1 tb.

dezmond

Не знаю, що там тобі той магазин пише, особисто в мене всі DLC, окрім Бенедикта Арнольда, були доступні коли вийшло 1 DLC, або ж The Hidden Secrets DLC.