Чому EDGE такий повільний?

Автор AngryMan, 05 Червень 2012, 17:36:44

Попередня тема - Наступна тема

AngryMan

Я звичайно розумію, що перешкоди, відстань до вишки і .т.п., але скачки швидкості 0 — 15 Кб/с дуже відрізняється від того, що написано про EDGE в Wikipedia. Може знающие люди вивявлять бажання просвятити мене на цю тему? І чому, наприклад, при підключенні USB модему від Utel використовується все той самий EDGE, але реальна швидкість 60 — 90 Кб/с? Дивно, що EDGE, оскільки представниця Укртелеком казала, що в центрі мого селища міського типу  встановили їхню вишку і, що відтепер їхнє 3G-покриття буде доступне для всього міста (площа 21 кв. км.) і навіть на скількись там кілометрів за його межами.
Якщо просканувати за допомого USB модему HUAWEI E1550 доступні мережі, то серед них буде й  3G з написом Utel.
Сьогодні, під час грози, швидкість досягла аж 112 Кб/с, але протрималася близько 47 секунд.
І цікаво, коли ж настане той світлий час, коли мережа 3G, наприклад, буде доступна на всій території України і при цьому ще й видаватиме реальний мегабіт на  секунду часу, анприклад?

Volan

сеть перегружена, оборудование старое... оператор хочет бабла срубить побольше. ведь ему выгоднее чтобы ты поменьше использовал трафик

GA-EV3

Цитата: AngryMan від 05 Червень 2012, 17:36:44І цікаво, коли ж настане той світлий час, коли мережа 3G, наприклад, буде доступна на всій території України і при цьому ще й видаватиме реальний мегабіт на  секунду часу, анприклад?
Скорее уже дождёмся 4G - зачем развивать не новую технологию. :)
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

AngryMan

"Радужные" перспективи. Цікаво, а ви давали на лапу потрібним людям, коли підключали дріт з Інтернетом? А то в нас часто, рік а то й більше, очікують поки приїдуть і підключать. Виправдовуючиь відсутністю портів чи щось таке. Мій хитрожопий одногрупник радив мені при потребі просто піти і посприяти матеріально певним начальствующим особам.

GA-EV3

Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

AngryMan


Edd.Dragon

Цитата: AngryMan від 05 Червень 2012, 17:36:44Я звичайно розумію, що перешкоди, відстань до вишки і .т.п., але скачки швидкості 0 — 15 Кб/с дуже відрізняється від того, що написано про EDGE в Wikipedia. Може знающие люди вивявлять бажання просвятити мене на цю тему?
Вышки, помехи... Нагрузка в сети!

У меня в поселке ПиплНет ночью шурует как положено - 100-330 кбайт/с, местами 50-150. А примерно с 8 до 11 часов вечера еле вымучивает 20-40, а то и 10-30 кбайт/с. Вот тебе и помехи =)

Ну понятное дело, что нужно найти стабильное в плане помех место. Вот перемещу модем на 5 сантиметров в другое место или разверну в другую сторону - вообще брать перестанет или еле-еле будет. Но если место найдено - это не значит, что будет счастье ))


Цитата: AngryMan від 05 Червень 2012, 17:36:44і при цьому ще й видаватиме реальний мегабіт на  секунду часу, анприклад?
Ну выдает же )) И Пиплнет, и Ютел. Ток не везде, и не в любое время суток.


Цитата: AngryMan від 05 Червень 2012, 22:31:44Цікаво, а ви давали на лапу потрібним людям, коли підключали дріт з Інтернетом? А то в нас часто, рік а то й більше, очікують поки приїдуть і підключать.
Если они и поломки годами чинят, то лесом.

AngryMan

#7
Трохи посовавши модем по системному блоці і навколо нього знайшов майже оптимальне розташування чим добився стабільнішого коннекту (та й швидкість трохи збільшилася). Нажаль чудес не буває і перміщення модему по  по хаті нічого не змінили.

slava_tor

чому не вiзьмеш собi интертелеком? покриття бiльше,швидкiсть краща, плата майже аналогiчна з утел...

р.s. я твой ЕDGЕ вишка шатал - скорость падал ;D
бери что хочешь и никому не отдавай...

AngryMan

Від Інтертелеком майже немає сигналу там де яживу. Проте знайомий (у якого я власне й брав модем спробувати) каже, що швидкість просто чудова. Проживає він на віддалі близько 1,5  в такій собі низині по відношенню до мене.  МТС теж дуже погано.

GA-EV3

Цитата: AngryMan від 07 Червень 2012, 15:43:49Від Інтертелеком майже немає сигналу там де яживу. Проте знайомий (у якого я власне й брав модем спробувати) каже, що швидкість просто чудова. Проживає він на віддалі близько 1,5  в такій собі низині по відношенню до мене.
А ты модем подключал через специальную антенну или просто рядом положа? Все мои знакомые на Интертелекоме подключены через антены, установленые повыше на крыше.
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

slava_tor

Цитата: GA-EV3 від 07 Червень 2012, 15:46:14
А ты модем подключал через специальную антенну или просто рядом положа? Все мои знакомые на Интертелекоме подключены через антены, установленые повыше на крыше.

можна взяти банальний юсб подовжувач на 3метра і спробувати найти сигнал...
бери что хочешь и никому не отдавай...

Edd.Dragon

#12
Ну у меня вот Пиплнет берет. А Ютел пойди поймай - под потолком тоже глухо.
На соседней улице чуть получше.


Удлинитель по-любому в зоне плохого приема нужен. От компа то помехи.
Только и удлинитель нормальный должен быть. Не любое китайское Г справится, т.к. например, к моему модему идет переходник на 2 USB порта как бы намекая, что может превышаться дозволенная потребляемая мощность от одного. В качестве удлинителя использую удлинитель от D-Linkовского вайфай-приемника - толковый удлинитель.

GA-EV3

Цитата: slava_tor від 07 Червень 2012, 15:48:46можна взяти банальний юсб подовжувач на 3метра і спробувати найти сигнал...
Нельзя. Можно взять здоровенную палку, к ней прицепить антену и это водрузить над крышей дома!
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

Edd.Dragon


AngryMan

Треба спробувати. От тільки в мене модем без роз'єму для антени. Скільки зараз універсальний коштує на Караваєвих дачах? Чи, може ви мали на увазі підняти сам модем на мачті?

GA-EV3

Цитата: Edd.Dragon від 07 Червень 2012, 17:30:20Чёй это?
Бо может связь быть такой, что 3-х метрового шнура будет мало.
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

slava_tor

Цитата: GA-EV3 від 07 Червень 2012, 18:24:55
Бо может связь быть такой, что 3-х метрового шнура будет мало.
антена дорого коштує, а подовжувач спробувати варто.
бери что хочешь и никому не отдавай...

GA-EV3

Цитата: slava_tor від 07 Червень 2012, 19:34:17антена дорого коштує
250 грн за возможность выйти в интернет? Я 1000грн заплатил (у меня папа не депутат :D)
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

Edd.Dragon

Блин, еле нашел тему. Что она делает в разделе "Комплектующие"?!  ???

Вот, прямо сейчас 2 Мбита как с куста:


А буквально 5-6 часов назад - в 10 РАЗ меньше )))