Проблема з hp pavilion dv5 1198 er

Автор IIvan, 16 Жовтень 2012, 13:36:38

Попередня тема - Наступна тема

IIvan

Рік тому сталася така проблема шо коли включив ноутбук - екран включився але на ньому нічого не було видно...тобко коли посвітити на нього чимось то робочий стіл видно а так то він темний...таке враження шо просто лампу підсвітки поставили на 0...
в сервісентрі замінили, сказали шо проблема з "планкою" яка виводить зображення на екран...(не відеокарта)...шо за планка, конкретно не знаю..але пройшов рік і тепер повторюється подібне...при виході з сплячого режиму чи включенні таке саме, лікується перезагрузкою. інколи 2-3.

aNGeL

Цитата: IIvan від 16 Жовтень 2012, 13:36:38Рік тому сталася така проблема шо коли включив ноутбук - екран включився але на ньому нічого не було видно...тобко коли посвітити на нього чимось то робочий стіл видно а так то він темний...таке враження шо просто лампу підсвітки поставили на 0...
в сервісентрі замінили, сказали шо проблема з "планкою" яка виводить зображення на екран...(не відеокарта)...шо за планка, конкретно не знаю..але пройшов рік і тепер повторюється подібне...при виході з сплячого режиму чи включенні таке саме, лікується перезагрузкою. інколи 2-3.
Подсветка экрана накрывается.
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

IIvan

ну та я бачу :'(...але чомусь міняли не лампу а плату...

sddd

Цитата: IIvan від 16 Жовтень 2012, 18:21:25але чомусь міняли не лампу а плату...
значит накрылся инвертор а не лампа.
- Идите к чертовой матери со своим "студебекером"!

Volan

в сервис, или на аукро: там частенько продаются инвертора к ноутам (если сам сможешь сделать)

IIvan

А це не може бути звязано з вірусами чи тп?
в мене ,я так замітив, коли я підключаюсь до нету  зявляється в диспечері задач процес "run32.dll" чи якось так, не памятаю, бо було давніше..і починає шуміти кулер і відеокарта гріється як при іграх наприклад...ну я цей процес примусово закривав і все ок, переставав гудіти і грітись....потім він зкик...а появився "CCC.exe*32" від якого також таке саме робиться...я і його закриваю, але інколи монітор гасне на пару сек і пише "Віеодрайвер інвідія перестав відповідати і був успішно зупинений" но це не завжди, десь 3 з 10 раз так....
Касперський не бачить ні вірусів ні руткітів, есет також...

aNGeL

Цитата: IIvan від 18 Жовтень 2012, 09:36:35А це не може бути звязано з вірусами чи тп?
Проблема с железом, а не ПО.

Цитата: Mr_Volan від 16 Жовтень 2012, 19:27:01процес "run32.dll"
Это виндовый процес, все ок.

Цитата: IIvan від 18 Жовтень 2012, 09:36:35"CCC.exe*32"
Это процес драйвера видеокарты.

Цитата: IIvan від 18 Жовтень 2012, 09:36:35я і його закриваю, але інколи монітор гасне на пару сек і пише "Віеодрайвер інвідія перестав відповідати і був успішно зупинений" но це не завжди, десь 3 з 10 раз так....
ССС - Catalyst Control Center - логично что при его снесении экран мигает.

Ну попробуй снести видеодрайвер, вычистить реест и систему и потом снова накатить самый свежий.
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

IIvan

але швидше цих процесів не було... і пк не так грівся...а як тільки вони запускаються, зразу починає шуміти кулер і гріється відеокарта...не памятаю ві коли це таке але здається після встановлення і видалення 1 програми...але точно не памятаю...
і ше цей "run32.dll" (хоча він міг і по іншому називатись, я точно не памятаю, було це давно вже) не запускався коли не було зєднання з нетом...тобто: включаю ноут без кабеля нету - процесу нема, включаю з кабелем - є....
і чому файли цього ССС знаходяться в папці Temp? якшо процес важливий і системний, мав би він там бути?

і ше одне...екран знов почав працювати..тфутфутфу після того як я підключив ноут до зовнішнього монітора....і тепер все ок..ніби...але ше точно буде видно....

aNGeL

Цитата: IIvan від 18 Жовтень 2012, 10:44:20але швидше цих процесів не було
Они должны были быть полюбому.

Цитата: IIvan від 18 Жовтень 2012, 10:44:20і чому файли цього ССС знаходяться в папці Temp?
Установочные файлы?
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

IIvan

ну як установочні....як знати які установочні..я просто 1 раз перед тим як закрити цей ССС процес взяв і відкрив його місце зберігання (є там така опція)...все було в пвпці Темр....ну ті так ше багато інших було але мене цікавив саме цей....

aNGeL

Цитата: IIvan від 18 Жовтень 2012, 12:42:15
ну як установочні....як знати які установочні..я просто 1 раз перед тим як закрити цей ССС процес взяв і відкрив його місце зберігання (є там така опція)...все було в пвпці Темр....ну ті так ше багато інших було але мене цікавив саме цей....

ЦитатаПапка Temp в Windows является хранилищем временных файлов.
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

IIvan

Цитата: aNGeL від 18 Жовтень 2012, 22:05:40

ну так..але хіба файл який потрібний системі для нормального запуску/роботи буде зберігатись в тимчасових??
я думав шо цю папку можна спокійно чистити без шкоди системі, хоча такого не робив :-*

klimistwood

Проблема у меня такая, купил недавно я ноут HP Pavilion dv6500, все было бы замечательно, если бы не Windows Vista. Вобщем я её снёс и поставил XP со всеми дровамикстати дрова все неплохо подошли.
Теперь у меня  есть проблема с дисплеем, когда ноут работает от сети, то все отчетливо и нормально видно, но как только отключить сетевой кабель, то экран сразу же тускнеет и уже работать на нём не так уж удобноКогда стояла Vista все было нормально. Я слышал, что это работает экономичный режим, если да то помогите его отключить в BIOSе его нельзя отключить уже пробовал Или пожалуйста дайте ссылку на программу, которая работает с этим режимомвроде должны такие быть.HELP Заранее спасибо

Hryak

Цитата: klimistwood від 26 Жовтень 2012, 19:30:04но как только отключить сетевой кабель, то экран сразу же тускнеет и уже работать на нём не так уж удобно
Странно. У меня 7-ка, а в ней настройки для питания от сети и батарею отдельно. То есть, если стоит от сети ярко, а от батареи темно, то при отключениии от сети будет происходить то, что у тебя. Решается кнопками яркость больше/меньше ;D
А вообще есть спец. форум http://hpfan.ru/forum/index.php ;)
Поменьше свинства - побольше свинины

Volan

Цитата: klimistwood від 26 Жовтень 2012, 19:30:04то экран сразу же тускнеет и уже работать на нём не так уж удобно
жмякай кнопку Fn и ответственную за увеличение подсветки кнопку (на моем 2021 это Ф8)