Де можна скачати теми для Windows XP?

Автор Корсар II, 17 Березень 2008, 18:06:25

Попередня тема - Наступна тема

Корсар II

До поможіть мені знайти теми для Windows XP. Я кругом вже облазив і ніяк не можу їх знайти. Стилі ХР в мене були, після цеї проги багато глюків і треба було переставляти ОС. Тому прошу не давати на цю прогу ссилки.

Anton T.


Корсар II

Цитата: AntonT від 17 Березень 2008, 18:11:30
532000 спартанцев!!!
Розумієш я питав ссилки на провірені теми, які дійсно працють надійно і без глюків. Бажано безплатні.

Anton T.

#3
Цитата: Корсар II від 17 Березень 2008, 18:21:48
Розумієш я питав ссилки на провірені теми, які дійсно працють надійно і без глюків. Бажано безплатні.
У меня в компе есть 55 тем и еще 27 тем, хочешь залить на рапиде?
Но несколько тем глючноватый...

Пы.Сы. Программу надо ставить StyleXP, чтобы применять тему. Но платная - отстой.

Корсар II

Чудова ідея будем збирати теми, які провірені.

Anton T.


Корсар II

Це ссилка на сайт де є нормальні теми для ХР. :D
http://style-xp.ucoz.ru/

Корсар II

#7
А ось ще  багато тем для ХР.
http://themez.ru/index.php?name=Files&op=cat&id=2
Є ще ссилка на скінидля ХР.
http://www.wincustomize.com/Skins.aspx?LibID=32
Але для них потрібна програма BootSkin ось ссилка.
http://themez.ru/index.php?name=Files&op=cat&id=48

Корсар II


strelok29

подскажите пожалуйста!Я слышал если удалить UXTheme multipatch ТО Винда ХР не будет 3агружаться :(.пишут нада найти файл до удаления и бэкапить.Ккой именно файл а то случайно установил UXTheme. :-\

Корсар II

Цитата: strelok29 від 13 Травень 2008, 19:46:21
подскажите пожалуйста!Я слышал если удалить UXTheme multipatch ТО Винда ХР не будет 3агружаться :(.пишут нада найти файл до удаления и бэкапить.Ккой именно файл а то случайно установил UXTheme. :-\
Покладь стандартну тему. І удали програму через "установка и удаление програм". І все буде нормально працювати. Стандартну тему знаєш, як покласти? Якщо ні, то правою кнопкою клікні по робочому столу. Вибирай "Свойства"-"Теми"- і вибирай із того списку тему. Це все.

strelok29

я знаю что,где,как,но сказали шо нада один файл забэкапить,но где именно он находиться не знаю.Помогите ПОЖАЛУЙСТА!


П.С:установка и удаления в списке нету.И еще ето патч а не програма

Корсар II

Ти попробую пошуком найти цей файл. І удали.

pohgejib

пыдскажіть сайт де можна скачати різні гіджети/віджети прогнозу погоди, моніторингу стану системи, температур комплектуючих, і т.д.
Село неначе погоріло, Неначе люди подуріли, Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.



IK91

Цитата: pohgejib від 14 Травень 2008, 16:27:33
пыдскажіть сайт де можна скачати різні гіджети/віджети прогнозу погоди, моніторингу стану системи, температур комплектуючих, і т.д.
А какой Windows Sidebar установлен !?
Звонишь мэру в офис, и он высвечивает сигнал в небе, в виде <мораль не позволяет>.

Leon

pohgejib, у меня такая боковая панель есть, посмотри если интересно. Насчет температуры - нет вроде, но остальное присутствует. Еще помню ставил что-то от яху или гугля, точно не помню

pohgejib

#18
вибачаюсь за оффтоп!
дякую! вже знайшов підходящий!
Цитата: IGOR_KRUTOI_91 від 14 Травень 2008, 18:43:10
А какой Windows Sidebar установлен !?
встановив Thoosje Sidebar 2.3 (скачати). серед хард моніторингу є лише загрузка процесора і памяті.
всі доступні гаджети можна побачити на скріні (у вікні).
ті що у мене активні - виділені червоною рамкою
якщо хтось бачив сайдбари з більшою кількістю гаджетів прошу проінформувати  :)

а щодо погоди так там програма просить вказати локацію у вигляді порядкового номеру або назви вашого міста. щоб дізнатися як ваше місто називається в "базі всесвітньої погоди" ідем сюди і копіюєм назву міста в вікно програми. в мому випадку це так:

получилось дуже зручно і наглядно, якраз те що я хотів (див. перший скрін)



Село неначе погоріло, Неначе люди подуріли, Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.

Корсар II

#19
pohgejib скажи хто тобі допоміг і вигороди їх.
З:І Вибачте за офтоп.

Корсар II

Загрузочные заставки . Всім хто хоче нових заставок. Заставки дуже прикольні і їх багато. 8)

dojik


Excalibur