Картины, которые мы ожидаем

Автор Ловец солнца, 29 Березень 2008, 18:07:20

Попередня тема - Наступна тема

dezmond

Цитата: Катарина Сергій від 07 Квітень 2012, 11:43:05
О, а знизу переклад на рідну мову :)
Я на компі переглянув, та й написав, коли відправив вже було твоє посилання.

OzzyZig

ага, дякую за пояснення, а то я вже й забув.  Треба мабуть переглянути 4-5 частини. 

DMX

От якраз через такі моменти які інтригують загальний сюжет ще тримається і вивкликає до себе інтерес. Так як "сьогоднішній" Форсаж далеко не так сприймається як перша частина.
Position Of Power

Scorpion2

#253
Цитата: OzzyZigg від 07 Квітень 2012, 10:33:23Думай що говориш
Думай что пишешь.
Цитата: Катарина Сергій від 06 Квітень 2012, 23:05:36
правда вони трохи з Ханом лажанули :D
Ходили тёмные слухи, что в шестой части он снова появится.
Цитата: OzzyZigg від 08 Квітень 2012, 02:39:47
я всегда думаю.
Если оскорбляя 99,9% нации татар, ты говоришь, что подумал, то тебе не место не только в модераторах, но и на форуме. На нормальных форумах за такое банят, но на этом всем по фигу.

OzzyZig


aNGeL

Цитата: dezmond від 07 Квітень 2012, 11:40:20Сидить "Скеля" Джонсон, тут до нього підходить секретутка
Эта серкетутка их второй части :)
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

cold-one

"Хобита" жду,остальные фильмы на втором плане.

DMX

Цитата: Катарина Сергій від 06 Квітень 2012, 22:05:36правда вони трохи з Ханом лажанули
І чим це вони з Ханом лажанули? ???
Події Токійського дріфта не дивлячись, що ми фільм бачили в далекому 2006р., показують події які по загальному сюжету розвиваються вже після подій 4 частини, де є уривок що Хан пропонує Дону смикнути в Японію, нащо Дон сказав що їхні дороги розходяться.
Просто зрозумійте одне що сюжет 3 і 4 частини треба просто поміняти місцями, тобто спочатку ніби мають іти події 4 частини а вже потім 3, чому так саме заплутали фільм не зрозуміло, можливо тому що на той момент нічого путнього не придумали і знімали будь що лиш би було ефектно і не гірше попередніх частин, або ж це було заплановано з самого початку, щоб не перетворити фільм в банальний серіал і підтримують інтригу таким чином.
Position Of Power

SilverK

Цитата: DMX від 08 Квітень 2012, 13:41:44Просто зрозумійте одне що сюжет 3 і 4 частини треба просто поміняти місцями
Ну тоді, мабуть, треба і міняти місцями не тільки 4 і 3 частину, але і 5-у також..  ;)

DMX

Position Of Power

SilverK

Цитата: DMX від 08 Квітень 2012, 21:47:22
А причому тут 5?
Ну в третій не було такого, що Хан кудись їздив в Америку.. він вже сидів в Токіо і не "шарпався" дуже в інші країни, а в 5 частині в кінці він каже в діалозі з файною мексиканкою
- Куди тепер?
- Не знаю, я ніколи не був у Мадриді (чи де там)
- Ти ж хотів у Токіо
- Встигнеться

Ну щось типу того було... Тож виходить 5-у частину також треба сунути "під" третю ;)

[Raymond]

Проще будет так – 3 выбивается из всей линейки. Она после всех остальных. Наверно даже больше – после 6 и 7

DMX

Цитата: Катарина Сергій від 08 Квітень 2012, 21:00:16Ну в третій не було такого, що Хан кудись їздив в Америку.. він вже сидів в Токіо і не "шарпався" дуже в інші країни
Мльо... я зараз матюгнусь ??? люди ви що не вїжжаєте що 3 частина це окремий фільм який не йде хронологічно як 3 частина, це ми її так називаємо + я ще раз повторюсь Токійський дріфт нам показує що сталось з Ханом вже після 4,5... і всіх інших частин в яких він був чи буде.
Цитата: RaymonD 88 від 08 Квітень 2012, 21:07:58Проще будет так – 3 выбивается из всей линейки. Она после всех остальных. Наверно даже больше – после 6 и 7
Ну хоч хтось зрозумів що я мав на увазі.
Position Of Power

SilverK

#263
Цитата: DMX від 08 Квітень 2012, 13:41:44спочатку ніби мають іти події 4 частини а вже потім 3
Цитата: DMX від 08 Квітень 2012, 22:12:20Токійський дріфт нам показує що сталось з Ханом вже після 4,5... і всіх інших частин в яких він був чи буде
А я про що писав? Спочатку ти написав, що події мають відбуватися після четвертої частини, а я додав, що і після п'ятої також, бо Хан там також фігурує. Я розумію, що Токійський дріфт це
Цитата: DMX від 08 Квітень 2012, 22:12:20окремий фільм який не йде хронологічно як 3 частина,
Я лише додав, що він не лише після 4-ої, а після 5-ої частини (якщо не буде нових частин за участю Хана)
Ніби так :)

DMX

Ой да опечатка вийшла там 4,5 мала бути я написав лише 4, але головне що розібрались, бо я поки своїм знайомим розтолкував що дочого, бо вони почали гнати на фільм, то я міг вже весь сценарій всіх частин скоріше написати ніж вони догнали що за чим.
Position Of Power

SilverK


OzzyZig

Цитата: dezmond від 10 Квітень 2012, 15:48:26
Протест проти російського дубляжу і закриття студії Ле Доен – 12 квітня
КІНА НЕ БУДЕ!
Якщо ТИ не захистиш український дубляж!
Та коли ж вони передохнуть усі.  Знайти потрібні фільми в укр. озвучці не так легко, так вони ще більше погіршують мені пошук.  >:(

DMX

Біда тепер буде особливо з мультами які на нашій мові звучать прикольніше.
Position Of Power

Scorpion2

#268
Сегодня в мире премьера "Морского боя", вроде бы...

sashka8100

Цитата: Scorpion2 від 11 Квітень 2012, 22:36:02
Сегодня в мире премьера "Морского боя", вроде бы...
И Act of Valor. Играющие в батлфилд должны точно знать

dezmond


WEBLegolas

Що відомо про дубляж фільму  "Форасаж 6" ?

ryben

надеюсь не сделают каку из 3 части XXX http://www.kinopoisk.ru/film/428709/
2 часть Уг полное :P
закон форума ДПК модератор всегда прав..

Kataklysm

Кто ожидал тени незабытых предков? Ну и бред же.. Сумерки и все тут=\

Lynch

Единственный русский фильм который жду:
Intel Core i5-4670K | Noctua NH-D14 | MSI Z87-G45 GAMING | 8 GB G.Skill 2133 Mhz | ASUS STRIX-R9380X-OC4G-GAMING | Transcend SSD370S Premium 128GB | WD WD10EZEX | ASUS Xonar DX | Zalman Z11 Neo | Super Flower Leadex Platinum 850W | Logitech G500s + Logitech G510s | SteelSeries 5L mousepad| Dell P2414H | Microlab H-500 | Kingston HyperX Cloud

Sanьka

Кто то смотрел уже Астрал2? Вроде вышел.
Главный эксперт во всем!!!

Junior


Sanьka

Цитата: Junior від 27 Листопад 2013, 22:40:094 сезон Игра Престолов
+1. Хотя если честно растянули 3 сезона. Во содержимому там 1 отличный сезон и 2 сезона соплей, но все ровно жду 4-й.
Главный эксперт во всем!!!

valera79

Прочитав все книги по Игре Престолов, я новый сезон уже не жду. Книги мне не очень понравились, и я не думаю что сериал они снимут интереснее.

GA-EV3

Интересно будет сравнить с советской экранизацией.
http://www.kinopoisk.ru/film/229069/
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

Prol

Со временем у меня выработалась привычка ничего не ждать от фильма, который я ожидаю. Теперь это трансформировалось в отсутствие ожидания какого-то фильма: "Что-то сняли? Ну и хорошо, как будет желание, посмотрю".
Цитата: valera79 від 29 Листопад 2013, 11:17:12Прочитав все книги по Игре Престолов, я новый сезон уже не жду. Книги мне не очень понравились, и я не думаю что сериал они снимут интереснее.
В сериале были и будут отличия. Я воспринимаю это как своего рода "режиссерскую версию", поэтому интересно. Уже в четвертом сезоне Бран встретит Кроворона, поэтому в пятом сезоне (надеюсь, он будет) по его сюжетной линии обгонят книгу. Для меня впервые с 1го сезона получится так, что сначала смотришь сериал, а потом читаешь книгу.
Цитата: GA-EV3 від 29 Листопад 2013, 23:27:58Интересно будет сравнить с советской экранизацией.
Судя по трейлеру - отличий много ;D
P.S. Получается, что "Игра престолов - 4" - единственно кинопроизведение, которое жду. Но уже без того нетерпения, которое было сразу после просмотра 1-го сезона.

agger

не, к сериалам я не сильно привязан.

GA-EV3

Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

Обамка

Очень жду Interstellar, чую будет шедевр.


Sanьka

Главный эксперт во всем!!!

Factiosus

Цитата: Sanьka від 28 Лютий 2014, 12:22:50
Робокоп.
Уже посмотрел. Ерунда. Старые фильмы на голову выше.
i7-7700K\Zalman CNPS10X Optima\MSI Z270 Krait Gaming\MSI GTX 1080 Ti GAMING X\2X8 Patriot Viper 4\SSD Kingston SUV400\HDD Seagate Barracuda ST1000+Toshiba HDWD110\Razer BlackWidow Ultimate\Razer Abyssus Mirror\LG 24UD58 24"\Be Quite Pure Power L8 CM 730 W

Sanьka

Цитата: Factiosus від 28 Лютий 2014, 14:50:02Старые фильмы на голову выше.
У меня возникло такое ощущение когда глянул новый "Вспомнить все"  :(
Жаль...но все ровно посмотрю.
Главный эксперт во всем!!!

Prol


aNGeL

Цитата: Prol від 29 Червень 2014, 21:36:41
Ы-ы-ы  ;D

:P
я думаю получится говно с тупым юмором. А вот актеров подобрали и примарафетили очень похожих на оригинал)
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

aNGeL

Жду пятую часть Трансформеров  :%)
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

AngryMan

Під час WWII америкоси не то набредають не то захоплюють позиції німців. Постійно ллє дощ. Дія відбувається вночі. Пам'ятаю одну сцену: американський солдат сидить в окопі і дістає фотокартки оголених жінок які він забрав у фріца в сподівання позайматься рукоблудством, але його відволікає якийсь шум. ДАлі не пам'ятає. Ще пам'ятаю що там була трупів німецьких солдат посеред окопу. Виною трагічних подій виявилися не то зомбі, не то привиди, не то супер солдати.

Prol


Prol


GA-EV3

Цитата: Prol від 11 Березень 2015, 15:50:30
  8)
Боюсь говённенько, как и всякие предновогодние комедии последних лет. Разве что на волне ура-патриотизма создателям подфартит накосить бабла.
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

Prol

Цитата: GA-EV3 від 11 Березень 2015, 16:02:11Боюсь говённенько, как и всякие предновогодние комедии последних лет. Разве что на волне ура-патриотизма создателям подфартит накосить бабла.
Надеюсь, в трейлере не все шутки показали...

Prol


Prol

Снимают фильм по «Тёмной башне».  Роланда Дискейна играет Идрис Эльба.  :P толерасты.

OzzyZig

Цитата: Prol від 11 Березень 2016, 01:10:53
Снимают фильм по «Тёмной башне».  Роланда Дискейна играет Идрис Эльба.  :P толерасты.
баян
я во флудилке уже обосрал негра.

graved1gger

Норм негр вообще-то.  Ну да ладно.
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.