Флудилка:)

Автор S!N, 29 Квітень 2008, 13:06:50

Попередня тема - Наступна тема

Edd.Dragon

Цитата: graved1gger від 24 Серпень 2025, 18:09:11В мене прізвище разів 5 мінялась транслітерація. Святі українці 5 разів y та i не могли поділити.
А найцікавіше? В старих польських документах є оригінальне написання латиницею,  але то нікого не єбе
ну в принципі і не має їбти
у тебе ж прізвище зараз українською мовою і питання як зараз твоє латиницею записати.

якщо б не було офіційної таблиці, а всі могли б транслювати як заманеться, тоді б старі документи мали б сенс. типу "а давайте, як вже було"

Xella

Цитата: OzzyZig від 24 Серпень 2025, 23:01:30в паспортних столах пріщвище матері не могли нормально відмінювати з за однієї літери.
а ти про своє польське)))

он здається у Олекса теж були перешкоди
І та Ї )), але це не звязано з транслітерацією
Також змінилося вроді написання прізвище за H на G, чи вони хотіли а я не дав, щось таке, лінь загран шукати.

Dmytro

Цитата: graved1gger від 24 Серпень 2025, 18:09:11В мене прізвище разів 5 мінялась транслітерація. Святі українці 5 разів y та i не могли поділити.
А найцікавіше? В старих польських документах є оригінальне написання латиницею,  але то нікого не єбе
А у меня ни разу). Все звуки/буквы имеют аналоги в английском. Кол-во букв в фамилии на украинском, русском и английском одинаковое. Щипящих согласных или гласных типа е, я, ю там нет.
Путь здсимера, как путь самурая - полон страданий и безрассудной отваги
(c) с одного чата

Dmytro

Цитата: graved1gger від 24 Серпень 2025, 18:09:11В мене прізвище разів 5 мінялась транслітерація. Святі українці 5 разів y та i не могли поділити.
А найцікавіше? В старих польських документах є оригінальне написання латиницею,  але то нікого не єбе
А почему нельзя раз и навсегда определиться и везде указывать чтоб писали как ты хочешь? Или так нельзя, они только сами за тебя решают?
Путь здсимера, как путь самурая - полон страданий и безрассудной отваги
(c) с одного чата

Xella

Цитата: Dmytro від 25 Серпень 2025, 10:17:30А почему нельзя раз и навсегда определиться и везде указывать чтоб писали как ты хочешь? Или так нельзя, они только сами за тебя решают?
до біометрики так і робили, принаймні питали як хочеш. Як біометрія то вже не питають

Dmytro

Цитата: Xella від 25 Серпень 2025, 10:29:59до біометрики так і робили, принаймні питали як хочеш. Як біометрія то вже не питають

А биометрия это у вас загран или что? У меня паспорт книжечка. Заграна нет и не было.
Путь здсимера, как путь самурая - полон страданий и безрассудной отваги
(c) с одного чата

aNGeL

Цитата: Dmytro від 25 Серпень 2025, 10:37:19А биометрия это у вас загран или что? У меня паспорт книжечка. Заграна нет и не было.
І загран і паспорт. Книжечки вже давно не видають.
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

Dmytro

Цитата: aNGeL від 25 Серпень 2025, 11:00:40І загран і паспорт. Книжечки вже давно не видають.
та понятно что не выдают. А вы что, все паспорт теряли что вам его перевыдавали?
Путь здсимера, как путь самурая - полон страданий и безрассудной отваги
(c) с одного чата

aNGeL

Цитата: Dmytro від 25 Серпень 2025, 11:02:16та понятно что не выдают. А вы что, все паспорт теряли что вам его перевыдавали?
заграни ж всі ще з 2017 роблять з біометрикою для безвізу
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

Dmytro

Цитата: aNGeL від 25 Серпень 2025, 11:23:00заграни ж всі ще з 2017 роблять з біометрикою для безвізу
ааа
Путь здсимера, как путь самурая - полон страданий и безрассудной отваги
(c) с одного чата

meΛkuu

Цитата: graved1gger від 24 Серпень 2025, 18:07:575 літровими баклажками
трьохлітровими
бо теж шрінкфляція

meΛkuu

Цитата: graved1gger від 24 Серпень 2025, 18:09:11В старих польських документах є оригінальне написання латиницею,
та ну брати польську за ідеал латинки така собі ідея

meΛkuu

Цитата: Xella від 25 Серпень 2025, 10:29:59Як біометрія то вже не питають
в 2014 в бамажняний загранпаспорт вже транслітерацію за поточними правилами писали.

Edd.Dragon

Цитата: meΛkuu від 25 Серпень 2025, 14:27:14в 2014 в бамажняний загранпаспорт вже транслітерацію за поточними правилами писали.
а в бамажняному є транслітерація? чи ви про загран?

У Дмитра звісно нормально, бо у нього латино-нейтральне прізвище ))
У мене теж

Dmytro

Путь здсимера, как путь самурая - полон страданий и безрассудной отваги
(c) с одного чата

meΛkuu

Цитата: Edd.Dragon від 25 Серпень 2025, 14:30:07чи ви про загран?
Загран
У мене не латино-нейтральне ім'я, тому знаю

Mantikor

Б'юся об заклад, що він не так просто вийшов з коми і почав строчити пости ні про що сьогодні.

Цитата: Z1010 від 04 Травень 2015, 11:04:23В прошлом году были в Таиланде, в этом планируем посмотреть Россию, кроме Москвы куда еще стоит поехать?

Edd.Dragon

Цитата: Mantikor від 25 Серпень 2025, 17:59:37Б'юся об заклад, що він не так просто вийшов з коми і почав строчити пости ні про що сьогодні.
Ветерана хоче нафармити

graved1gger

Цитата: meΛkuu від 25 Серпень 2025, 14:25:58та ну брати польську за ідеал латинки така собі ідея
так, але в цьому випадку це був би оригінал
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

graved1gger

вирішив я тут ще одне глянути.
побачив шо був якийсь бд реліз і двд реліз старий.
стало страшно шо знову обрізали верх і низ і розтягнули.

а потім загуглив... ахуєть наскікльки більше інформації в кадрі!
хоча мені здається вони не планували зайві пікселі по ширині показувати, бо картинка де вухо крупним планом, хоч і не в фокусі - дивна операторська і монтажна робота  ;D

from r/charmed
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

graved1gger

 uptime: 14w 5d 8h 41m 55s
або
103d 08:42:53

давно я роутер не ребутав...
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

Edd.Dragon


Dmytro

Фильм про хакера, всем советую.

Путь здсимера, как путь самурая - полон страданий и безрассудной отваги
(c) с одного чата

Dmytro

Демонтировали трубы, готовят к затоплению.

Путь здсимера, как путь самурая - полон страданий и безрассудной отваги
(c) с одного чата

Volan

Цитата: Dmytro від 26 Серпень 2025, 08:10:47Фильм про хакера, всем советую.
Дивлячись на постер, то я цього чувака бачив трохи в інших фільмах  :D

Dmytro

Цитата: Volan від 26 Серпень 2025, 09:39:50Дивлячись на постер, то я цього чувака бачив трохи в інших фільмах  :D
Так там везде сюжеты огого! А "трохи інше" - ему ведь подвластны и пилоты, и хакеры, и менеджеры музыкальных групп и даже бандиты)).
Путь здсимера, как путь самурая - полон страданий и безрассудной отваги
(c) с одного чата

finalplayer

Цитата: Dmytro від 26 Серпень 2025, 08:47:55Демонтировали трубы, готовят к затоплению.


риф сделают?

aNGeL

[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

graved1gger

this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

aNGeL

[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

graved1gger

Цитата: aNGeL від 26 Серпень 2025, 11:58:59Ну дай людям попиздіти
так а про шо пиздіти. там тектонічна активність.
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

Dmytro

Цитата: finalplayer від 26 Серпень 2025, 11:46:44риф сделают?
Да.
а Квин Мэри стоит облагороженная как музей-ресторан-ивент-холл в Калифорнии.
Путь здсимера, как путь самурая - полон страданий и безрассудной отваги
(c) с одного чата

finalplayer

Цитата: Dmytro від 26 Серпень 2025, 12:29:49Да.
а Квин Мэри стоит облагороженная как музей-ресторан-ивент-холл в Калифорнии.
маякни когда топить будут

meΛkuu


Какой сейчас год?

Xella

Цитата: meΛkuu від 26 Серпень 2025, 19:39:51
Какой сейчас год?
ну ти б щє з яндекса це питав

aNGeL

Цитата: graved1gger від 26 Серпень 2025, 12:25:35так а про шо пиздіти. там тектонічна активність.
Може колись прогресс щось вигадає що буде компенсувати стик плит
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

finalplayer

Цитата: meΛkuu від 26 Серпень 2025, 19:39:51
Какой сейчас год?
на вселенском украинском саммите император Зеленский объявил о смене домена .ru на .sru

aNGeL

[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

graved1gger

Цитата: aNGeL від 26 Серпень 2025, 23:00:11Може колись прогресс щось вигадає що буде компенсувати стик плит
І шо мають вигадати від вулканів і міні землетрусів?
Ну і питання ще як копати в тих ґрунтах..
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

aNGeL

Цитата: graved1gger від 27 Серпень 2025, 11:24:21І шо мають вигадати від вулканів і міні землетрусів?
Нанотехнології!
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

Dmytro

Цитата: graved1gger від 27 Серпень 2025, 11:24:21І шо мають вигадати від вулканів і міні землетрусів?
Ну і питання ще як копати в тих ґрунтах..
Мне еще интересно как вообще там провести работы чтоб не ухудшить ситуацию.
Путь здсимера, как путь самурая - полон страданий и безрассудной отваги
(c) с одного чата

graved1gger

Цитата: Dmytro від 27 Серпень 2025, 15:10:23Мне еще интересно как вообще там провести работы чтоб не ухудшить ситуацию.
так а шо погіршувати? гірше якісь буріння чи будівництва не зроблять. просто ці будівництва будуть небезпечні і недовговічні
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

aNGeL

[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

meΛkuu

непонятно нашо им хай-спид на 350 километров

Edd.Dragon

Цитата: meΛkuu від 27 Серпень 2025, 17:20:53непонятно нашо им хай-спид на 350 километров
хавку неграм возить

aNGeL

Цитата: meΛkuu від 27 Серпень 2025, 17:20:53непонятно нашо им хай-спид на 350 километров
Замість 3,5 годин без пробок - 2 години
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

aNGeL

[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

meΛkuu

Цитата: aNGeL від 27 Серпень 2025, 19:21:32Замість 3,5 годин без пробок - 2 години
Щось рівня нашої УЗ буде в рази дешевше і буде їхати ті самі 3.5-4 години.

Dmytro

Цитата: aNGeL від 27 Серпень 2025, 19:21:32Замість 3,5 годин без пробок - 2 години
Только мне вот кажется что после игр этот проэкт сдохнет и станет заброшен. Америкосы вооще не могут в старое, они даже ТРЦ сносят, когда у нас здания заводов переделывают под ТРЦ)).
Путь здсимера, как путь самурая - полон страданий и безрассудной отваги
(c) с одного чата

Dmytro

Путь здсимера, как путь самурая - полон страданий и безрассудной отваги
(c) с одного чата