Флудилка:)

Автор S!N, 29 Квітень 2008, 13:06:50

Попередня тема - Наступна тема

Edd.Dragon

Цитата: graved1gger від 10 Квітень 2026, 11:34:52ну добре що все чудово працює, але може раптом і перестати працювати) зайва лоторея

в тебе кліщі міряти струм є, поміряй проводки окремі під фурмарком

от як раз от кліщів воно і загориться  ;D

aNGeL

Цитата: graved1gger від 10 Квітень 2026, 11:34:52ну добре що все чудово працює, але може раптом і перестати працювати) зайва лоторея

в тебе кліщі міряти струм є, поміряй проводки окремі під фурмарком

я не хочу туди лазити)
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

graved1gger

Цитата: Edd.Dragon від 10 Квітень 2026, 11:52:36от як раз от кліщів воно і загориться  ;D
ага перечитав свій пост і теж про це подумав, що ерунду написав не ті кліщі))
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

finalplayer

клещи в траве прячутся

T1000

У підписі у нього все ще інтол арк
AMD FX 8350, 16GB 1600 goodram,gigabyte  ga-970а - DS3P, ATI RX5500 XT(7nm) 8 Gb, 1tb hdd Toshiba, chieftec proton 650вт.

aNGeL

Цитата: T1000 від 10 Квітень 2026, 13:08:44У підписі у нього все ще інтол арк
Виправив)
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

T1000

А блок живлення витягує?
AMD FX 8350, 16GB 1600 goodram,gigabyte  ga-970а - DS3P, ATI RX5500 XT(7nm) 8 Gb, 1tb hdd Toshiba, chieftec proton 650вт.

meΛkuu

Цитата: Dmytro від 09 Квітень 2026, 19:12:00Путин принял страну с интернетом 56 кбит/с и оставит с такой же скоростью.
Как секс в презервативе.
Движение есть, прогресса нет
Цитата: RUSL від 09 Квітень 2026, 19:56:41А в мого сусіда по дачі, є відеомагнітофон на дачі .  :D
Ууууууу
Мы довольно долго на работе устраивали просмотры всякого на видаке, на проэкторе смотрелось неплохо.

Wolf256

Цитата: meΛkuu від 10 Квітень 2026, 19:01:53Мы довольно долго на работе устраивали просмотры всякого на видаке, на проэкторе смотрелось неплохо.
Счас за не очень большие деньги можно себе большой Тель-Авизор прикупить и саундбар к нему

meΛkuu

Не то пальто.
Там был прикол именно в видеомагнитофоне, с той картинкой и той озвучкой.

Отут где-то полтора метра высота изображения.

aNGeL

Цитата: T1000 від 10 Квітень 2026, 14:47:54А блок живлення витягує?
у мене подвійний запас в БЖ
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

finalplayer


aNGeL

[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

T1000

У мене питання: у приваті з'явилася така штука яка називається "простий підпис". Воно мені постійно запрошує шось там підписати цим підписом, бо по законодавству треба це зробить. У когось було таке? Шо з цим робити? Це безпечно чи ні. Телефонував у банк, сказали шо все нормально з цим підписом. Але ось у моїх друзів такого не з'являлося і нічого підписувати не требує.
AMD FX 8350, 16GB 1600 goodram,gigabyte  ga-970а - DS3P, ATI RX5500 XT(7nm) 8 Gb, 1tb hdd Toshiba, chieftec proton 650вт.

aNGeL

Цитата: T1000 від 11 Квітень 2026, 07:57:43У мене питання: у приваті з'явилася така штука яка називається "простий підпис". Воно мені постійно запрошує шось там підписати цим підписом, бо по законодавству треба це зробить. У когось було таке? Шо з цим робити? Це безпечно чи ні. Телефонував у банк, сказали шо все нормально з цим підписом. Але ось у моїх друзів такого не з'являлося і нічого підписувати не требує.
Ти про SmartID?
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

T1000

Ні, смарт айді це якраз захищений підпис. Це я знаю. Ним можна підписувати докменти, він я так поняв має юридичну силу.
 А то з'явилося ще простий підпис у доатку приватбанка. Начебто там шось просте підписати, розіграш чи шось неважливе. Тільки ні в кого цьог нема, а у мене вілізло. Не знаю шо з цим робить.
AMD FX 8350, 16GB 1600 goodram,gigabyte  ga-970а - DS3P, ATI RX5500 XT(7nm) 8 Gb, 1tb hdd Toshiba, chieftec proton 650вт.

aNGeL

Цитата: T1000 від 11 Квітень 2026, 09:38:11Ні, смарт айді це якраз захищений підпис. Це я знаю. Ним можна підписувати докменти, він я так поняв має юридичну силу.
 А то з'явилося ще простий підпис у доатку приватбанка. Начебто там шось просте підписати, розіграш чи шось неважливе. Тільки ні в кого цьог нема, а у мене вілізло. Не знаю шо з цим робить.
Ну підпис де треба пальцем поводити і щось схоже на твій реальний підпис зробити?
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

aNGeL

[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

Volan

Христос Воскресе!

Edd.Dragon

Воістину!

Смачного сала вам!

Dmytro

Путь здсимера, как путь самурая - полон страданий и безрассудной отваги
(c) с одного чата

graved1gger

Цитата: Dmytro від 12 Квітень 2026, 13:32:25Ктулху фхтагн!
фхтанг фхтанг
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

Г О Ш А

"METRO 2039" Світова прем'єра підтверджена на 16 квітня. Офіційне відкриття о 10 ранку за тихоокеанським часом.

Процессор AMD Ryzen 5 5600,Материнка MSI B550-A Pro,GeForce RTX 4060,32 ГБ DDR4-3200

graved1gger

Цитата: finalplayer від 09 Квітень 2026, 12:25:03купи другую ВК
Цитата: graved1gger від 09 Квітень 2026, 13:49:19Ніт
Тут кращий радіатор з усіх моделей, який умудряється ще й норм працювати зі стоковими вентиляторами
Тим паче можна це зробити не зриваючи пломби і залишаючись з гарантією

Просто замість жужащих 1200 обертів,  будуть 800-900 тихих обертів

Цитата: finalplayer від 09 Квітень 2026, 18:52:24надо было сапфир брать

дешрауд пройшов успішно.
ті самі температури але не 1400, а 900 обертів фантекс т30
цей радіатор навіть трошки краще ніж недовода на 6800хт виходить.
як я й казав - тупо кращий радіатор з усіх моделей 9070хт, який обісрали жахливими вентиляторами.
я ще трошки боявся, що 3 фантекса можуть слот спалити, а потім подивився на спеки.
стокові вентилятори 3х 0.5а, фантекси 3х 0.36а, на той слот можна ще 4й фантекс вліпити
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

finalplayer

Цитата: graved1gger від 14 Квітень 2026, 11:57:38дешрауд пройшов успішно.
ті самі температури але не 1400, а 900 обертів фантекс т30
цей радіатор навіть трошки краще ніж недовода на 6800хт виходить.
як я й казав - тупо кращий радіатор з усіх моделей 9070хт, який обісрали жахливими вентиляторами.
я ще трошки боявся, що 3 фантекса можуть слот спалити, а потім подивився на спеки.
стокові вентилятори 3х 0.5а, фантекси 3х 0.36а, на той слот можна ще 4й фантекс вліпити
фото в студию

graved1gger

this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

finalplayer


graved1gger

Цитата: finalplayer від 14 Квітень 2026, 18:32:11на чём они держаться?
на магії
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

OzzyZig


OzzyZig


OzzyZig

голос краківських вулиць


OzzyZig


Volan


Edd.Dragon

Технічно (чи як правильно сказати) доволі прикольна афера. Не цікавився деталями в ті часи - ну накрилась мега-контора, через яку працювали казино та порно-сайти, ну й бог з нею. Такоє... Насправді, ситуація роками виглядала комічно. Така кількість брехні і мухлєжа, і при цьому фонди і уряди Європи тягнули контору за вуха, як лохи. Бачивши в Wirecard нового глобального конкурента для Візи та MC.



Edd.Dragon

Один з цікавих фактів - це те, що Ernst & Young роками підписував аудиторські звіти, фактично не робивши достатніх перевірок (які б викрили фіктивність оборотів/прибутків/та іншого). Ну тобто топова авторитетна аудиторсько-юридична мережа компаній, на яку орієнтуються не просто інвестори, а системно-важливі інвестори типу пенсійних фондів, показала себе приблизно як ООН в політиці. При чому не просто "ну стратили разок", а підтверджували фіктивні цифри 10+ років!..

OzzyZig


Dmytro

Приехал Якубович в зону со своим Полем Чудес. Выбрали зеки
самых толковых ребят, а они барабан крутят, но ни одной буквы
угадать не могут. И тут Якубович не выдержал:
- Ребята, слово 5 букв! Ну это же женский половой орган!
Игроки с недоумением посмотрели друг на друга, и один из них
спросил:
- А можно мы посоветуемся с паханом?
Сжалившись над ребятами, Якубович разрешил им отойти к пахану.
Вернувшись, они говорят Якубовичу:
- Здесь что-то не так: либо очко пишется с мягким знаком,
либо жопа с двумя п.
Путь здсимера, как путь самурая - полон страданий и безрассудной отваги
(c) с одного чата

RUSL

Цитата: graved1gger від 10 Квітень 2026, 11:34:52в тебе кліщі міряти струм є, поміряй проводки окремі під фурмарком

Цитата: aNGeL від 10 Квітень 2026, 12:11:43я не хочу туди лазити)

Ото кліщами туди лазити ,
Постав апрерметр прямо на морду системника, щоб завжди бачити який струм , що там робиться ,
і взагалі , це буде круто .  :D


aNGeL

Цитата: RUSL від 15 Квітень 2026, 22:26:17Ото кліщами туди лазити ,
Постав апрерметр прямо на морду системника, щоб завжди бачити який струм , що там робиться ,
і взагалі , це буде круто .  :D


вигляда вінтажно
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

aNGeL

[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

aNGeL

[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

aNGeL

[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

Dmytro



Справа от жд проходит линия метро.



И на фоне виден один из символов страны. Находящийся не на её территории кстати.
Путь здсимера, как путь самурая - полон страданий и безрассудной отваги
(c) с одного чата

finalplayer


graved1gger

this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

aNGeL

Цитата: graved1gger від 18 Квітень 2026, 13:07:00фигня якась

типу через нейронку апнули третіх зламавши баланс і не пофіксивши баги
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

meΛkuu

Переключился на встроенную звуковуху, в колонках слышу как двигаю мышкой, каеф

Обама

Цитата: Dmytro від 18 Квітень 2026, 09:07:34И на фоне виден один из символов страны. Находящийся не на её территории кстати.
А что это за гора?

graved1gger

Цитата: aNGeL від 18 Квітень 2026, 14:39:41типу через нейронку апнули третіх зламавши баланс і не пофіксивши баги
не. це розробка з нуля, яка така нейронка?
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

Dmytro

Путь здсимера, как путь самурая - полон страданий и безрассудной отваги
(c) с одного чата