Флудилка:)

Автор S!N, 29 Квітень 2008, 13:06:50

Попередня тема - Наступна тема

finalplayer

понастроили херни, а со Старобельска в Киев по ЖД только со Сватово можно было уехать. Самка, перемычку в 60 км не доложили

Edd.Dragon

@aNGeL побрийся чи шо!



Mantikor

Перший раз відколи купив відеокарту довелось перевстановлювати драйвери.
А все через те що коли монітор переходив в режим сну - драйвер відеокарти інтерпретував падіння лінії Hot Plug Detect як відключенні монітора, тому видаляв аудіопристрій монітора, потім система знову перевіряє - монітор є, і додає аудіопристрій монітора, і так по колу кожні 15 секунд. Це все супроводжується звуковим сигналом, і пробуджує монітор.
DDU + встановлення заново драйверів допомогло.

finalplayer

А у меня черный экран и рэзет  если сделать скриншот адреналином. Нужно заранее его запускать до игры, сворачивать и можно делать скрины. Кривые дрова АМД миф, ага. Кривые дрова теперь у всех.

graved1gger

Цитата: Mantikor від 10 Травень 2026, 18:39:18Перший раз відколи купив відеокарту довелось перевстановлювати драйвери.
А все через те що коли монітор переходив в режим сну - драйвер відеокарти інтерпретував падіння лінії Hot Plug Detect як відключенні монітора, тому видаляв аудіопристрій монітора, потім система знову перевіряє - монітор є, і додає аудіопристрій монітора, і так по колу кожні 15 секунд. Це все супроводжується звуковим сигналом, і пробуджує монітор.
DDU + встановлення заново драйверів допомогло.
страшно
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

graved1gger

Цитата: finalplayer від 10 Травень 2026, 19:22:11А у меня черный экран и рэзет  если сделать скриншот адреналином. Нужно заранее его запускать до игры, сворачивать и можно делать скрины. Кривые дрова АМД миф, ага. Кривые дрова теперь у всех.
резет компа чи драйвера амд?
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

finalplayer

Цитата: graved1gger від 10 Травень 2026, 22:32:17резет компа чи драйвера амд?
компа, т.к. экран потух, но его можно вернуть выкл\вкылом, но адреналин тоже вылетел. Переустановил с ДДУ. Посмотрим.

graved1gger

#1063057
Цитата: finalplayer від 10 Травень 2026, 22:39:59компа, т.к. экран потух, но его можно вернуть выкл\вкылом, но адреналин тоже вылетел. Переустановил с ДДУ. Посмотрим.
це не відяха.
В мене були такі приколи коли курви багато крутив в мінус і частоту накручував в плюс
Вилітає на отаких пікових маленьких навантаженнях.

А адреналін на кращий проца теж скидає налаштування
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

graved1gger

Ну і ще буває з відяхою коли перебрав даунвольт, для зд марка -125 можна, а для атсасіна -60. На -90 може бути що завгодно: і відвал драйвера і просто краш гри і виліт в чорний екран, який фікситься тільки ресетом чи викл

Але якщо в тебе нема даунвольта то я б грішив на проц
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

finalplayer

та всё было отлично с нвидией. Я стабильно клал эту систему по комбинации скриншота. В любом положении солнца и луны, после перезагрузки любой приблуды и пк целиком.

finalplayer

Я так и не понял, что изобрела МС и почему этому возмутились. Повышение частоты при каждом чихе и так на существует. Я этим в биосе игрался.

https://thecommunity.ru/microsoft/windows/windows11/11758-vice-prezident-microsoft-skott-hanselman-otvetil-na-kritiku-funkcii-low-latency-profile-v-windows-11.html

finalplayer

Цитата: finalplayer від 10 Травень 2026, 23:01:33та всё было отлично с нвидией. Я стабильно клал эту систему по комбинации скриншота. В любом положении солнца и луны, после перезагрузки любой приблуды и пк целиком.
переустановка дров вроде помогла

Edd.Dragon

Цитата: finalplayer від 11 Травень 2026, 22:18:20Я так и не понял, что изобрела МС и почему этому возмутились. Повышение частоты при каждом чихе и так на существует. Я этим в биосе игрался.

https://thecommunity.ru/microsoft/windows/windows11/11758-vice-prezident-microsoft-skott-hanselman-otvetil-na-kritiku-funkcii-low-latency-profile-v-windows-11.html

Треба коментар від Інтела. Хай пояснять, чим автоматична поведінка проца відрізняється. І чи не хоче МС перетягнути заслуги Інтела.

finalplayer

Цитата: Edd.Dragon від 11 Травень 2026, 22:24:31Треба коментар від Інтела. Хай пояснять, чим автоматична поведінка проца відрізняється. І чи не хоче МС перетягнути заслуги Інтела.
интел должен заявить: вы там совсем %#@^*&?

finalplayer

на сравнительном видосе со статьи, на одной половине быстро, а на второй чуточку быстрее. Я порепетировал с пкм по пуску, и оно второй раз быстрее первого. Вот только это уже другая хитрость.

Mantikor

Цитата: Mantikor від 10 Травень 2026, 18:39:18Перший раз відколи купив відеокарту довелось перевстановлювати драйвери.
А все через те що коли монітор переходив в режим сну - драйвер відеокарти інтерпретував падіння лінії Hot Plug Detect як відключенні монітора, тому видаляв аудіопристрій монітора, потім система знову перевіряє - монітор є, і додає аудіопристрій монітора, і так по колу кожні 15 секунд. Це все супроводжується звуковим сигналом, і пробуджує монітор.
DDU + встановлення заново драйверів допомогло.
Працювало добре десь добу, потім воно скачало якесь оновлення і все почалось знову :(

aNGeL

Цитата: Mantikor від 12 Травень 2026, 19:24:44Працювало добре десь добу, потім воно скачало якесь оновлення і все почалось знову :(
оце неочікувана біда(
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

aNGeL

лол

Apple запускає нову опцію підписки в App Store: щомісячні платежі з обов'язковим річним контрактом, що дозволяє розбити річну оплату на частини, але з зобов'язанням оплатити весь період.
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

aNGeL

У соцмережах знову набирає популярності дивний спосіб «покращити» домашній інтернет — покласти монету на роутер.

Автори таких порад обіцяють стабільніший сигнал Wi-Fi та швидший інтернет без жодних витрат.

Прихильники цього методу стверджують, що метал здатний впливати на радіохвилі та навіть працювати як примітивний підсилювач сигналу.
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

Edd.Dragon

Цитата: aNGeL від 12 Травень 2026, 23:59:25У соцмережах знову набирає популярності дивний спосіб «покращити» домашній інтернет — покласти монету на роутер.

Автори таких порад обіцяють стабільніший сигнал Wi-Fi та швидший інтернет без жодних витрат.

Прихильники цього методу стверджують, що метал здатний впливати на радіохвилі та навіть працювати як примітивний підсилювач сигналу.

Може краще сотку баксів покласти?

meΛkuu

Цитата: Edd.Dragon від 13 Травень 2026, 01:18:45Може краще сотку баксів покласти?
Монетами по 25 центов!
Цитата: aNGeL від 12 Травень 2026, 23:59:25що метал здатний впливати на радіохвилі
Beamforming всё равно выкрутит так, как ему надо.

aNGeL

[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

aNGeL

Цитата: meΛkuu від 13 Травень 2026, 07:47:29Beamforming всё равно выкрутит так, как ему надо.
Це якщо він підтримується роутером)
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

graved1gger

Реба на вас нема
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

aNGeL

[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

meΛkuu

Шалом, православные!

aNGeL

Цитата: meΛkuu від 13 Травень 2026, 19:17:26Шалом, православные!
Алілуя брате!
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

Dmytro

Путь здсимера, как путь самурая - полон страданий и безрассудной отваги
(c) с одного чата

Dmytro

Путь здсимера, как путь самурая - полон страданий и безрассудной отваги
(c) с одного чата

finalplayer

Цитата: finalplayer від 11 Травень 2026, 22:19:26переустановка дров вроде помогла
ну как помогла...

aNGeL

АМД невер чендж)
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

OzzyZig


OzzyZig


graved1gger

Цитата: finalplayer від 14 Травень 2026, 11:43:12ну как помогла...

зніми даунвольти і т.д.
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

graved1gger

Цитата: aNGeL від 14 Травень 2026, 11:50:15АМД невер чендж)
чогось вже дві амд відяхи за останні 4 роки і ніяких проблем)
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

aNGeL

Цитата: graved1gger від 14 Травень 2026, 14:58:42чогось вже дві амд відяхи за останні 4 роки і ніяких проблем)
Ти везучій сучій син!
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

finalplayer

Цитата: graved1gger від 14 Травень 2026, 14:56:52зніми даунвольти і т.д.
у меня только проц чуть придавлен по оффсету

finalplayer

ладно, обновлю биос, ведь он Improve system compatibility уже год, но всё равно бета

aNGeL

[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

Edd.Dragon

Цитата: finalplayer від 14 Травень 2026, 15:29:02у меня только проц чуть придавлен по оффсету
ну так все на дефолт вертай

у амд проблема може бути взагалі не в проці, але ізза невеличкої зміни його дефолтів.

тіко шо не так - зразу сброс до заводського стану. тоді видно буде. в принципі, це любого заліза стосується.

finalplayer

Биос обновил, параметры проца по умолчанию. Понаблюдаю пару дней и попробую оффсет вернуть.

Edd.Dragon

Цитата: finalplayer від 14 Травень 2026, 21:04:18Биос обновил, параметры проца по умолчанию. Понаблюдаю пару дней и попробую оффсет вернуть.
скіко пройшло з перевстановлення дров до вильота? дня 3-4? Тиждень наблюдай. Не помреш без дауна вольта.

finalplayer


graved1gger

this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

graved1gger

Брати ччи ні? Але дорого якось
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

Edd.Dragon

почекай знижок через рік  :D

Volan

Цитата: Edd.Dragon від 15 Травень 2026, 06:21:36почекай знижок через рік  :D
або в кіосках безкоштовного геймплею

Edd.Dragon

Цитата: Volan від 15 Травень 2026, 18:59:10або в кіосках безкоштовного геймплею
так без івентів скучно

graved1gger

Цитата: Volan від 15 Травень 2026, 18:59:10або в кіосках безкоштовного геймплею
Я занадто старий і лінивий щоб піратити ігри.  Зараз тупо легше купити.
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

aNGeL

Цитата: graved1gger від 15 Травень 2026, 00:17:46Брати ччи ні? Але дорого якось
Мені на шару дісталася 5а - далі пролога не пройшов - забив)
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror