Нужны отзывы о Phenom X4 9650 от их владельцев

Автор Паша, 15 Серпень 2008, 14:13:12

Попередня тема - Наступна тема

Паша

Мій знакомий хоче брати Phenom X4 9650, от я хочу по цікавитись -> до кого він вже вруки попав і як він "внатурі" при  розгоні себе веде. Ссилки на розгон не придлагати!!!
Хочу взнати чи хтось живе на розігнаному феномі 9650 і як живеться?

Паша

Буду дуже вдячний за розуміння!

Tranceliker

Друже! вибач, що не в тему... В мене не Phenom X4 9650. В мене 8450. Триядерний, 2.1Ггц. Я ним дуже задоволений, і розігнав непогано.. 2.7Ггц.. Але на скільки знаю, чотириядерні не так гарно гоняться.. Хоча на новому степінгу все можливо. На оверлокерах гнали до 3. Взагалі, проц хороший. Не відмовляйся. Хоча можеш почекати нових 45нм на ядрі ДЕНЕБ. Вони точно гнатимуться понад 3Ггц..Будуть вони восени (в середині-кінці).
Господь не помиляється

fin

Некорректный заголовок, флуд - минус балл и бан на неделю по достижении -15.

pelik911™

Цитата: fin від 16 Серпень 2008, 08:10:12
Некорректный заголовок, флуд
К тому же теме не место в разделе "Комплектующие".
Перемещено в "Платформы", заголовок отредактирован, так как автор вернётся только через несколько дней.

rayven

Цитата: Tranceliker від 16 Серпень 2008, 04:21:01
Друже! вибач, що не в тему... В мене не Phenom X4 9650. В мене 8450. Триядерний, 2.1Ггц. Я ним дуже задоволений, і розігнав непогано.. 2.7Ггц.. Але на скільки знаю, чотириядерні не так гарно гоняться.. Хоча на новому степінгу все можливо. На оверлокерах гнали до 3. Взагалі, проц хороший. Не відмовляйся. Хоча можеш почекати нових 45нм на ядрі ДЕНЕБ. Вони точно гнатимуться понад 3Ггц..Будуть вони восени (в середині-кінці).
Вообщем появятся они у буржуев только под конце года: в декабре.
А у нас в лучшем случае в январе-феврале..
Хто хоче шукає можливості. Хто не хоче, шукає виправдання