Что лучше GeForce2 MX 100/200 или Intel Extreme Graphics?

Автор Voldemar, 01 Вересень 2008, 13:28:14

Попередня тема - Наступна тема

Voldemar

Вот такой вот ретро вопрос получается :) что лучше и производительней, видеокарта GeForce2 MX 100/200 или интегрированная видеоподсистема Intel® Extreme Graphics на материнки Intel D845GBV?
П.С. можно ли подключить к ним LCD-Монитор?

MishaM

На Intel D845GBV чіпсет i845G з вмонтованим відеоядром. Сюдячи по цьому, на нього виділялось 8МБ пам'яті, продуктивність була дуже низька (навіть для тих часів). В статті відеоядро порівнюється з GeForce3 Ti500, яка має значну перевагу в порівнянні з GPU i845G. Про GeForce2 MX 100/200 нічого нормального я не знайшов, яка модифікація, об'єм пам'яті?
Про монітори - все залежить від інтерфейсів на моніторі і вихіду на відеокарті/МП. В любому випадку можна використовувати перехідник.
P.S Як на мене, різниця в продуктивності тут великої ролі не грає, на цих GPU ти і так не зможеш нормально пограти ні в одну сучасну гру. Хібащо в казуальні ігри :)

fin

GF2 MX100 существуют только в теории, это настолько жуткая вещь, что никто не рискнул ее вообще производить :)

вот единственное, что нашел: http://www.terralab.ru/system/34451/page3.html

GF2 MX (400) вроде быстрее, но у GF2 MX200 шина памяти урезана вдвое и соответственно меньше производительность, так что в целом разница между IEG и GF2MX200 должна быть исчезающе мала

TFT-монитор подключить можно через обычный VGA-шнур, цифрового DVI здесь не будет

Voldemar

Цитата: Міша Воронич від 01 Вересень 2008, 13:48:18
Про GeForce2 MX 100/200 нічого нормального я не знайшов, яка модифікація, об'єм пам'яті?
P.S Як на мене, різниця в продуктивності тут великої ролі не грає, на цих GPU ти і так не зможеш нормально пограти ні в одну сучасну гру. Хібащо в казуальні ігри :)
GeForce2 MX 100/200 64Мб, есть еще вариант ATI Rage 3D
Комп конечно не для игр (хотя и на нем можно поиграть в старые игрушки :)), а для роботы, просто решил собрать из двух один более менее приличный комп:)

MishaM

Нормальних тестів не має, тому однозначно сказати не можна. Але  сюдячи по характеристикам GeForce2 MX 100/200 64Мб буде все ж таки продуктивніше. Якщо хочеш бути впевненим на всі сто - став по черзі ці варіанти і запускай якісь тести (наприклад старі ігри), при цьому звертай увагу на кількість FPS. Якщо в ігрі не має вмонтованого бенчмарка використай Fraps, яка показує fps у DirectX або OpenGL іграх.