World of Tanks

Автор Avireti, 09 Липень 2010, 08:29:00

Попередня тема - Наступна тема

Сколько боёв в среднем Вы проводите в день? (GA-EV3)

<1 просто, слежу за темой/игрой
1-5
6-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51-100
>100
Вариант для Дмытра

Xella

Перемога!
Бій: Перлинна річка
Техніка: Т-44
Отримано досвіду: 4 554 (×2 за першу перемогу доби)
Отримано очок Бойової перепустки: 7
Отримано кредитів: 59 130
Досягнення в бою: «Дуелянт», «Камікадзе», «Вогонь на знищення», Медаль Найдіна, «Костолом», Знак класності «2-й ступінь»
До сховища кредитів надійшло: 5 913

Знищив всі три ЛТ супротивника, бо стояв на базі

graved1gger

падбіріті міня в клан
я переймінувався на гейросервері
corruptedflesh
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

max.sim

щось тебе не знаходить, мабуть, треба трохи зачекати після перейменування.
https://eu.wargaming.net/clans/wot/500237078
можеш сам постукатись в клан, так швидше буде

GA-EV3

Цитата: max.sim від 05 Жовтень 2022, 23:29:49щось тебе не знаходить, мабуть, треба трохи зачекати після перейменування.
https://eu.wargaming.net/clans/wot/500237078
можеш сам постукатись в клан, так швидше буде
Хм...мене також немає у клані
А, ну так це ж тепер інший клан
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

max.sim

Я тобі навіть запрошення кидав, але ти його не прийняв. Загалом, запрошення прийняв лише ангел, інші запрошення не прийняли, але самі потім долучились до клану, бо вступ був відкритий для всіх.
З цього можна зробити висновок, що або система сповіщень картохи не працює, або ви не користуєтесь поштою, яку використовуєте для логіну в танкач, тож сповіщення пішли в нікуди.  :D

GA-EV3

Цитата: max.sim від 06 Жовтень 2022, 19:11:38З цього можна зробити висновок, що або система сповіщень картохи не працює, або ви не користуєтесь поштою, яку використовуєте для логіну в танкач, тож сповіщення пішли в нікуди.  :D
Користуюся, відкриваю майже щодня. Зараз відкрив, "спам" перевірив - немає листа.
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

graved1gger

я не розумію. т34 в єбло насипають по самі помідор, шо за нах
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

Xella

Цитата: graved1gger від 07 Жовтень 2022, 02:41:28я не розумію. т34 в єбло насипають по самі помідор, шо за нах
ти апіздав на 10 років на ньому танчити

Dmytro

Цитата: Xella від 07 Жовтень 2022, 09:33:13ти апіздав на 10 років на ньому танчити
Да танкует вроде же. Т29 точно танкует, сам пробовал. Или ты пытаешься +2 лвл танковать? Ну так там голду зарядили и вперед.
Сегодня звезды встали таким образом, что ты можешь гонять интересы. Однако, есть риск что на бесптичье и твоя жопа - соловей.

graved1gger

Цитата: Dmytro від 07 Жовтень 2022, 10:53:50Или ты пытаешься +2 лвл танковать? Ну так там голду зарядили и вперед.
ну 9 норм єблом танкувались, 10 з перемінним успіхом, а тут стояв собі, я й сіпався і єблом крутив або не крутив - насипали тупо в лице наче там 50мм  :'(

ну і взагалі т34 цим зручний був, з 9-10 було норм воювати
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

graved1gger

купив е50м
нахуя не єбу  :D
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

Dmytro

Цитата: graved1gger від 07 Жовтень 2022, 11:47:50купив е50м
нахуя не єбу  :D
Это классика, этим ирать надо. Офигенный танк. Хтоничный.
Сегодня звезды встали таким образом, что ты можешь гонять интересы. Однако, есть риск что на бесптичье и твоя жопа - соловей.

GA-EV3

Цитата: graved1gger від 07 Жовтень 2022, 02:41:28я не розумію. т34 в єбло насипають по самі помідор, шо за нах
Так, на жаль, часто його пробивають у башту, "Дясятки" так і маску пробивають.
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

graved1gger

та безразлично, на євро на прогетці фарм збс, легше ніж на ру було

прогетка з 5 перковим екіпажем, боновим вентілем та стабом, + ота модивфікація +2% до швидкості прицилювання та -3.5 до круг на ходу (тобто 27% - 3.5 - окнорм). крім того шо снайпер так й взагалі
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

graved1gger

а, тю 5 100% та 6й 60%

хоч бери якійсь ст італійській качай
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

graved1gger

Цитата: Dmytro від 07 Жовтень 2022, 16:54:22Это классика, этим ирать надо. Офигенный танк. Хтоничный.
і які модулі вішати?
дуже хочеться турбо поставити, але не е-50 до того як ввели ст-10 і вона була топ, то я катав підбій, вентіль, стаб
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

graved1gger

хочу ст-10 японців. екіпаж буде
і мабуть ст-10 італійців качати бо є екіпаж з прогі

але бажання грати на чомусь нижче лвл-8 нема
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

graved1gger

а батлпас місцевий довго проходити?

за три дні 30/50... чи далі гірше піде?

там наче тян екіпажна, я б забрав....
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

Dmytro

Цитата: graved1gger від 07 Жовтень 2022, 20:54:51і які модулі вішати?
дуже хочеться турбо поставити, але не е-50 до того як ввели ст-10 і вона була топ, то я катав підбій, вентіль, стаб
Ну можно вообще упорото - подбой, турбач и досыл. Турбач желательно боновый.
А так - можно досыл, стаб и турбач. Еще вариант через закалку, а остальные подбирай как тебе лучше - кто-то жертвует досылом, кто-то стабом.
Сегодня звезды встали таким образом, что ты можешь гонять интересы. Однако, есть риск что на бесптичье и твоя жопа - соловей.

Dmytro

Цитата: graved1gger від 07 Жовтень 2022, 22:11:48а батлпас місцевий довго проходити?

за три дні 30/50... чи далі гірше піде?

там наче тян екіпажна, я б забрав....
Ну как сказать, там задания разные бывают и порой не сразу их выполнишь (типа нанести сколько-то там критов за бой и вот никак не получается). И задания ж когда накопятся до 45 выполненных - тебе +50 очков пропуска.

за три дня - что-то быстро, дальше помедленней пойдет. Но БП стоит выполлнять из-за бонового оборудования, членов экипажа и 2д/3д стилей.
Сегодня звезды встали таким образом, что ты можешь гонять интересы. Однако, есть риск что на бесптичье и твоя жопа - соловей.

graved1gger

німа машинок на яких місії робити вже...
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

graved1gger

а блин, тут тіки дейлі рахуються... ясна...
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

Dintex

Цитата: graved1gger від 07 Жовтень 2022, 20:53:05хоч бери якійсь ст італійській качай
Я недавно вкачав прогу 65 - на данний момент це найприємніша 10-ка для мене. Механізм дозаряда - классна штука.
///M

Dmytro

Цитата: graved1gger від 08 Жовтень 2022, 00:05:06а блин, тут тіки дейлі рахуються... ясна...
Ты первый раз БП проходишь что-ли?

За каждый бой на технике начиная с 6 лвл тебе зачисляются очки БП. Каждая машина имеет свой лимит оков (6 лвл - 100 очков и далее больше на 7 лвл, на 8 еще больше и так далее). Когда машина заполнит свои очки - ты получишь еще +бонус очков БП разово, например на 6 лвл это будет + 15 очков.
Сегодня звезды встали таким образом, что ты можешь гонять интересы. Однако, есть риск что на бесптичье и твоя жопа - соловей.

Dmytro

Цитата: graved1gger від 07 Жовтень 2022, 23:41:23німа машинок на яких місії робити вже...
Это как??
Сегодня звезды встали таким образом, что ты можешь гонять интересы. Однако, есть риск что на бесптичье и твоя жопа - соловей.

graved1gger

Цитата: Dmytro від 08 Жовтень 2022, 08:03:16Это как??
Та я думал шо місії в місіях рахують,  а там тіки дейлі.  Я ж написав.

Цитата: Dmytro від 08 Жовтень 2022, 08:03:01Ты первый раз БП проходишь что-ли?

За каждый бой на технике начиная с 6 лвл тебе зачисляются очки БП. Каждая машина имеет свой лимит оков (6 лвл - 100 очков и далее больше на 7 лвл, на 8 еще больше и так далее). Когда машина заполнит свои очки - ты получишь еще +бонус очков БП разово, например на 6 лвл это будет + 15 очков.
Да
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

Dmytro

Цитата: graved1gger від 08 Жовтень 2022, 11:44:12Та я думал шо місії в місіях рахують,  а там тіки дейлі.
А, ты имел в виду миссии а-ля "акция на выходных", понял.
Да, только ежедневные + за результаты каждого боя на танке.
Сегодня звезды встали таким образом, что ты можешь гонять интересы. Однако, есть риск что на бесптичье и твоя жопа - соловей.

graved1gger

блин, на проге 300/400... ой плоха...
а воно ресетиться?
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

Dmytro

Цитата: graved1gger від 08 Жовтень 2022, 12:54:11блин, на проге 300/400... ой плоха...
а воно ресетиться?
Нет. Но как достигнет 400 получишь бонусом еще очки разово. Сколько точно - не знаю, на 6 лвл это +15 очков. На левелах выше я лимита не достигал, но там больше конечно бонус нежели на 6 лвл.
Сегодня звезды встали таким образом, что ты можешь гонять интересы. Однако, есть риск что на бесптичье и твоя жопа - соловей.

Dmytro

Т.е. есть смысл играть на одних и тех же танках чтоб получать бонусы за достижение лимита очков на каждой машине.
Сегодня звезды встали таким образом, что ты можешь гонять интересы. Однако, есть риск что на бесптичье и твоя жопа - соловей.

Dmytro

Сегодня звезды встали таким образом, что ты можешь гонять интересы. Однако, есть риск что на бесптичье и твоя жопа - соловей.

graved1gger

карочі, якщо дійду до 48/50 то куплю апгрейджений батлпас, якщо ні, то пенис з ним
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

Dmytro

Цитата: graved1gger від 08 Жовтень 2022, 14:02:26карочі, якщо дійду до 48/50 то куплю апгрейджений батлпас, якщо ні, то пенис з ним
Но если купишь сейчас тебе сразу там према накапает, резервов на +50% серебра и прочих приколов. Так что если хочешь выполняя БП попутно фармить то лучше купить БП сейчас.
Сегодня звезды встали таким образом, что ты можешь гонять интересы. Однако, есть риск что на бесптичье и твоя жопа - соловей.

Xella

Досліджено:
CS-59 досліджено. Витрачено нерозподіленого досвіду 85 089, вільного досвіду 2 219.

Вчора відкрив щє об. 430, М-ІІ-Y  і SMV-CC-56. Грошей вистало лише її і купити. Хоча продав дві сімки.
PEwlack що був до М-ІІ-Y, - непогано танкує на свій рівень.


graved1gger

Цитата: Dmytro від 08 Жовтень 2022, 14:31:01Но если купишь сейчас тебе сразу там према накапает, резервов на +50% серебра и прочих приколов. Так что если хочешь выполняя БП попутно фармить то лучше купить БП сейчас.
навпаки
мені прем капає, я хз чи буду грати далі тижня. голда вже кілька років валяється.

фарм і так ок
Defeat
Battle: Prokhorovka
Vehicles: Progetto M35 mod. 46
Experience received: 1 954
Battle Pass Points received: 28
Credits earned: 146 197
Battle achievements: Confederate, Fire for Effect, Bruiser, Mastery Badge: "Class III"
Mission complete! Reward: Slots added: 1
Added to Credit Reserve: 14 620

Victory!
Battle: Siegfried Line
Vehicles: Progetto M35 mod. 46
Experience received: 1 910
Battle Pass Points received: 5
Credits earned: 92 223
Battle achievements: Fire for Effect, Bruiser, Mastery Badge: "Class III"
Mission complete! Reward: Personal Reserves: Additional Crew Experience per Battle (x1)
Added to Credit Reserve: 9 222

Victory!
Battle: Sand River
Vehicles: Progetto M35 mod. 46
Experience received: 5 098
Battle Pass Points received: 7
Credits earned: 95 493
Battle achievements: Fire for Effect, Lehväslaiho's Medal, Bruiser, Mastery Badge: "Class III"
Added to Credit Reserve: 9 549

Victory!
Battle: Fjords
Vehicles: T34
Experience received: 3 430 (x2 for the first victory each day)
Battle Pass Points received: 5
Credits earned: 92 169
Battle achievements: Mastery Badge: "Class II"
Added to Credit Reserve: 9 217

Defeat
Battle: Steppes
Vehicles: Progetto M35 mod. 46
Experience received: 1 824
Battle Pass Points received: 30
Credits earned: 172 041 - тут дуже сумно, настріляв 3700 дамага, 1500 насвітив і толку?
Battle achievements: Fighter, Fire for Effect, Bruiser, Mastery Badge: "Class III"
Mission complete! Reward: Added: Large First Aid Kit (x2)
Personal Reserves: Additional Experience per Battle (x1)
Added to Credit Reserve: 17 204

this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

graved1gger

а ще питання, якщо таки пройду батлпас 1 з чимось шматків.
купити шарфутюр чи краще 3 бонових модуля?
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

Dmytro

Цитата: graved1gger від 08 Жовтень 2022, 15:21:48а ще питання, якщо таки пройду батлпас 1 з чимось шматків.
купити шарфутюр чи краще 3 бонових модуля?
Я первой Фазу покупал ибо картоны не люблю. Потом за следующий БП - Шарфутюр. За следующий - боновые модули.
Сейчас для разнообразия вот ту советскую ПТ куплю.
Сегодня звезды встали таким образом, что ты можешь гонять интересы. Однако, есть риск что на бесптичье и твоя жопа - соловей.

GA-EV3

Задрали в WoT випускати вундервафлі!
Тільки но стикнувся в Віперою (я на Т34) ББ в лоб не беруть, фугаси не беруть. Бахнув у верх башти - "Не влучив у броню"! А в що я влучив? В антену?
Віпера ж легко пробиває Т34 в башту ББ-хами.
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

graved1gger

батлпасові екіпажі з унікальною озвучкою, чи ні?
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

Dmytro

Цитата: graved1gger від 11 Жовтень 2022, 14:16:06батлпасові екіпажі з унікальною озвучкою, чи ні?
Нет, если не указано иное.
Сегодня звезды встали таким образом, что ты можешь гонять интересы. Однако, есть риск что на бесптичье и твоя жопа - соловей.

graved1gger

так а шо за прикол з лампою?
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

Xella

Цитата: graved1gger від 12 Жовтень 2022, 15:25:31так а шо за прикол з лампою?
тепер вона у всіх, якщо ти її до того вкачав то можеш вибрати собі інший пєрк.

graved1gger

не, я заєбався, допройду 1 частину батлпаса і ну нахер, ще 2 роки можна не заходити. 40/50 і вже ригати тягне
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

Xella

Цитата: graved1gger від 12 Жовтень 2022, 21:39:04не, я заєбався, допройду 1 частину батлпаса і ну нахер, ще 2 роки можна не заходити. 40/50 і вже ригати тягне
а лесом ти то робиш, у мене 26/50 і то щє до 30 листопада час

graved1gger

Цитата: Xella від 13 Жовтень 2022, 09:53:58а лесом ти то робиш, у мене 26/50 і то щє до 30 листопада час
Так це ж одна частина.
В ідеалі б дві встигнути
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

Dmytro

Да, чтоб танк взять надо 2 главы.
Сегодня звезды встали таким образом, что ты можешь гонять интересы. Однако, есть риск что на бесптичье и твоя жопа - соловей.

graved1gger

Цитата: Dmytro від 13 Жовтень 2022, 16:07:48Да, чтоб танк взять надо 2 главы.
та я так подумав, вони не преми, нах вони потрібні... краще набрати модулів
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

Dintex

Цитата: graved1gger від 13 Жовтень 2022, 16:37:06та я так подумав, вони не преми, нах вони потрібні... краще набрати модулів
я кобру візьму. Жетони були ще з минулого сезону. Щось відмінне хоч трохи має бути. По ідеї фан - в борт/корму когось виловити, і встадити барабан  хеш-фугасів:D
///M

graved1gger

Цитата: Dintex від 14 Жовтень 2022, 08:16:03я кобру візьму. Жетони були ще з минулого сезону. Щось відмінне хоч трохи має бути. По ідеї фан - в борт/корму когось виловити, і встадити барабан  хеш-фугасів:D
а жетони не згорають на наступний сезон?
я б залишив, хай будуть...

і так. за 9 днів 45/50.
в принципі можна взяти буде ще один етап, до кінця листопада маю встигнути
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

graved1gger

Цитата: graved1gger від 14 Жовтень 2022, 19:30:08а жетони не згорають на наступний сезон?
я б залишив, хай будуть...

і так. за 9 днів 45/50.
в принципі можна взяти буде ще один етап, до кінця листопада маю встигнути
а не, я єбав донатити, а голди нема)
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.