Флудилка:)

Автор S!N, 29 Квітень 2008, 13:06:50

Попередня тема - Наступна тема

Vlad1

«Дайте мені Волю, або поцілуйте мене в дупу!»

graved1gger

Цитата: aNGeL від 14 Червень 2022, 22:10:13Коли в тебе вже є і калаш і лопата і окопався - тоді планшет добре в нагоді.
щоб навести свою арту на окопану русню)
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

aNGeL

#1048152
Цитата: graved1gger від 14 Червень 2022, 23:43:20щоб навести свою арту на окопану русню)
Саме так

15 июня 2022, 00:00:05
Почав дивитися перший сезон Місс Марвел \ Ms. Marvel

Американка пакистанського походження та мусульманка з Джерсі Камала Хан знаходить суперздатності після впливу Тумана Террігена. Випущений правителем надлюдей Чорним Громом він будить у людях древні гени. В результаті Камала отримує здатність розтягувати своє тіло та змінювати зовнішній вигляд.

[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

фред

¯\_(ツ)_/¯

GA-EV3

#1048154
Цитата: Vlad1 від 14 Червень 2022, 18:27:25Окопів вистачає
А хто ж вирив?

16 Червень 2022, 00:22:04
Цитата: Edd.Dragon від 13 Червень 2022, 08:48:53сводки с полей
испалейданоситсяналей!
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

aNGeL

Почав дивитися перший сезон Пистолет \ Pistol

Американський міні-серіал телеканалу FX, присвячений кар'єрі лондонської панк-групи Sex Pistols. Сюжет серіалу базується на історії життя гітариста Sex Pistols Стіва Джонса, на тлі становлення та зростання популярності його гурту.

[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

Vlad1

Цитата: GA-EV3 від 16 Червень 2022, 00:20:05А хто ж вирив?
А хто вілли генералам будував?
«Дайте мені Волю, або поцілуйте мене в дупу!»

aNGeL

[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

aNGeL

Робот Джокс \ Robot Jox

Через півстоліття після закінчення ядерної війни людство знайшло спосіб більш цивілізованого вирішення конфліктів. Представники новостворених країн виставляють бій гігантських роботів, керованих пілотами, що сидять усередині, – Роботов Джокс. Ахіллес, вихідець із Аляски, є останньою надією американців. Їх основних суперників, росіян, представляє досвідчений пілот на ім'я Олександр, на чиєму рахунку кілька перемог над його співвітчизниками.
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

Edd.Dragon


aNGeL

Цитата: Edd.Dragon від 16 Червень 2022, 16:55:14доступ к публикации закрыт
Оперативно, там був скульож на кшталт того що хоче вайтіВайті я його не беруть окрім якогось гівна
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

OzzyZig

Планшети у розвідку, арту


aNGeL

Цитата: OzzyZig від 16 Червень 2022, 22:07:18Планшети у розвідку, арту

та і взагалі планшети на фронті зручніші за ноути
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

Vlad1

«Дайте мені Волю, або поцілуйте мене в дупу!»

aNGeL

[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

Vlad1

Тю, та забий. Не бери близько до сердця  :D
«Дайте мені Волю, або поцілуйте мене в дупу!»

aNGeL

Цитата: Vlad1 від 17 Червень 2022, 00:25:24Тю, та забий. Не бери близько до сердця  :D
та я і не беру)
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

T1000

Сразу после прихода русского мира криптовалюта подешевела в 3 раза. Так что это зло , которое нужно искоренять.Оно везде нагадило. 
AMD FX 8350, 16GB 1600 goodram,gigabyte  ga-970а - DS3P, ATI RX5500 XT(7nm) 8 Gb, 1tb hdd Toshiba, chieftec proton 650вт.

Edd.Dragon

Цитата: T1000 від 17 Червень 2022, 15:08:12Сразу после прихода русского мира криптовалюта подешевела в 3 раза. Так что это зло , которое нужно искоренять.Оно везде нагадило. 
Пик на крипторынке был осенью. Искоренить надо зодно и стариков из правительства США, которые не разрешают запуск крипто ETF р(ынок загодя закупился в надежде на бум ETFов). Ну и воллстрит бомбануть, который пузырил эеспоненциально фондовый рынок и на ковидных деньгах только усилил аппетиты. Теперь этот пузырь сдувается, рискует лопнуть кризисом. А крипте шобы дорожать нужны тепличные условия пока что, пока реальной массовой пользы от нее нет

aNGeL

Цитата: Edd.Dragon від 17 Червень 2022, 17:21:06Пик на крипторынке был осенью. Искоренить надо зодно и стариков из правительства США, которые не разрешают запуск крипто ETF р(ынок загодя закупился в надежде на бум ETFов). Ну и воллстрит бомбануть, который пузырил эеспоненциально фондовый рынок и на ковидных деньгах только усилил аппетиты. Теперь этот пузырь сдувается, рискует лопнуть кризисом. А крипте шобы дорожать нужны тепличные условия пока что, пока реальной массовой пользы от нее нет
Але якість токени пройшли лістинг на нью-йоркскій фондовій біржі
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

Dmytro

Цитата: T1000 від 17 Червень 2022, 15:08:12Сразу после прихода русского мира криптовалюта подешевела в 3 раза. Так что это зло , которое нужно искоренять.Оно везде нагадило. 
Так это же хорошо, майнить будут меньше и железо подешевеет из-за понижения спроса на него.
Путь здсимера, как путь самурая - полон страданий и безрассудной отваги
(c) с одного чата

T1000

ну да.
 Кстате выпустили стратежку по звёздному десанту, вроде неплохую. Но уже слили в сеть. >:(
AMD FX 8350, 16GB 1600 goodram,gigabyte  ga-970а - DS3P, ATI RX5500 XT(7nm) 8 Gb, 1tb hdd Toshiba, chieftec proton 650вт.


OzzyZig

І яяя
Я остаюсь
Я осиаюсь чтобі жить

фред

#1048175
8 лет нет своей крыши над головой...
один уголок балкончика и тройничек с системником для выхода в мир, всё...
¯\_(ツ)_/¯

graved1gger

this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

aNGeL

Цитата: T1000 від 17 Червень 2022, 21:24:40ну да.
 Кстате выпустили стратежку по звёздному десанту, вроде неплохую. Но уже слили в сеть. >:(
Так, цікава. Як мінімум пограти хочеться разок.
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

Dmytro

Сижу работаю. Обильно дрыстал залпом где-то в 5 утра и сейчас снова. В 5 утра говна было много, сейчас же стул сильно водянистый, видно большую часть высрал еще тогда.
Путь здсимера, как путь самурая - полон страданий и безрассудной отваги
(c) с одного чата

graved1gger

this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

T1000

Все бухать пошли? Бухаловку ж разрешили  :D
AMD FX 8350, 16GB 1600 goodram,gigabyte  ga-970а - DS3P, ATI RX5500 XT(7nm) 8 Gb, 1tb hdd Toshiba, chieftec proton 650вт.

Edd.Dragon

Цитата: aNGeL від 17 Червень 2022, 19:27:12Але якість токени пройшли лістинг на нью-йоркскій фондовій біржі

Акции на ней листятся. Майнинговых компаний, торговых площадок типа крипто.ком, например. А не сама крипта. ETFы, чтобы криптой торговать на обычной бирже с обычными регуляторными законами, не разрешают все еще в США.

aNGeL

#1048182
Цитата: Edd.Dragon від 18 Червень 2022, 20:28:52Акции на ней листятся. Майнинговых компаний, торговых площадок типа крипто.ком, например. А не сама крипта. ETFы, чтобы криптой торговать на обычной бирже с обычными регуляторными законами, не разрешают все еще в США.
А тьфу, то вони NFT випускали.

19 Червень 2022, 09:02:05
Цитата: T1000 від 18 Червень 2022, 20:11:59Все бухать пошли? Бухаловку ж разрешили  :D
А коли бухати забороняли? 0_о
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

Dmytro

Как же все-таки хорошо что люди срут!
Путь здсимера, как путь самурая - полон страданий и безрассудной отваги
(c) с одного чата

T1000

У меня кот срёт. Бывает мимо. >:(
AMD FX 8350, 16GB 1600 goodram,gigabyte  ga-970а - DS3P, ATI RX5500 XT(7nm) 8 Gb, 1tb hdd Toshiba, chieftec proton 650вт.

Vlad

Цитата: T1000 від 21 Червень 2022, 09:18:45У меня кот срёт. Бывает мимо.
А у меня 2 кошки. Одна всегда попадает, а вторая всегда мимо. :D
Ryzen 2700, MSI B450-A PRO, DDR4 32GB 3200Mhz, 512GB SSD NWMe +1Tb SSD Samsung+ SEAGATE 6Tb, GIGABYTE Radeon RX 5700XT 8Gb, Монитор 32", Vinga 750W

finalplayer

Цитата: Vlad від 21 Червень 2022, 09:52:45А у меня 2 кошки. Одна всегда попадает, а вторая всегда мимо. :D
Должен остаться только один.
Мурчик Горец

T1000

 Вчера смотрел Gran Turismo 7. Обічная плеха тащит 60 фпс.  :)  Правда 1080р. Но ничего, норм.
Правда диванные блоггеры уже обгадили игру
AMD FX 8350, 16GB 1600 goodram,gigabyte  ga-970а - DS3P, ATI RX5500 XT(7nm) 8 Gb, 1tb hdd Toshiba, chieftec proton 650вт.

aNGeL

Цитата: Vlad від 21 Червень 2022, 09:52:45А у меня 2 кошки. Одна всегда попадает, а вторая всегда мимо. :D
як ти це терпиш?
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

Vlad

Цитата: finalplayer від 21 Червень 2022, 10:07:52Должен остаться только один.
Мурчик Горец
В среде котов возможно. А кошки вполне мирно между собой уживаются.
Ryzen 2700, MSI B450-A PRO, DDR4 32GB 3200Mhz, 512GB SSD NWMe +1Tb SSD Samsung+ SEAGATE 6Tb, GIGABYTE Radeon RX 5700XT 8Gb, Монитор 32", Vinga 750W

aNGeL

[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

Vlad1

«Дайте мені Волю, або поцілуйте мене в дупу!»

graved1gger

#1048192
тест_с

this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

aNGeL

[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

aNGeL

#1048194
@Prol ти живий там у Донецькій області?

22 Червень 2022, 15:16:22
@max.sim ти де там зараз?
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

max.sim

Цитата: aNGeL від 22 Червень 2022, 15:15:2922 Червня 2022, 15:16:22
@max.sim ти де там зараз?
Там де й був, у Дніпрі, поки що все гараз, наскільки воно взагалі може бути гаразд зараз.  ;)

aNGeL

Цитата: max.sim від 22 Червень 2022, 21:52:36Там де й був, у Дніпрі, поки що все гараз, наскільки воно взагалі може бути гаразд зараз.  ;)
фух, а то мені вилітав Закарпаття від тебе. Думав що вже щось сталося.

Ну гаразд зараз нічого не може бти.
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

max.sim

Цитата: aNGeL від 23 Червень 2022, 01:07:36фух, а то мені вилітав Закарпаття від тебе.
йой, тут треба переклад  :D

Цитата: aNGeL від 23 Червень 2022, 01:07:36Думав що вже щось сталося.
Та якось спочатку не було бажання щось писати, а потім якось і звик нічого не писати, просто інколи відвідував форум, навіть десь голосував про теми для форуму. Досі так і не звик до нового дизайну, та й жодна тема не сподобалась так щоб на 100% зручно було.

aNGeL

Цитата: max.sim від 23 Червень 2022, 13:29:17йой, тут треба переклад  :D
на момент мого посту твій айпі з якого ти заходив останні раз по геолокації показував Ужгород)
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

Vlad1

Більшість провайдерів використовують динамічні айпі
«Дайте мені Волю, або поцілуйте мене в дупу!»