Флудилка:)

Автор S!N, 29 Квітень 2008, 13:06:50

Попередня тема - Наступна тема

Edd.Dragon

Цитата: finalplayer від 15 Липень 2025, 09:47:51который на трансляцию зрителям расходуется
Однотонні полоси через весь фільм шось там займають в файлі?  :o

meΛkuu

надо эксперимент

finalplayer

Цитата: Edd.Dragon від 15 Липень 2025, 11:01:17Однотонні полоси через весь фільм шось там займають в файлі?  :o
а на миллион просмотров?

Edd.Dragon

Цитата: finalplayer від 15 Липень 2025, 11:48:03а на миллион просмотров?
0.00001% это 0.00001%

Mantikor

Майже рік користувався DT 770 PRO як навушниками до компа, і от сьогодні вирішив підключити мої старі Soundcore Life Dot 2 затички через Bluetooth, щоб більше свободи було, і не так жарко.
Перегляд відосів в ютубі цілком пристойний, але я захотів включити музику, і тут нарешті я відчув всю різницю в звучанні :o

graved1gger

this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

Edd.Dragon

Не витримав - подивився екранку F1 The Movie (2025)

Не зрозуміло, чому досі ріп з Apple не виклали

Edd.Dragon

А ні... Звук TS, а так - WebRIP
То у них стилістика така

Edd.Dragon

Хоча в коментах теж сумніви щодо WebRIP.

Mantikor

Нема в тебе сили волі, ще й напевно оновлення на вінду ставиш в перший день виходу ;D

Dmytro

Путь здсимера, как путь самурая - полон страданий и безрассудной отваги
(c) с одного чата

Edd.Dragon

Цитата: Mantikor від 15 Липень 2025, 15:18:57Нема в тебе сили волі, ще й напевно оновлення на вінду ставиш в перший день виходу ;D
Тягну до останнього доки випадково не клацну!

А кіна просто уривки бачив, а коли супер якісний ріп буде - хз.

aNGeL

Цитата: Mantikor від 15 Липень 2025, 11:59:11Майже рік користувався DT 770 PRO як навушниками до компа, і от сьогодні вирішив підключити мої старі Soundcore Life Dot 2 затички через Bluetooth, щоб більше свободи було, і не так жарко.
Перегляд відосів в ютубі цілком пристойний, але я захотів включити музику, і тут нарешті я відчув всю різницю в звучанні :o
баєри стали поганими?)))
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

aNGeL

Цитата: Mantikor від 15 Липень 2025, 15:18:57Нема в тебе сили волі, ще й напевно оновлення на вінду ставиш в перший день виходу ;D
Я перед виходом нових місячних апдейтів ставлю апдейти за минулий місяць)
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

Edd.Dragon

https://ktc.ua/goods/videokarta_gigabyte_aorus_geforce_rtx_5090_master_ice_32g__gv_n5090aorusm_ice_32gd.html

150 000,00 грн (наче правильно нулів)

Кур'єрська доставка Нова Пошта - Від 115 грн.

Жлоби?


Відправимо 18/07

Чо, зовсім уху їли?!  :o 
Через годину після оплати в двері постукаєш. З пляшкою шампусіка і мексиканським оркестром!
Бо самка на счетчик сядеш. Жопою.



OzzyZig

Цитата: Mantikor від 15 Липень 2025, 15:18:57Нема в тебе сили волі, ще й напевно оновлення на вінду ставиш в перший день виходу ;D
від встановлення за пару місяців, збої не зникають  ;D  на самому моменті встановлення

finalplayer

Цитата: Edd.Dragon від 15 Липень 2025, 11:52:290.00001% это 0.00001%
т.е. новые кодеки внедрять и тратить на конвертирование и хранение новых файлов можно, а полосы обрезать - чепуха?

Edd.Dragon

Цитата: finalplayer від 15 Липень 2025, 20:47:41т.е. новые кодеки внедрять и тратить на конвертирование и хранение новых файлов можно, а полосы обрезать - чепуха?
так нові кодеки ще краще обнуляють ці полоси, щоб ти не парився!

Dmytro

ахаха, это супер!!

Путь здсимера, как путь самурая - полон страданий и безрассудной отваги
(c) с одного чата

OzzyZig


OzzyZig


OzzyZig


Edd.Dragon

Ти б хоч би ноги сфоткав!

aNGeL

[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

graved1gger

Цитата: aNGeL від 17 Липень 2025, 12:26:24
не було такої озвучки. піздьож!
могли головки хдд клацати на етапі перевірки дисків.
ну а вентилятори гуділи як і зараз гудять
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

Edd.Dragon

Цитата: graved1gger від 17 Липень 2025, 12:43:45не було такої озвучки. піздьож!
могли головки хдд клацати на етапі перевірки дисків.
ну а вентилятори гуділи як і зараз гудять
так це дрєвній хдд і записали дуже близько
а нє, воно зразу приподачі енергії стартує. а хдд трішки пізніше. вентиль якийсь, ще й в поганому стані

aNGeL

Цитата: graved1gger від 17 Липень 2025, 12:43:45не було такої озвучки. піздьож!
могли головки хдд клацати на етапі перевірки дисків.
ну а вентилятори гуділи як і зараз гудять
у мене було
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

graved1gger

Цитата: Edd.Dragon від 17 Липень 2025, 12:48:20і записали дуже близько
от написав і потім теж про це подумав, якщо мікрофон запхати в корпус, то мабуть десь так і було
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

Edd.Dragon



От вроді і дядько грамотний. І голова має працювати, щоб доводити старі схеми до ума...
Але ж як просто фанатізм з тебе долбойоба робить...

Порівняємо мою ахуєнную оцифровку вініла (навіть НЕ сарказм, знімає звук він якісно) з цифровим оригіналом з офіційного сайту Пінк Флоїд... і самка переходить на канал Пінк Флоїд на ЮТУБІ блет! І показує нам всім, шо там більше 12 кГц не побачити!!! І ЦЕ ОРИГІНАЛ! Всё, приїхали... Ніхто блєт не здогадався зробити цифрових оригіналів на 192 кГЦ і викласти їх на ютуб в незмінному вигляді. Для таких ідіотів.

meΛkuu

44,1 кГц хватит всем! :D  :D

aNGeL

Цитата: Edd.Dragon від 17 Липень 2025, 14:12:06

От вроді і дядько грамотний. І голова має працювати, щоб доводити старі схеми до ума...
Але ж як просто фанатізм з тебе долбойоба робить...

Порівняємо мою ахуєнную оцифровку вініла (навіть НЕ сарказм, знімає звук він якісно) з цифровим оригіналом з офіційного сайту Пінк Флоїд... і самка переходить на канал Пінк Флоїд на ЮТУБІ блет! І показує нам всім, шо там більше 12 кГц не побачити!!! І ЦЕ ОРИГІНАЛ! Всё, приїхали... Ніхто блєт не здогадався зробити цифрових оригіналів на 192 кГЦ і викласти їх на ютуб в незмінному вигляді. Для таких ідіотів.

автор казковий довбойоб.
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

graved1gger

можливо автор і колонки по ютубу обирає)
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

finalplayer

Цитата: graved1gger від 17 Липень 2025, 16:06:13можливо автор і колонки по ютубу обирає)

не, он музыку слушает глазами через графики

OzzyZig

Цитата: finalplayer від 17 Липень 2025, 16:34:43не, он музыку слушает глазами через графики

OzzyZig

Цитата: Edd.Dragon від 17 Липень 2025, 12:21:47Ти б хоч би ноги сфоткав!
Як життя, Едуарде?
розкажи щось.

aNGeL

[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

Edd.Dragon

Цитата: OzzyZig від 17 Липень 2025, 19:24:35Як життя, Едуарде?
розкажи щось.
І з'їла лисичка колобка

Яке життя? Туди-сюди на одному місці

meΛkuu

А ти спробуй якось перпендикулярно.

aNGeL

Цитата: meΛkuu від 18 Липень 2025, 09:15:44А ти спробуй якось перпендикулярно.
Штангенциркулем!
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

Edd.Dragon

Цитата: aNGeL від 18 Липень 2025, 10:52:16Штангенциркулем!
Штангенрейсмасом!

Edd.Dragon

https://itc.ua/ua/novini/openai-nazavzhdy-zberigatyme-vashi-chaty-z-chatgpt-navit-vydaleni-sud-skasuvav-apelyatsiyu-korystuvachiv/

Якійсь козі примарилось, що треба всі запроси зберігати.
І навіть не блондинка
Знач простітутка


Хотів зберегти в OpenAI промп про це для нащадків, але ще рано - поки що вся історія не зберігається назавжди.

Edd.Dragon


Dmytro

Путь здсимера, как путь самурая - полон страданий и безрассудной отваги
(c) с одного чата

finalplayer


finalplayer


OzzyZig


OzzyZig


Dmytro

Цитата: OzzyZig від 19 Липень 2025, 04:18:43
А фотки говна крупным планом будут? Ну как раньше ты мне присылал в телеге.
Путь здсимера, как путь самурая - полон страданий и безрассудной отваги
(c) с одного чата

OzzyZig

Цитата: Dmytro від 19 Липень 2025, 10:28:56А фотки говна крупным планом будут? Ну как раньше ты мне присылал в телеге.
тепер ти присилай

Г О Ш А

Хлопці,скиньте посилання на безплатний стрім Усик - і той нєгр.
Процессор AMD Ryzen 5 5600,Материнка MSI B550-A Pro,GeForce RTX 4060,32 ГБ DDR4-3200